Elon Musk در نظر گرفتن یک استراحت از توییتر – CNET


elon

SpaceX بنیانگذار Elon Musk جشن پس از چهار پرتاب موفقیت آمیز SpaceX Falcon 9 rocket با فضانوردان ناسا روی.

جو Raedle/گتی ایماژ

تسلا و SpaceX مدیر عامل شرکت ایلان اختصاصی کاربر توییتر اما او می گوید که گرفتن یک استراحت از پلت فرم رسانه های اجتماعی. “خاموش توییتر در حالی که” مشک توییتی دوشنبه.

مشک را حساب توییتر دارای بیش از 35 میلیون پیروان و صبح روز سه شنبه خود اعلام کرده بود بازتوییت شده است بیش از 34 ، 000 بار و دوست داشت بیشتر از 433,900 بار.

در حالی که مشک را توییت های اخیر در مورد فضانوردان ناسا باب Behnken و داگ Hurley پس از رسیدن به ایستگاه فضایی بین المللی روی SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها او توییتی در گذشته در مورد همه چیز و هر چیزی رااز کودک Yoda الگوهای رفتاری به کروناویروس نظرات.

و او را در مواجه با مسائل حقوقی خود توییتهایی. به نام او به انگلیسی, cave diver ورنون Unsworth یک “pedo پسر” در سال 2018 جیر و داشت در قبال خسارت وارده در یک افترا طرح دعوی در دادگاه. همچنین در سال 2018 مشک mused در یک صدای جیر جیر که ممکن است او را تسلا خصوصی که در نهایت منجر به 20 میلیون دلار جریمه و مشک پله پایین به عنوان صندلی تسلا هیئت مدیره.

اخیرا او توییتی چندین بار در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروساول نوشتن “coronavirus وحشت گنگ” و بعد از صحبت کردن در برابر مستند قوانین. در اواسط ماه مارس او به اشتباه پیش بینی می شود وجود دارد “احتمالا نزدیک به صفر رساندن موارد جدید در ایالات متحده بیش از حد توسط پایان ماه آوریل است.” وجود دارد بیش از یک میلیون نفر در ایالات متحده که در آن زمان.

“آن را دوست ندارم من ایستاده و با تمام توییتهایی من تا کنون انجام داده اند” مشک گفته Bloomberg Businessweek در ماه مه. “برخی از آنها قطعا بسیار گنگ است. در تعادل خوب بیشتر بد است.”

برخی از پیروان توییتر مرتبط مشک اخیر دستاوردهای فضایی با اعلام.

“شما مجاز به ترک و رفتن به مریخ در حالی که ما همه اینجا گیر با شورش ویروس, وحشت, قتل اورلئانز و ابولا” نوشت: یک کاربر توییتر. “حداقل برخی از ما با شما است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>