Coronavirus: وزرا خواست به پرداخت حقوق و دستمزد از مردم گفت: به خود منزوی تحت تست و ردیابی طرح

دولت با آن مواجه است خواستار پرداخت دستمزد کارگران گفت: به خود منزوی تحت آزمون جدید و کمیاب طرح برای جلوگیری از مردم مجبور به انتخاب بین پرداخت صورت حساب خود را و قرار دادن دیگران در معرض خطر است.

تحت بیمه خدمات درمانی ردیابی برنامه مقامات بهداشت عمومی را بپرسید هر کسی که تا به حال تماس نزدیک با یک coronavirus بیمار برای منزوی کردن برای 14 روز حتی اگر آنها علائم.

اما نگرانی مطرح شده است که کارگران می تواند سقوط به مشکلات مالی اگر آنها را مطابق با اين برنامه که با هدف جلوگیری از عفونت نرخ به عنوان مستند اقدامات کاسته.

برخی از 7 میلیون نفر از کارگران هستند و تنها واجد شرایط قانونی پرداخت بیمار از 95 پوند در هفته در حالی که حدود 2 میلیون نفر از بالاترین پرداخت کارکنان واجد شرایط نیست به عنوان درآمد خود را سقوط به زیر آستانه اخیر با توجه به تجزیه و تحلیل معاملات اتحادیه کنگره (TUC).

مت, Hancock, سلامت, منشی, قبلا اعتراف کرد که او نمی تواند زندگی در قانونی بیمار پرداخت.

لیبرال دموکرات MP لیلا مورن گفت: کارگران نیاز به “انتخاب بین پرداخت صورت حساب خود را و یا قرار دادن همکاران خود و جوامع در خطر است”.

او از دولت خواست به ارائه پشتیبانی برای کارکنان خود منزوی به عنوان کسانی که تحت طرح کردند – که در آن دولت تحت 80 درصد از دستمزد لایحه ای را برای جلوگیری از اخراج های دسته جمعی.

“مردم نباید مجبور به رنج می برند مشکلات مالی برای انجام درست و خود منزوی” Ms مورن گفت: مستقل.

“در حال حاضر کارگران در معرض خطر داشتن برای انتخاب بین پرداخت صورت حساب خود را و یا قرار دادن همکاران خود و جوامع در معرض خطر است.

“این وزیر بهداشت اذعان کرده است او نمی تواند زنده ماندن در قانونی بیمار پرداخت و در عین حال انتظار دارد که کارگران سراسر کشور به عنوان بخشی از دولت نقطه عطفی طرح برای مقابله با کروناویروس.

“دولت به درستی ارائه حمایت های سخاوتمندانه برای کسانی که به طور موقت گذاشته شدن از طریق طرح کردند. آنها باید در حال حاضر ارائه همان سطح از پشتیبانی برای کسانی که نیاز به از خود جدا کنند.”


او افزود: “در کوتاه مدت هزینه خواهد شد و هیچ چیز در مقایسه با دراز مدت تاثیر عدم کنترل یکی دیگر از شیوع بیماری است.”

راشل Harrison ملی افسر در GMB اتحادیه گفت: این طرح آورده شده است در توسط وزیران در “عظیم حقوق” و بدون “هیچ درک واقعی از تاثیر آن” در کار مردم است.

“مردم هستند که مجبور به کار در نا امن محیط کار در ناامن حمل و نقل عمومی برای آمدن به تماس با مردم با Covid-19 و پس از آن مجبور به 14 روز کار در قانونی بیمار پرداخت,” او گفت:.

“وظیفه مدنی نمی پرداخت صورتحساب نه قانونی بیمار پرداخت. اگر دولت این است که آموزش مردم به ماندن در خانه آنها باید خود را پرداخت دستمزد.

“در غیر این صورت پیگیری و ردیابی خواهد فقط گسترش یا فقر و یا عفونت است.”

رهبران اتحادیه قبلا ابراز نگرانی کرد که آزمون و ردیابی سیستم تضعیف خواهد شد مگر اینکه بیمار پرداخت افزایش یافته است.

TUC دبیر فرانسیس o’grady گفت: دولت باید افزایش قانونی پرداخت بیمار به سطح واقعی دستمزد زندگی می کنند – که با این نسخهها کار در اطراف £325 در هر هفته – و اطمینان از بالاترین پرداخت به کارگران واجد شرایط هستند.

او گفت: “هر کس می خواهد NHS تست و ردیابی به کار, بنابراین ما می توانیم همه با زندگی ما. اما آن را قابل دوام به درخواست مردم به خود منزوی شاید بارها و بارها اگر آنها را تحت فشار قرار دادند به مشکلات مالی با انجام این کار.”

چراکه مشکلات با اجرای تست و ردیابی طرح با بیمه خدمات درمانی تماس با ردیاب قادر به ورود به سیستم در زمانی که برای اولین بار آن را راه اندازی در هفته گذشته. همراه گوشی های هوشمند که در اصل با توجه به راه اندازی در اواسط ماه مه هنوز ساخته نشده است به طور گسترده ای در دسترس است.

روز دوشنبه آقای Hancock اصرار تست و ردیابی سیستم یک موفقیت بود اما او قادر به ارائه آمار و ارقام بسیاری از مردم تا به حال تماس بوده تا کنون.

اما آمار و ارقام به دست آمده توسط کانال 4 اخبار پیشنهاد کمتر از چهار در 10 coronavirus بیماران شناسایی شده توسط این طرح تا کنون شده بود تماس گرفت.

وزارت خزانه داری شده است تماس دهید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>