Edmonton Oilers کاپیتان کانر McDavid صحبت می کند در مورد پایان دادن به نژاد پرستی

Edmonton Oilers کاپیتان کانر McDavid می گوید او احساس “درمانده و بیمار به معده من” را به عنوان او را تماشا “وحشت” جورج فلوید مرگ است.

در بیانیه ای که در رسانه های اجتماعی, McDavid گفت که او نیاز به یادگیری بیشتر در مورد تاریخچه نژاد پرستی و یادگیری آنچه که او می توانید انجام دهید برای کمک به تغییر مثبت است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“به عنوان یک جوان سفید نر و نرم افزار ورزشکار من تشخیص می دهم که ما زندگی می کنند بسیار ممتاز زندگی” McDavid نوشت. “من باور دارم که زمان در حال حاضر برای همه ما به خارج از محدوده آسایش ما برای نشستن idly در حاشیه و به عنوان بخشی از راه حل برای اطمینان حاصل شود که ما در پایان نژاد پرستی در جامعه ما است.”

ادامه مطلب: Edmonton Oilers مربی دیو Tippett ماندن برای آماده پتانسیل های نجومی راه اندازی مجدد

در روز دوشنبه Oilers سرگرمی گروه ارسال شده بیانیه ای در محکومیت نژادپرستی و بی عدالتی است.

“ما نمی توانیم چشم پوشی از مسائل نابرابری در جامعه ما آنها واقعی هستند و باید مواجه شود. در این زمان از صدمه و درد ما نمی توانیم به نوبه خود دور و یا تسلیم به دیگران” گفت: SINOWAL.

“ما همه باید یک صدا برای تغییر صدا برای کسانی که به حاشیه رانده شده در جوامع ما. بیایید با هم ایستاده در برابر نژاد پرستی و بی عدالتی در تمام سطوح است.”

ادامه مطلب: سیدنی کرازبی محکوم جورج فلوید مرگ و نژادپرستی ‘در همه اشکال’

Oilers سر مربی دیو Tippett در حال حاضر در مینه سوتا حدود سه و نیم ساعت از مینیاپولیس که در آن 46 ساله فلوید, گزارشی مرد درگذشت و پس از دستگیر شدن توسط پلیس در مه 25.

فلوید بازداشت دستگیر شد بر روی تلفن همراه تصویری نشان دادن یک پلیس سفید دفتر زانو در گردن او برای چند دقیقه در حالی که او دوخته بود به زمین. ویدیو منجر به خشم گسترده در سراسر کشور ترغیب تظاهرات که گاهی اوقات شامل غارت و خرابکاری.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“به نظر می رسد مانند آن را برای آرام کردن یک کمی در حال حاضر. این قطعا چیزی است که شما می خواهم برای دیدن و امیدوارم این گفتگو نه فقط در ورزش بلکه در انسانیت همچنان به تکامل و شما می توانید به جلو حرکت کند” گفت: Tippett. “این خیلی بد است که موقعیت های شبیه به این اتفاق می افتد به آن را به خط مقدم که آن را باید در خط مقدم در تمام زندگی ما.”

ادامه مطلب: NHL بازیکنان در صورت عیوب اما هیجان در لیگ برتر فوتبال بازگشت-به-بازی, برنامه

متعدد ورزشکاران و مربیان اند و در پی فلوید مرگ و اعتراضات در ایالات متحده است. یکی از قابل توجه ترین است Winnipeg Jets کاپیتان بلیک ویلر است که از مینه سوتا است.

“به یک کشور رفتن را از طریق این, اقتصادی, اجتماعی, همه چیز, و ما هنوز درمان هر یک از دیگر مانند این, آره, آن را نگران کننده” ویلر گفت: در روز سه شنبه.

چهار افسر پلیس در حال حاضر در مواجهه با اتهامات در Floyd مرگ است.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>