DEA بنا به گزارش ها مجاز به انجام نظارت پنهان’ جورج فلوید تظاهرات – CNET


gettyimages-1215368206

معترضان مارس در مینیاپولیس در حالی که decrying قتل جورج فلوید.

استفان Maturen/گتی ایماژ

آژانس مبارزه با مواد مخدر به طور موقت شده مجاز به “انجام نظارت پنهان” از مردم شرکت کننده در تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید و به اشتراک گذاری اطلاعات آن را جمع آوری با دیگر سازمان های اجرای قانون با توجه به DEA یادداشت تفاهم به دست آمده توسط BuzzFeed News.

فلوید مرگ “باعث اعتراضات گسترده در سراسر کشور که در برخی موارد شامل خشونت و غارت گفت:” DEA یادداشت. “سازمان های پلیس در برخی از مناطق این کشور تلاش کرده اند برای حفظ و یا بازگرداندن نظم است.”

DEA است که به طور معمول محدود به اجرای مرتبط با مواد مخدر فدرال جنایات. اما DEA یادداشت منسوب به DEA سرپرست تیموتی شیا درخواست آن داده می شود در سراسر کشور اقتدار را برای 14 روز به “اجرای هر جرم فدرال متعهد به عنوان یک نتیجه از [این] تظاهرات.” یک مقام ارشد وزارت دادگستری رسمی تایید درخواست در یکشنبه, با توجه به یادداشت.

DEA نیز مجاز به مداخله برای حفاظت از شرکت کنندگان و تماشاگران را بازداشت و انجام مصاحبه و جستجو با توجه به یادداشت.

یک DEA سخنگوی کاهش یافته است به نظر این یادداشت در حالی که وزارت دادگستری نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

آن را بلافاصله روشن است که چه رویه DEA را در انجام آن نظارت دارد اما در چند تکنولوژی مبتنی بر گزینه های موجود برای آن است. وزارت امنیت داخلی با استفاده از حساب های رسانه های اجتماعی به مانیتور سیاه و سفید زندگی می کند موضوع جنبش ضد پلیس تظاهرات فوران در فرگوسن میسوری در سال 2014 با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده توسط رهگیری.

توییتر شکایت دولت ایالات متحده در سال 2014 در تلاش برای جزئیات نظارت درخواست این شرکت دریافت کرده بود اما در ماه آوریل یک قاضی فدرال حکم به نفع دولت مورد که جزئیات این درخواست را به خطر اندازد کشور را به ایمنی.

تشخیص چهره نیز به طور فزاینده ای در حال استفاده توسط اجرای قانون در سراسر ایالات متحده اگر چه نه همیشه دقیق به ویژه در میان گروه های قومی و زنان و افراد جوان است. نگرانی های حریم خصوصی احیا شد در اوایل این سال در میان آیات مورد Clearview هوش مصنوعی یک بحث تشخیص صورت برنامه در حال استفاده توسط پلیس آمریکا برای شناسایی متهمان و افراد دیگر با مقایسه عکس ها را به یک پایگاه داده از تصاویر خراشیده از رسانه های اجتماعی و سایت های دیگر.

پلیس همچنین نگاه با استفاده از تماس با ردیابیهای بهداشت عمومی تمرین طراحی شده برای کمک به جلوگیری از گسترش بیماری ها مانند coronavirus شیوع به عنوان یک مدل برای تحقیقات جنایی ، پس از وقوع چند انفجار پیاپی در مینیاپولیس بیش فلوید کشتن مینه سوتا امنیت عمومی کمیسر جان هارینگتون گفت که پلیس شروع به تماس با ما-اثری تظاهرکنندگان آنها دستگیر شدند.

برخی از تظاهرات در سراسر آمریکا تبدیل شده خشونت آمیز پس از درگیری میان پلیس و معترضان. این اعتراضات موجب شد پس از یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده از یک مینیاپولیس افسر پلیس در 25 مه فشار دادن زانو خود را در Floyd گردن برای نزدیک به 9 ساعت به عنوان فلوید بارها و بارها می گوید: “من نمی توانم نفس بکشم.” فلوید که 46 بود درگذشت. چهار افسران بعد از اخراج از جمله درک چوین که متهم شده است با سوم قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>