جورج Floyd: UK ‘طول می کشد زانو’ در درب خانه در همبستگی با مهاجران غیرقانونی

مردم در سراسر انگلستان “گرفته شده زانو” در درب خانه خود در همبستگی با تعداد زیادی از تظاهر کنندگان در ایالات متحده اعتراض سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس در پی جورج فلوید مرگ است.

رسانه های اجتماعی بود که مماس با ساکنان اتخاذ اعتراض موضع مترادف با سیاه زندگی مهم جنبش برای اولین بار به کار گرفته شده توسط آمریکا ستاره فوتبال khezri.

در حالی که بسیاری از انجام این حرکت همبستگی در خارج از خانه خود در 6pm با توجه به coronavirus نگرانی دهها هزار نفر نیز جمع آوری شده برای تظاهرات در شهرستانها در سراسر انگلستان از جمله لندن و منچستر و بیرمنگام و ادینبورگ.

این بخشی از یک روز اقدام سازماندهی شده توسط ایستادن به نژاد پرستی به تقاضای عدالت برای جورج فلوید و برجسته نژاد پرستی و نابرابری نژادی در بریتانیا تأکید توسط نامتناسب تلفات Covid-19 گرفتن بر بام جوامع است.

تظاهرات را فرا گرفته ما در پی 46 ساله آمریکایی آفریقایی تبار مرگ در مینیاپولیس بازداشت پلیس پس از سفید افسر درک چوین کنده زانو خود را به گردن خود برای هشت دقیقه به رغم فلوید را درخواست که “من نمی توانم نفس بکشم”.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عهد کرده است به ارسال در ارتش به “تسلط” خود شهروندان مگر اینکه ناآرامی به پایان می رسد و پس از تهدید کسی که نقض دیوار موقت بنا در اطراف کاخ سفید با “ترین سگ باطل و شوم ترین سلاح های من تا کنون دیده اند”.

مدیر پاسبان از سراسر بریتانیا با صدور یک بیانیه مشترک گفتند که “ایستادگی در کنار تمام کسانی که در سراسر جهان که در حال هراس و وحشت” در حالی که بوریس جانسون گفت: پیام خود را به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که نژاد پرستی و “نژادپرستانه و خشونت هیچ جایی در جامعه ما”.

در حالی که نخست وزیر اذعان کرد حق اعتراض به او گفت: “من مصرانه از مردم برای اعتراض مسالمت آمیز و مطابق با قوانین اجتماعی و فاصله. همه زندگی مهم است. سیاه زندگی مهم است اما ما باید به مبارزه با این ویروس به عنوان به خوبی.”

پرسید: اگر او می خواهد نقد و بررسی فروش گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور به آمریکا که در آن سلاح های هستند که به هر طریقی بر معترضان به او اصرار داشت “انگلستان است که احتمالا اکثر متفکرين کشور” در جهان در مورد صادرات اسلحه و اضافه کرد او “مبارک به نگاه به هر گونه شکایت”.

پلیس بریتانیا قبلا مواجه اتهام نژادپرستی با 1999 MacPherson گزارش منتشر شده پس از قتل Stephen Lawrence انعقاد پاسخ پلیس بود “institutionally نژادپرستانه”.

سابق برابری و حقوق بشر کمیسیون صندلی Trevor Philips گفت: یک دهه بعد از آن این بود که دیگر درست است. مردم سیاه و سفید در انگلستان همچنان به صورت نامتناسب با نرخ بالا از متوقف کردن و جستجو و بازداشت ها و استفاده از زور.

چندین نیروهای پلیس و آتش یگان پیوست و هزاران نفر با در نظر گرفتن زانو در 6pm روز چهارشنبه بسیاری از آنها برگزار شد پلاکارد خواندن “من نمی توانم نفس بکشم”, “black lives matter” و “من با شما ایستاده”.

معترضان در خارج از خیابان داونینگ همچنین در این موضع و شعار “نمی توانم نفس بکشم”. افسران پلیس با آنها وجود داشته است مختصر و جزئی رویارویی قبلا گزارش نشده پیوستن به معترضان در زانو, اما, چند, افسران قبلا در روز است.

ده ها هزار نفر انباشته بود در هاید پارک ساعت قبلا که در آن آنها خطاب توسط سخنرانان از جمله جنگ ستارگان بازیگر John Boyega که داد عاطفی و قدرتمند گفتار “از قلب”.

“امروز است که در مورد مردم بی گناه بودند که در نیمه راه از طریق فرایند خود,” او گفت: جمعیت است. “ما نمی دانیم که چه جورج فلوید می تواند به دست آورد, ما نمی دانیم که چه ساندرا مطلوب می تواند به دست آورد اما امروز ما در حال رفتن به مطمئن شوید که نمی تواند یک بیگانه به فکر ما جوان هستند.”

در هاید پارک رویداد برگزارکنندگان ارائه ماسک و دستکش به معترضان که به نشستن دو متر از هم جدا مگر اینکه آنها از همان خانواده است. آنها همچنین گفت: برای حفظ سلاح های خود را کشیده تا اطمینان حاصل شود اجتماعی فاصله.

با برگزارکنندگان داشتن ساخته شده روشن است که مشکل نژادپرستی نظاممند است که به دور از منحصر به فرد به ما بسیاری از معترضان پرداخت ادای احترام به حلقه Mujinga یک راه آهن بریتانیا کارگر است که با درگذشت Covid-19 پس از بازگردانده شدن قومی توسط یک مرد که گفت: او با این ویروس آلوده.

John Boyega, باعث می شود, سخنرانی پرشوری در جورج فلوید اعتراض در هاید پارک

انگلیسی, حمل و نقل پلیس راه اندازی کرده بود رسیدگی به مرگ او شده است اما پس گفت: آن را نمی خواهد هر اقدام دیگری است. هزاران نفر از تظاهر کنندگان از جمله اعضای Ms Mujinga خانواده در زمان به ایستگاه ویکتوریا – که در آن Ms Mujinga مشغول به کار بود و در زمان حادثه.

“من فکر می کنم که دلیل اصلی من برای این که او را سیاه و سفید او نمی باید یک صدا در حال حاضر” 21 ساله نائومی اسمیت گفت.

“این داستان ما این است که بریتانیا داستان این است که چه خبر است در حال حاضر با ما. جورج فلوید است که در امریکا و ما در اینجا برای او نیز هست.”

می آید پس از انتشار بهداشت عمومی انگلستان, بررسی, تایید کرد که Covid-19 طور نامتناسبی تحت تاثیر اقلیت های قومی – اما متوقف کوتاه از ارائه هر گونه اقدامات برای تغییر این.

در میان ادعاهای این گزارش تا به حال در ابتدا به تاخیر افتاده است به دلیل ترس یافته خواهد استوک تنش های نژادی به خدمات سلامت مجله گزارش داد که زودتر پیش نویس بررسی شده بود “سانسور”.

پیشرو در سلامت انتشار گزارش ادعا حذف یک بخش حاوی پاسخ از افراد و سازمان های که پیشنهاد آن است که تبعیض و فقیر شانس زندگی یک عامل کلیدی در افزایش Covid-19 خطر ابتلا به بام جوامع است.

پس از اینکه متهم به “خالی شعارهای” برای عدم تنظیم کردن که چگونه دولت خواهد بیشتر جلوگیری بام و میر آقای Hancock گفت که عدالت وزیر کمی Badenoch مشغول به کار بود در یک پاسخ که او امیدوار خواهد شد “پایین” از بحران اضافه کرد: “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

اضافی و گزارش توسط بهبهان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>