Michael B. Jordan فقط رحمت است رایگان برای جریان برای کمک به آموزش در نژادپرستی نظاممند – CNET


just-mercy

Michael B. Jordan, نقش وکیل برایان استیونسون فقط در رحمت است.

Warner Bros.

برادران وارنر اعلام کرده است 2019 حقوقی, درام, فقط رحمتی در دسترس خواهد بود به اجاره به صورت رایگان در ایالات متحده از اپل TV Plus آمازون و دیگر سیستم عامل های دیجیتال در سراسر ژوئن.

این استودیو اعلام کرد در خاموشی شنبه, ابتکار در اعتراض به جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس. استودیو آن را گفت امیدوار است این فیلم را می توان به عنوان یک ابزار آموزشی برای کسانی که علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد سیستمیک نژاد پرستی در جامعه آمریکا است.

“ما اعتقاد داریم در قدرت داستان” برادران وارنر’ بیانیه می خواند. “فیلم ما ” فقط رحمت’ بر اساس زندگی کار از حقوق مدنی وکیل برایان استیونسون یکی از منابع ما می متواضعانه پیشنهاد به کسانی که علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد نژادپرستی نظاممند که آفت جامعه ما است. در ماه ژوئن, ‘فقط رحمت’ در دسترس خواهد بود به اجاره به صورت رایگان در سراسر سیستم عامل های دیجیتال در ایالات متحده است.”

این بیانیه ادامه می دهد: “به طور فعال در بخشی از این تغییر در کشور ما به شدت به دنبال ما شما را تشویق به یادگیری بیشتر در مورد گذشته ما و بی شماری بی عدالتی است که باید ما را به جایی که ما امروز. با تشکر از شما به هنرمندان سرایان و طرفداران که کمک کرد که این فیلم اتفاق می افتد. سازمان دیده بان خود را با خانواده و دوستان و متحدان. برای کسب اطلاعات بیشتر در برایان استیونسون و کار خود را در برابر عدالت ابتکار لطفا EJI.org.”

فقط رحمت باز در تئاتر آخرین کریسمس و ستاره Michael B. Jordan به عنوان وکیل مدافع برایان استیونسون که کمک می کند تا آفریقایی-آمریکایی والتر McMillian, بازی های برگزار شده توسط Jamie Foxx, درخواست تجدید نظر خود را غیر قانونی و قتل اعتقاد. این فیلم به کارگردانی فلوریدا دانیل Cretton بهترین و شناخته شده برای تحسین منتقدان مستقل و درام Short Term 12.

فقط رحمت به دست آورده $50 میلیون در سراسر جهان و فوکس نامزد دریافت جایزه بود برای یک صفحه نمایش جایزه انجمن صنفی بازیگران برای عملکرد برجسته توسط یک بازیگر مرد در نقش حمایت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>