ق ناودان سابق مدیر عامل شرکت الن Pao برای ‘تقویت’ نژاد پرستی و نفرت – CNET


gettyimages-500848554

الن Pao

مارلا Aufmuth/گتی ایماژ

سابق Reddit مدیر عامل شرکت الن Pao به شدت مورد انتقاد قرار داد شرکت با تکنولوژی روز سه شنبه پس از آن انتشار نامه سرگشاده ای در محکومیت نژادپرستی با پی ای گفت: شبکه های اجتماعی آگاهانه باعث می شود پول متنفرم. “شما نمی توانید می گویند BLM زمانی که reddit پرورش و monetizes سفید برتری و نفرت در تمام طول روز” پی ای توییتی با اشاره به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

زمان Reddit مدیر عامل شرکت استیو هافمن, شناخته شده به عنوان u/spez بر روی پلت فرم فرستاده بود باز نامه ای به کارکنان خود در روز دوشنبه و همچنین انتشار آن در توییتر. “ما نمی تحمل نفرت و نژاد پرستی و خشونت و در حالی که ما باید کار را به انجام به مبارزه با این پلت فرم ما ما ارزش ها روشن,” او نوشت.

پی ای که در خدمت به عنوان شرکت مدیر عامل موقت از اواخر سال 2014 تا اواسط سال 2015 را بازتوییت کرد یک لینک به نامه همراه با پاسخ گفت: او احساس مسئولیت را ق به وظیفه.

ق, نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

تعدادی از شرکت های فن آوری در حال کمک به یک غلیان احساسات عمومی برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش پس از مرگ جورج فلوید در دست یک مینیاپولیس افسر پلیس در هفته گذشته. اما با این غلیان احساسات در حال آمدن است از یک واکنش شدید از منتقدان که می گویند برخی از این شرکت ها نیست و نقش فعال در quashing نژاد پرستی در گذشته و یا حتی اجازه آن را به شکوفا.

NFL و NBA subreddits هر دو بزرگ و فعال انجمن تکرار Pao تمایلات رفتن خصوصی در اعتراض به این سایت سیاست. هنگام مرور به subreddits یک کاربر برخورد خواهد شد پیام پرسیدن ق به مدیریت موسسه قوی تر سیاست در برابر تعصب و نفرت بر روی پلت فرم.

screen-shot-2020-06-02-at-4-26-56-pm.png

NFL subreddit بسته بود در اعتراض به نژادپرستی در سایت.

تصویر توسط CNET

screen-shot-2020-06-02-at-4-27-54-pm.png

NBA subreddit بسته بود در اعتراض به نژادپرستی در سایت.

تصویر توسط CNET

هر دو سایت خواهد بود توقیف برای 24 ساعت.

ق شده است برای انتقاد نیست رهایی پلت فرم آن از نژادپرستانه انجمن ها به خصوص subreddit به نام “the_donald” که Pao با اشاره به در صدای جیر جیر. این subreddit تشکیل شده در سال 2015 به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را اعلام کرد, انتخابات ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی دارای یک تاریخچه طولانی از بازی میزبان به تئوری های توطئه و همچنین به عنوان یک آرایه وسیعی از نژادپرستانه و misogynistic محتوا.

با وجود تماس های مداوم به ممنوعیت the_donald این subreddit جان سالم به در است هر چند the_donald قرار داده شد تحت قرنطینه در ژوئن 2019. قرنطینه مانع از subreddit از ظاهر شدن در نتایج جستجو و نیاز کاربران با تایید آدرس ایمیل برای انتخاب کردن در برای مشاهده محتوا.

در طول زمان و در ق, Pao ممنوع پنج subreddits برای پرورش خاموش-سایت آزار و اذیت. او جایگزین شد هافمن پس از او استعفا از این شرکت در ماه جولای 2015, پس از شکایت از منتقدان که او را متهم سانسور. هافمن نیز ممنوع چندین سوء استفاده subreddits در زمان خود در شرکت سکان اما مانند دیگر تکنولوژی اجرائی او تلاش به اعتصاب تعادل بین تعدیل محتوای مضر بر روی پلت فرم و حفظ آن به عنوان یک انجمن برای آزادی بیان است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: الن پی ای در حال حرکت است و امید به مجموعه ای از رکورد مستقیم


3:05

CNET اندرو مورس کمک به این داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>