Koenigsegg و Polestar اشاره در ‘چیزی هیجان انگیز’ به آمده – Roadshow


Hmm چه دو خودروسازان باید تا آستین خود را?


Koenigsegg

روز سه شنبه دو سوئدی خودروسازان تحویل مبهم و در عین حال احتمالا اطلاعیه هیجان انگیز. دو خودروسازان خواهد بود Polestar و Koenigsegg و هر زمان به رسانه های اجتماعی برای, آزار دادن “چیزی هیجان انگیز است.”

همه که اعلام شد دو عکس. Koenigsegg رسمی Instagram account نشان داد به پایان می رسد جلوی Gemera و Polestar حکم مفهوم است. در ضمن Polestar رسمی حساب ارسال شده یک عکس از هر دو اتومبیل rumps. دومی پست نیز گفت: “چیزی جالب” دم در سواحل غرب از سوئد است. شایان ذکر هر دو خودروسازان عمل در منطقه است.

که می تواند به معنای این است که بسیار محلی اعلام, شاید فرصتی برای نمایش هر دو Gemera و حکم است. و یا آن می تواند چیزی به مراتب بزرگتر مانند همکاری برای ساخت یک سوپراسپرت الکتریکی از انواع. یا کاملا ممکن است اما ما لازم نیست که شواهد برای حمایت از هر دو قطعه از اطلاعات نظری. نه Koenigsegg و نه Polestar بلافاصله بازگشت Roadshow درخواست برای نظر.

در ضمن Koenigsegg در حال حاضر خارج از ویژگی های شریک در NEVSاین شرکت چینی است که خریداری شده تا آنچه باقی مانده از ساب. این دو شرکت قصد همکاری با یکدیگر برای گسترش Koenigsegg حجم و ساخت “ورود به سطح” سوپراسپرت با قیمت حدود 1.5 میلیون. یک دلیل وجود دارد برای نقل قول در اطراف “ورود به سطح” از امروز Koenigseggs میلیون ها دلار هزینه و خودروساز سوئدی تنها باعث می شود حدود 20 خودرو در هر سال است.

چه Polestar است تا با سوپراسپرت ساز ما نمی دانیم اما می دانیم باید بیشتر به زودی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Polestar 1: اولین رانندگی در سوئد


5:37

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>