پلیس شکستن نزاع و جدال که شامل صدها نفر از نوجوانان در همستد هیث

ملاقات بازداشت شش نفر پس از یک نزاع و جدال که شامل صدها نفر از جوانان رخ داده در همستد هیث در شب سه شنبه.

سه کامیون پر از ماموران پلیس مستقر شدند به پارک در شمال لندن در حدود 6.30 pm جمعیت را پراکنده کنند. یک هلیکوپتر نیز اعزام به منطقه به گزارش تحولات از هوا.

یک شاهد عینی گفت: PA اخبار آژانس وجود دارد حداقل 50 ماموران در صحنه است.

جاناتان جونز بود که در هیت با شریک زندگی خود را برای ورزش گفت: “در راه به پارک ما شنیده و دیدم ماشین پلیس بعد از پلیس و ماشین پلیس وانت جریان است.

“سپس ما را به پارک ورودی و سه وانت نورد و وجود دارد مقدار زیادی از افسران پلیس.”

او گفت: معلوم نیست چه مجموعه ای از نزاع و جدال کردن اما او را دیدم دو دختر جوان بودن چراغ دور در دستبند.

“نگاه به عنوان اگر پلیس در تلاش بودند برای شکستن و سپس آن را به نظر می رسد مانند کسی که در تلاش بود تا برای یکی از افسران.

“بیشتر پلیس آمد واقعا سرعت و آنها را شکست همه چیز را و سپس دستور داد هر کس به ترک پارک” افزود: آقای جونز.

ملاقات پلیس کمدن در توئیتر خود نوشت: “یک S35 پراکندگی سفارش در محل به صورت همستد هیث و پارلمان هیل. لطفا همین حالا حضور در این مکان است.

“ما به نام در 6.30 pm به جوانان مبارز در پارلمان هیل. افسران حضور داشتند و اکثریت مردم پراکنده. هیچ صدمات گزارش شده و 6 نفر دستگیر شده اند.”


گروهبان جان Hounsell بود که یکی از ماموران در صحنه گفت: Camden جدید مجله وجود دارد آسیب های جدی اما “افسران پلیس بودند حمله در طول حادثه”.

او گفت: “ما تا به حال گزارش ها از افراد جوان آشامیدنی در گروه های جداگانه اما افسران در هیث در ابتدا در پاسخ به گزارش یک سرقت زمانی که ما شنیده ام که مبارزه شکسته بود.

“این 50/50 دختران و پسران, اما آن را عمدتا دختران مبارزه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>