کمک به گرسنه: زنان مبتلا به ‘فرار’ در طول مستند

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

وضع اسفناک زندگی مردم با استفاده داخلی و مواجهه با “فرار” در مستند شده است یکی از نگران کننده ترین عناصر این بیماری همه گیر.

یک مادر دو بود که مورد آزار قرار گرفته توسط شریک زندگی خود را برای 23 سال است که مستقل او هرگز جان سالم به در برد اگر آن را برای استفاده داخلی موسسه خیریه است که او را نجات داد سه سال پیش – و که او می ترسید برای زنانی که مورد آزار قرار گرفته بودند در طول مستند.

کریستینا* گفت: چگونه او را شریک دستگیر شد در سال 2017 پس از او فرزند که شاهد سوء استفاده از نام پلیس. وقتی ماموران وارد خانه آنها شد و به همراه کارشناسان از پیشرفت های داخلی و سوء استفاده های خیریه دریافت کرده است که به مواد غذایی و کمک های مالی از فلیکس پروژه درخواست ما شریک است. چهار سال بعد و کریستینا هنوز هم روبرو سابق او در دادگاه. “من نمی توانم تصور کنید آنچه در آن مانند برای خانواده رفتن را از طریق آنچه که من را از طریق رفت اما در طول مستند و رو به فرار — باید آن را کابوسی,” او گفت:.

با توجه به اتهامات و هشدار برای خشونت خانگی افزایش یافته است 24 درصد پس از 9 مارس در مقایسه با سال گذشته است. Hestia یک موسسه خیریه است که با فراهم کردن پناهگاه در سراسر لندن گفت: آن را تا به حال دیده می شود 60 درصد افزایش در ارجاع از فوریه.

تامارا, سفید, منطقه مدیر در Hestia گفت: “ما انتظار آن را بالاتر هنوز هم به عنوان مستند شروع به بلند کردن چون ما می دانیم که وجود دارد افرادی که در یک موقعیت را ترک کنند.”

او گفت: محدودیت های مالی انباشته در فشار است. “آن خروج مردم متکی بر ما و توانایی ما برای کار با آژانس های همکار به اطمینان حاصل شود که آنها غذا خوردن. ما در حال حمایت از خانواده آمده است که به یک پناهگاه و هیچ چیز نیست.”

الیزابت Edhodaghe مدیر خدمات در آرامش کمک زنان گفت: برخی از افرادی که پیدا کردن پناهگاه در چند نیاز پناه در “فقر شدید”. “فلیکس پروژه ضروری است برای ما,” او گفت:. “ما خیلی خوشحال بودند که ما می دانستیم که آنها هنوز هم برای رفتن به ارائه در طول مستند – آن را بزرگ امداد. بسیاری از زنان مبارزه با عزت نفس پایین اما مواد غذایی و کمک های مالی آنها را احساس می کنید که وجود دارد مردم وجود دارد که مراقبت.”

کریستینا گفت: مستقل, است که سال پس از شریک زندگی خود دستگیر شد, او هنوز هم در بدهی. “من در یک درآمد بسیار پایین و توهین آمیز شریک بود که نمی آوردن هر چیزی به جدول” او گفت:.

“من استفاده می شود به خراش در اطراف در سوپر مارکت ها در حال انتظار برای 90 درصد به مطمئن شوید که من می تواند خوراک فرزندان من و او را قبل از خودم.”

او افزود: “وجود خشونت فیزیکی – من پانچ لگد مو کشیده بود و من با تهدید چاقو. هر آخر هفته او می گفت: فرزندان من بودند برای رفتن به دور گرفته شده است. شما زندگی می کنند در یک حالت ترس است که همه چیز این مرد است گفت: در حال رفتن به اتفاق می افتد.”

Niki Scordi مدیر عامل پیشبرد گفت که استفاده داخلی طول می کشد بسیاری از اشکال از جمله عاطفی و روانی یا مالی دستکاری.

“جداسازی بخشی از کلید است, توقف یک زن از دیدن خانواده و دوستان از خروج از خانه یا دسترسی به پول به یک تلفن و یا مواد غذایی. این مستند که ما را نگه می دارد در خانه به معنی زنان و کودکان بیشتر منزوی تر از همیشه.”

او گفت: پیشبرد بود که افزایش آگاهی های داستان از مردم مورد آزار قرار گرفته به تصویر کشیده شده توسط بازیگران. “ما تا به حال موقعیت های که در آن زنان را ترک کرده اند اما آنها در بدهی و تلاش برای نگه داشتن یک سقف بالای سر خود را. وجود دارد بسیاری از افرادی که گرسنه هستند. خطر این است که آنها احساس می کنند که هیچ چاره ای جز به عقب برگردید. ما مطمئن شوید که مردم از دسترسی به مواد غذایی با فلیکس پروژه است.”

وقتی پرسید چه توصیه او را به کسی که در یک وضعیت مشابه به او کریستینا گفت: به پلیس تماس بگیرید.

“اگر شما بر روی زمین افتاده و شما می خواهید به تماس مادر خود را اما نمی توانید او را به خاطر گوش دادن به هر کلمه شما احساس مسدود شده است. من تمام کمک های که ارائه شد از پیشرفت زیرا من می دانستم که اگر من را دریافت نمی کند از من خواهد بود مرده است. فرزندان من ببینید من به عنوان یک زن متفاوت نه فقط یک کیسه مشت زدن. وجود زندگی پس از استفاده داخلی – و این خوب است.”

مستقل تشویق خوانندگان به کمک به گروه هایی که در حال تلاش برای خوراک گرسنه در طول بحران. پیدا کردن چگونه شما می توانید کمک به اینجا. این لینک را دنبال کنید برای کمک به کمپین ما در لندن در همکاری با Evening Standard.

*کریستینا نام تغییر یافته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>