جدید آلبرتا کربن جذب پروژه در حال حاضر به طور کامل عملیاتی

آلبرتا کربن تنه خط عمده کربن جذب پروژه در حال حاضر کامل عملیاتی با توجه به شمال غرب Redwater مشارکت.

این سیستم بخشی از نور ماهیان خاویاری پالایشگاه های قیر پالایشگاه که خود تنها شد به طور کامل عملیاتی در اوایل بهار.

ادامه مطلب: ماهیان خاویاری پالایشگاه شرکت پالایش قیر آلبرتا

“ساختمان از زمین تا ما را قادر به ایجاد یک پالایشگاه است که قطاری حدود 70 درصد از تمام ما CO2 تولید گازهای گلخانه ای” کری Margetts رئیس جمهور از نور مشارکت گفت: در روز سه شنبه.

این نور مشارکت گفت: ماهیان خاویاری پالایشگاه و Nutrien را Redwater کود امکانات ضبط و فشرده سازی CO2 قبل از هل دادن آن جنوبی پایین 240 کیلومتر خط لوله متعلق به گرگ Midstream قبل از آن به پایان می رسد تا در یک مخزن ذخیره سازی متعلق به افزایش انرژی است.

“ما در حال گرفتن CO2 خواهد بود که منتشر شده به اتمسفر و به طور دائم ذخیره سازی آن گفت:” جف پیرسون رئیس جمهور از گرگ Midstream را کربن واحد کسب و کار.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“قبل از آن می شود به طور دائم ذخیره می شود ما در حال استفاده از آن برای ایجاد بیشتر نفت است.”

ادامه مطلب: کربن دی اکسید جذب واحد به حرکت از Edmonton به کلگری

با استفاده از CO2 برای افزایش بازیافت نفت به طور بالقوه می تواند گسترش چرخه زندگی از یک افزایش انرژی نفتی برای 20 تا 30 سال گفت: Kevin Jabusch شرکت مدیر عامل.

با توجه به نور ماهیان خاویاری پالایشگاه این سیستم دارای قابلیت حمل و نقل بالا به 14.6 میلیون تن CO2 در هر سال.

در سال 2009 پیشین آلبرتا برتر اد Stelmach متعهد صدها میلیون دلار در استان برای حمایت از این پروژه و دولت فدرال ارائه حمایت های مالی نیز هست.

در روز سه شنبه, Alberta وزیر انرژی سونیا وحشی توییتی که او خوشحال بود برای دیدن کربن گرفتن پروژه به طور کامل عملیاتی است.

“یک بار دیگر آلبرتا منجر راه با بازی در حال تغییر و نوآوری است که باعث تقویت ما شهرت به عنوان یک مسئول انرژی تولید” او هنوز توییتی.

ادامه مطلب: پوسته کربن را جذب پروژه در آلبرتا cenovus عبور از نقطه عطف

“آلبرتا کردم این فرصت در حال حاضر با توجه به زیرساخت است که در زمین برای تبدیل شدن به یک جهانی رهبر جهان در کربن sequestering,” Margetts گفت.

–با فایل های از اخبار جهانی’ تام ورنون

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>