Coronavirus ولز: تمام مدارس برای بازگشایی در یک سوم ظرفیت در اواخر ماه ژوئن

همه مدارس در ولز آغاز خواهد شد به بازگشایی در 29 ژوئن با معلمان با توجه به اولویت دسترسی به Covid-19 آنتی بادی آزمایش این کشور وزیر آموزش و پرورش اعلام کرده است.

Kirsty ویلیامز گفت: یک رویکرد مرحله به مرحله استفاده خواهد شد اجازه می دهد تا برای مبهوت شروع درس و استراحت با یک سوم از دانش آموزان در مدرسه, در اکثر, در حضور, در هر زمان.

چهار هفته دوره منتهی به 27 جولای را به دانش آموزان و کارکنان و پدر و مادر زمان برای آماده شدن برای یک “طبیعی” زمانی که بعد از سال تحصیلی در سپتامبر آغاز می شود او اضافه شده است.

اعلام جزئی re-opening, Ms ویلیامز گفت که تا پایان ماه ژوئن coronavirus پیگیری و ردیابی سیستم را عملیاتی شده است به مدت یک ماه و معلمان خواهد بود “اولویت گروه” در یک آنتیبادی-تست طرح شده است.

او گفت: “در حال تحول علم نشان می دهد که آب و هوای گرم و نور خورشید به ما می دهد بهترین فرصت برای اطمینان بیشتر در مدرسه است. انتظار تا ماه سپتامبر به معنی تقریبا نیمی از یک سال بدون تحصیل. خواهد بود که به ضرر تندرستی پیشرفت یادگیری و سلامت روانی ما افراد جوان است.”

خانم ویلیامز گفت: بازگشت طرح “بهترین گزینه عملی” و ملاقات پنج اصل او قبلا گفته بود باید به ملاقات کرد قبل از بازگشت می تواند در نظر گرفته شود. او همچنین گفت: دانش آموزان اجازه می دهد برای بازگشت به کلاس درس بود و بهترین راه برای پاسخگویی به نیازهای آسیب پذیر و کودکان محروم.

می آید پس از مدارس ابتدایی در انگلستان آغاز شده آغاز شده و مرحله به مرحله بازگشایی در تاریخ 1 ژوئن با دانش آموزان در مهد کودک, پذیرش سال 1 و 6 سال در میان برای اولین بار به بازگشت پس از بوریس جانسون اعلام کرد اجباری تعطیلی مدارس در ماه مارس با توجه به همه گیر.

این تصمیم از سوی دولت دنبال یک استارک هشدار دهنده از یک گروه از کارشناسان – انعکاس دولت علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم گلی) – که آن را نمی توان امن برای باز کردن مدارس در اوایل ماه ژوئن است.

در یک گزارش مستقل “حکیم” گفت: این حرکت را در معرض خطر یک “موج جدید از موارد Covid-19 در برخی از جوامع” و اضافه کرد که قوی تست سیستم در جای خود نیست.

“علاوه بر این در مکان عمومی, پایبندی به اجتماعی فاصله است تحت تاثیر اعتماد به دولت و آن پیام. این اعتماد است که به طور فزاینده ای تیره و تار” گفتند.

“بنابراین ما بر این باورند که با رفتن پیش با کلی مدرسه بازگشایی از 1 ژوئن دولت است و پس از مشاوره آن حكيم است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>