مادلین مک کین: یک جدول زمانی وقایع در ناپدید شدن به عنوان پلیس شناسایی مظنون

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

پاسخ در 13 سال جستجو برای مادلین McCann ممکن است یک گام نزدیک تر با این خبر که پلیس را شناسایی کرده اند یک کودک آزار به عنوان یک مظنون.

ناشناس 43 ساله است که در حال حاضر در حال گذراندن حکم زندان طولانی در آلمان که در آن فدرال پلیس جنایی است و در حال حاضر پیشرو بررسی است. آن است که درمان به عنوان یک قتل پرس و جو.

وی که قبلا به اعدام محکوم شده برای سوء استفاده جنسی کودکان زندگی در پرتغال زمانی که مادلین ناپدید شده در Praia de Luz, جایی که او کار می کرد در پذیرایی سرقت آپارتمان تعطیلات و قاچاق مواد مخدر.

به عنوان محققان درخواست برای اطلاعات در مورد یک campervan ماشین و شماره تلفن همراه مربوط به او است که می تواند “بحرانی” برای این مورد در اینجا این است که یک جدول زمانی از رویدادهای شناخته شده است در مدلین ناپدید شدن است.

3 مارس 2007: کیت و جری مک کین از Rothley Leicestershire ترک سه فرزند خود را در خواب در پرتغالی آپارتمان تعطیلات در حالی که آنها شام خوردن با دوستان در این نزدیکی هست tapas رستوران.

چیزی amiss است که آقای McCann چک در کودکان فقط پس از 9 ساعت اما زمانی که همسرش می رود و در حدود 10ساعت او در می یابد سه سال مادلین گم شده است. جین تنر یکی از دوستان ناهار خوری با McCanns گزارش دیدن یک مرد حمل یک کودک قبل از آن که شب است.

14 مارس: کارآگاهان را انگلیسی-پرتغالی توسعه دهنده ملک رابرت Murat در برای بازجویی و او را یک “arguido” یا رسمی و مشکوک. ماموران همچنین جستجو در خانه او سهام با مادرش در پریا دا لوز فقط 100 متری از جایی که جوانی از بین رفت.

11 اوت: دقیقا 100 سال پس از مادلین ناپدید شد, بررسی افسران علنا اذعان کرد برای اولین بار است که او می تواند مرده باشد.

7 سپتامبر: در طول بازجویی از خانم و آقای مک کین کارآگاه آنها را هر دو “arguidos” در ناپدید شدن دختر خود را.

9 سپتامبر: این McCanns پرواز بازگشت به انگلستان با دو-سال-دوقلوها شان و آملی.

21 جولای 2008: پرتغالی مقامات کنار تحقیقات خود را و بلند کردن “arguido” وضعیت McCanns و رابرت Murat.

12 مارس 2011: خانم McCann انتشار یک کتاب در مورد دخترش ناپدید شدن در مدلین هشتم تولد.

اسکاتلندیارد راه اندازی یک بررسی در این مورد پس از درخواست از دبیر خانه ترزا ممکن است با حمایت دیوید کامرون نخست وزیر.

25 مارس 2012: اسکاتلندیارد کارآگاهان می گویند که آنها بر این باورند مادلین هنوز هم می تواند زنده و آزاد سن-پیشرفت تصویر چگونه او ممکن است به عنوان یک بچه نه ساله.

در این ملاقات خواستار پرتغالی مقامات به بازگشایی پرونده, اما, پرتغالی, پلیس می گویند که هیچ مواد جدید است.

4 جولای 2013: اسکاتلندیارد تایید آن را راه اندازی کرده است تحقیقات خود را در عملیات گرنگ به مدلین ناپدید شدن دو سال به بررسی این مورد است. آن را “واقعا جدید” خطوط پرس و جو و شناسایی 38 نفر از علاقه از جمله 12 انگلیسی.

24 اکتبر: پرتغالی پلیس تایید می کنند که یک نقد اصلی خود را بررسی و کشف خطوط جدید از پرس و جو و آنها بازگشایی پرونده.

مادلین مک کین: پدر جری توصیف لحظه او متوجه شد دختر خود را از دست رفته بود

29 ژانویه 2014: انگلیسی کارآگاهان پرواز به پرتغال در میان ادعاهای آنها در حال برنامه ریزی برای ایجاد بازداشت.

3 ژوئن: معتاد به انفیه سگ و متخصص تیم استفاده می شود برای جستجو در یک منطقه از scrubland نزدیک به جایی که مادلین رفت و گم شده است.

12 دسامبر: کارآگاهان آغاز بازجویی 11 افرادی که تصور می شد ممکن است اطلاعات در مورد.

16 سپتامبر 2015: دولت افشا که تحقیقات مربوط به ناپدید شدن مادلین است و هزینه بیش از £10 متر.

28 اکتبر: اسکاتلندیارد را در تحقیقات مربوط به ناپدید شدن قطع شده است از 29 افسران به چهار.

30 مارس 2017: زن و شوهر آماده به علامت 10 سال از ناپدید شدن دختر خود را با یک مصاحبه بی بی سی که در آن آنها نذر به انجام “هر آنچه در آن طول می کشد تا زمانی که آن را طول می کشد” به او پیدا کنید.

3 مارس 2019: رسانه های محلی گزارش پرتغالی کارآگاهان در حال بررسی یک خارجی کودک آزار به عنوان یک مظنون در ربودن مادلین McCann.

3 ژوئن 2020: پلیس نشان می دهد که 43 سال زندانی شناخته شده است به عنوان یک مظنون در مدلین ناپدید شدن است.

اضافی و گزارش توسط بهبهان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>