بیشتر تکنولوژی غول تعهد صندوق صوتی برای مبارزه نژادی و بی عدالتی – CNET


gettyimages-1216822856

یک زن دارای یک پوستر در طول یک راهپیمایی اعتراض یکشنبه در خیابان های منهتن.

لو Radin/اقیانوس آرام پرس/LightRocket از طریق گتی تصویر

Apple, Facebook, ورایزون و دیگر تکنولوژی غول های متعهد به کمک های مالی به گروه های مبارزه نژادی و بی عدالتی در هفته گذشته پس از کشتن جورج فلوید موجب اعتراضات در سراسر آمریکا.

در یک یادداشت به کارکنان اپل به گزارش ایسنا مدیر عامل شرکت تیم کوک قول داده است که اپل را به کمک های مالی به گروه های مختلفی از جمله برابر عدالت ابتکار و مطابقت با تمام کارکنان کمک های مالی دو به یک. شرکت نمی کند, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل گفت: در روز شنبه نوشته است که شبکه های اجتماعی را “ارتکاب اضافی 10 دلار میلیون” به این گروه و اشاره کرد که این کار با حقوق مدنی مشاوران و کارکنان به شکل ایده آل گیرندگان. او همچنین ابراز قدردانی به Darnella فریزر برای ارسال ویدئو از فلوید را از مواجه شدن با پلیس.

ادامه مطلب: جک دورسی, مارک زوکربرگ و مبارزه برای رسانه های اجتماعی روح

Verizon اهدا خواهد شد 10 میلیون دلار به گروه های مختلف مدیر عامل شرکت هانس vestberg, رئيس گفت: در livestreamed آدرس جمعه از جمله NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق ملی و شهری لیگ.

اینتل روز یکشنبه متعهد $1 میلیون مدیر عامل شرکت باب قو اشاره کرد در یک یادداشت. او همچنین تشویق کارکنان برای کمک به سیاه و سفید زندگی می کند توجه به بنیاد مرکز پلیس سهام و NAACP صندوق دفاع حقوقی. کمک های مالی به کسانی که گروه وی با اشاره به واجد شرایط برای این شرکت مطابق با برنامه است.

متعلق به گوگل یوتیوب توییتی وعده خود را از $1 میلیون نفر در حمایت از شنبه. “ما ایستاده در همبستگی علیه نژادپرستی و خشونت است. زمانی که اعضای جامعه ما صدمه دیده است همه ما صدمه دیده است” این شرکت نوشت.

Infinite گفت: این اهدای 3 میلیون دلار به سازمان های غیر انتفاعی حمایت از سیاه و سفید جامعه “است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر اثرات COVID-19 همه گیر.” رسانه های اجتماعی شرکت گفت: همچنین حمایت از 1 میلیون دلار “به سوی مبارزه با نژادی و بی عدالتی و نابرابری که ما شاهد در این کشور است.”

در سراسر کشور تظاهرات به دنبال فلوید مرگ در مینیاپولیس در مه 25. با توجه به Frazier تصویری دیگر فیلم و دادستان یک افسر پلیس فشرده زانو خود را در Floyd گردن برای نزدیک به دو ساعت در حالی که فلوید, دست به دستبند و بر روی زمین گفت: بارها و بارها “من نمی توانم نفس بکشم.”

فلوید بود که 46 شده بود در یک آمبولانس و بعد مرده. مقامات روز جمعه به اتهام شرکت اخراج افسر درک چوین با سوم قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. سه دیگر ماموران درگیر شده بودند اخراج شدند و تحت بررسی هستند.

در نظر گرفتن یک غرفه برای برابری’

در اینجا چیزی است که برخی دیگر از شرکت های فن آوری باید گفت: در میان تظاهرات.

مایکروسافت: مدیر عامل شرکت ساتیا نادلا در دوشنبه توییتی که وجود دارد هیچ جایی برای نفرت و نژاد پرستی در جامعه ما است. این شرکت گفت: این امر با استفاده از پلت فرم آن به “تقویت صدای از سیاه و آفریقایی جامعه در Microsoft.”

دیزنی: دیزنی در یکشنبه توییتی یک تصویر با پیام وحدت گفت: این شرکت در کنار “سیاه کارکنان گوهای سازندگان و کل جامعه سیاه و سفید.” در یک پیام به کارکنان دیزنی مدیران باب Chapek, Bob Iger و Latondra نیوتن گفت: این شرکت با استفاده از منابع خود را به “مهربانانه و سازنده صحبت” در مورد تنوع و شمول است.

آمازون: “این نابرابر و وحشیانه, درمان سیاه و سفید از مردم در کشور ما باید توقف” e-commerce غول گفت: در یک پیام ارسال شده به توییتر. “ما با هم ایستاده در همبستگی با جامعه سیاه و سفید — ما کارکنان و مشتریان و شرکای — در مبارزه با نژادپرستی نظاممند و بی عدالتی است.”

در یک Instagram ارسال در یکشنبه, مدیر عامل شرکت جف بزوس مشترک یک مقاله با عنوان حفظ و حرفه ای در سن مرگ سیاه است….تعداد زیادی روزنامه نگار Shenequa گولدینگ.

“درد و ضربه عاطفی ناشی از نژادپرستی و خشونت ما شاهد نسبت به جامعه سیاه طولانی رسیدن به” بزوس گفت. “من پیشنهاد می کنم شما یک لحظه به خواندن این قدرتمند مقاله از @goldinggirl617 به خصوص اگر شما یک مدیر یا رهبر.”

AT&T: این حامل تلفن همراه گفت: در یک پیام به اشتراک گذاشته شده در توییتر که خود را “حمایت به سمت برابری و فراگیر همچنان امروز و برای آینده است.”

T-Mobile: “نژاد پرستی و نفرت نابرابری باید هیچ جایی در جهان ما” تلفن همراه حامل توییتی در روز شنبه. “هر شخص حق دارد به احساس امن, دیده و شنیده می شود.”

Netflix: جریان های غول پیکر در شنبه توییتی که آن را “یک وظیفه برای ما سیاه اعضا و کارکنان و سازندگان و استعداد به صحبت می کنند تا” اضافه کردن پیام “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

Hulu: “ما از سیاه و سفید زندگی می کند. امروز و هر روز” جریان خدمات گفت: در یک توییت در روز شنبه. “شما دیده می شود. شما شنیده می شود. و ما با شما هستیم.”

Instagram: “ما ایستادگی در برابر نژاد پرستی. ما ایستاده و ما با جامعه سیاه و سفید — و همه کسانی که در جهت عدالت به افتخار جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و مراتب بیش از حد بسیاری دیگر که نامشان را نمی شود فراموش شده” رسانه های اجتماعی شرکت گفت: در یک توییت در روز دوشنبه.

HBO: “ما ایستاده ایم با ما همکاران و کارکنان و طرفداران بازیگران سرایان-و همه متاثر از خشونت بی معنی” شرکت گفت: در یک توییت در روز شنبه.

Infinite: “ما عمیقا ارزش متنوع صداها در میان کاربران ما سازندگان و هنرمندان و همکاران و کارکنان” ویدئویی-اشتراک گذاری برنامه گفت: در یک توییت در روز شنبه. “ما متعهد به پرورش یک فضای که در آن هر کس دیده می شود و شنیده می شود.”

در یک شنبه بیانیه Infinite خطاب “سخت اما عادلانه سوال” در مورد این که آیا آن را به همان اندازه ترویج محتوا از همه سازندگان. این شرکت عذرخواهی به “سیاه و سفید ما سازندگان و جامعه که احساس ناامنی پشتیبانی نشده یا سرکوب شده است.” اقدامات پلت فرم به آدرس این مسائل عبارتند از ایجاد یک خالق تنوع شورا و درخواست سازمانها و کارشناسان به نگاه به “چگونه محصولات ما و سیاست های بهتر می تواند خدمت به مردم در تمام زمینه.”

HP: “ما تمام شده است پس از اخبار در مینیاپولیس و در جای دیگر” شرکت رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت انریکه Lores گفت: در یک صدای جیر جیر در شنبه لینک دادن به یک پست در ارتباط با. “دیروز من به اشتراک گذاشته شده این افکار با HP کارکنان. همچنین می خواهم برای به اشتراک گذاری آنها را در اینجا با ما گسترده تر HP جامعه از مشتریان و همکاران.”

Verizon: رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت هانس vestberg, رئيس مشترک یک توییت در روز دوشنبه گفت: “ما متعهد نمی تواند به یک نام تجاری هدف از حرکت جهان رو به جلو مگر اینکه ما متعهد به کمک به اطمینان حاصل شود ما آن را حرکت رو به جلو برای همه. ما از موضع ایران به عنوان یکی Verizon.”

گوگل و حروف الفبا: مدیر عامل شرکت سوندار پیچای توییتی که ما از گوگل و یوتیوب صفحات در یکشنبه مشترک “برای حمایت از برابری نژادی در همبستگی با جامعه سیاه و سفید و در حافظه جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و دیگران که اصلا صدا” با یک روبان سیاه و سفید در زیر نوار جستجو در کنار عبارت “ما ایستاده در حمایت از برابری نژادی و تمام کسانی که جستجو برای آن.”

بارگذاری: سوار-نقطه شرکت مشترک یک صدای جیر جیر از مدیر عامل دارا Khosrowshahi روز یکشنبه گفت: “@بارگذاری می ایستد در همبستگی با جامعه سیاه و سفید و با تظاهرات مسالمت آمیز در برابر بی عدالتی و نژاد پرستی است که دامنگیر ملت ما برای بیش از حد طولانی است. امید من این است که اگر هر یک از ما recommits به انجام همه ما می توانیم برای مقابله با تعصب در هر کجا که ما آن را تغییر دهید به دنبال خواهد داشت.”

Khosrowshahi نیز به اشتراک گذاشته شده در توییتر که این شرکت اهدا خواهد شد $1 میلیون برابر عدالت ابتکار و پلیس برابری “برای حمایت از کار مهم خود را در ساخت عدالت کیفری در امریکا بیشتر فقط برای همه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>