جورج Floyd: انگلستان خواست به ‘نگاهی به زانو در درب خانه در همبستگی با ما ضد نژادپرستی تظاهرات

ضد نژاد پرستی فعالان اصرار بریتانیا به “زانو” در درب خانه خود در همبستگی با کسانی که در اعتراض به نژادپرستی سیستماتیک در آمریکا و خواستار عدالت برای پلیس قتل جورج فلوید.

ایستادن به نژاد پرستی (SUTR) خواستار انگلستان – در 6pm روز چهارشنبه را در اعتراض به موضع معروف ساخته شده توسط آمریکا ستاره فوتبال khezri به مخالفت با خشونت پلیس و در حال حاضر مترادف با سیاه زندگی مهم جنبش است.

تظاهرات را فرا گرفته ما در پی 46 ساله آمریکایی آفریقایی تبار مرگ در مینیاپولیس بازداشت پلیس پس از سفید افسر درک چوین کنده زانو خود را به گردن خود برای هشت دقیقه به رغم فلوید را درخواست که “من نمی توانم نفس بکشم”.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عهد کرده است به ارسال در ارتش به “تسلط” خود شهروندان مگر اینکه ناآرامی به پایان می رسد و پس از تهدید کسی که نقض دیوار موقت بنا در اطراف کاخ سفید با “ترین سگ باطل و شوم ترین سلاح های من تا کنون دیده اند”.

هزاران نفر از مردم در اعتراض همبستگی در شهرستانها در سراسر انگلستان از جمله لندن, لیورپول کاردیف و منچستر نیز برجسته شدید نژادی و نابرابری در انگلستان و نژادپرستی و خشونت در این کشور نیروهای پلیس.

این کمپین در روز چهارشنبه نیز با هدف برجسته کردن نامتناسب اثر که coronavirus داشتن در اقلیت های قومی به عنوان موجود در بهداشت عمومی انگلستان بررسی منتشر شده در سه شنبه میان آن ادعا شده بود با تاخیر به دلیل ترس یافته خواهد استوک تنش های نژادی.

این خدمات سلامت مجله گزارش داد که زودتر پیش نویس بررسی شده بود “سانسور” با اتهام حذف یک بخش حاوی پاسخ از افراد و سازمان های که پیشنهاد آن است که تبعیض و فقیر شانس زندگی یک عامل کلیدی در افزایش Covid-19 خطر ابتلا به بام جوامع است.

پس از انتشار آن کار MP لاله Siddiq متهم مت, Hancock, سلامت, منشی, از “خالی شعارهای” بیش از شکست دولت به مجموعه ای از چگونه وزیران خواهد جلوگیری از روند بام بالاتر مرگ و میر ناشی از ادامه.

آقای Hancock بعد از آن گفت: در خیابان داونینگ جلسه که عدالت وزیر کمی Badenoch مشغول به کار بود در یک پاسخ که او امیدوار خواهد شد “پایین” از بحران اضافه کرد: “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

“نژادپرستی است بیماری زمینه ای است که همچنان به کشتن سیاه و بام جوامع” گفت: Weyman بنت از SUTR. “نگاهی به زانو در 6pm به دلیل وجود یک چکمه بر گردن میلیون ها نفر از مردم در بام جامعه است.

“بخشی از درمان برای ویروس نژادپرستی است که به آغوش ضد نژاد پرستی و ضد فاشیسم است.”

SUTR را Sabby Dhalu افزود: “بام جوامع رنج می برند به طور نامتناسبی از Covid-19 اقتصادی کاهش و خشونت پلیس.”

“ما مردم را به ‘نگاهی به زانو’ در آستان خود در همبستگی با جورج فلوید در 6pm, چهار شنبه 3 ژوئن. ما طرفدار عدالت برای جورج فلوید و می گویند سیاه زندگی مهم است.”

جداگانه اعتراض برنامه ریزی شده است که در لندن هاید پارک در 1 بعد از ظهر روز چهارشنبه در حالی که بیشتر تظاهرات برنامه ریزی شده است برای 1 بعد از ظهر روز شنبه در میدان پارلمان.

اجتماعات بزرگ هنوز هم ممنوع تحت خاموش کردن قوانین و روز سه شنبه در اسکاتلند اولین وزیر Nicola Sturgeon خواسته معترضان برای پیدا کردن یک جایگزین برای تظاهرات فیزیکی.

صحبت در جلسه توجیهی روزانه در ادینبورگ او گفت: “در حال حاضر آن است که متاسفانه و متاسفانه که اجتماعات بزرگ از مردم می تواند یک خطر برای سلامت و در واقع به زندگی است.

“ما نیاز به پیدا کردن راه مردم اجازه می دهد تا صدایشان شنیده شود و به نقطه است که بسیاری از ما می خواهید ساخته شود و شنیده می شود در حال حاضر, اما برای انجام این کار در راه است که امن است و نه قرار دادن مردم معترض و یا گسترده تر جوامع در خطر است.”

این ملاقات به پلیس گفت: رویکرد خود را به تعامل با مردم و تشویق آنها به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

وجود دارد 23 نفر در تظاهرات در میدان ترافالگار لندن در روز یکشنبه حداقل سه نفر که برای نقض Covid-19 قانون.

اضافی و گزارش توسط بهبهان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>