ناسا کاوشگر InSight در نهایت فشار آن ماهى ‘مول’ به مریخ – CNET

نگاه ma, بدون خط و خال! مول گرمای کاوشگر زیر بینش را حرکت شبیه چمچه زنی در این تصویر از 1 ژوئن.


NASA/JPL-Caltech

این داستان بخشی از به مریخ خوش آمدیدما سری کاوش در سیاره سرخ.

ناسا کاوشگر InSight تا به حال خیلی پیروز اجرا در مریخ بررسی marsquakes و گوش دادن به برای تلفن های موبایل عجیب و غریب از سیاره سرخ. شده است وجود دارد یک نقطه چسبیده هر چند: مریخ نیست استقبال کاوشگر گرما پروب شناخته شده به عنوان “خط و خال.”

گرما پروب طراحی شده است به چکش به مریخ نقب زدن به پایین و نگاهی به این سیاره درجه حرارت داخلی اما کاوشگر نگه داشته و ظاهر از زمین خارج شد. ناسا و مول تیم باید صرف بیش از یک سال کار را از طریق راه حل های ممکن برای گیر مول و آنها در نهایت ممکن است برخی از پیشرفت.

“پس از چند کمک از بازوی روباتیک خط و خال به نظر می رسد زیرزمینی. این یک چالش واقعی عیب یابی از میلیون ها کیلومتر دورتر” ناسا بینش حساب توییتی در روز چهارشنبه.

بینش تیم به اشتراک گذاشته GIF روند که درگیر فشار در بالای این کاوشگر با کاوشگر را حرکت شبیه چمچه زنی در پایان آن بازوی روباتیک. این بیت از اخبار خوب نشان می دهد مول مشکل نیست سنگ گرفتن در راه خود را, بلکه آرایش مریخ خاک در بینش و ایران نقطه. این کاوشگر به سادگی نبوده است قادر به گرفتن به اندازه کافی اصطکاک به پیشرفت رو به پایین.

مول تیم به رهبری آلمان هوافضا مرکز (DLR). شما می توانید شیرجه رفتن عمیق به جزئیات این کار پر زحمت آن را در زمان برای رسیدن به این نقطه در یک شنبه سفرنامه به روز رسانی از DLR را مول ابزار منجر Tilman michael weiss. این مطالعه در صبر و پشتکار است.

بعدی گام بسیار مهم است برای دیدن اگر مول می تواند حفاری خود را در یک فرایند DLR است تماس “رایگان مول” آزمون. در صورتی که با این نسخهها کار بزرگ است. اگر نه, این تیم ممکن است سعی کنید پر کردن سوراخ با خاک و یا با استفاده از لبه حرکت شبیه چمچه زنی به فشار بر روی پروب.

بینش است که در یک ماموریت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه سیارات سنگی مانند مریخ و زمین شکل. گرما پروب می تواند با ارائه اطلاعات ارزشمند برای دانشمندان اما حتی اگر آن کار نمی کند بینش علوم ماموریت هنوز هم می شود یک موفقیت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>