Coronavirus: بوریس جانسون ادعا سطح هشدار اجازه داده او را به سهولت مستند با وجود آن بیان ‘محدودیت های فعلی باید باقی می ماند

بوریس جانسون ادعا کرده است خود را “سطح هشدار” سیستم coronavirus به او اجازه لغو محدودیت – با وجود آن بیان آنها باید در محل باقی مانده است.

تحت فشار در ویکیانبار – پس از آن آشکار شد او رد افسر ارشد پزشکی که گفت این بود که خیلی زود به کاهش سطح از 4 به 3 – نخست وزیر را تکذیب کرد شکستن قوانین خود را دارد.

“او به خوبی می داند که سطح هشدار می کند و اجازه می دهد آن را,” او گفت: Keir Starmer.

اما روسای سلامت گفت: سطح باقی می ماند باید در 4 معنی انتقال ویروس “بالا و یا افزایش نمایی” – حمل و آموزش: “زمان اجتماعی فاصله اقدامات و محدودیت.”

بحث پرسیده شد به عنوان نیروی کار رهبر و نخست وزیر به شدت درگیر شدند بیش از دست زدن به او از این بیماری همه گیر در بد خو را وارد نمایید.

آقا Keir متهم آقای جانسون از نادیده گرفتن او پیشنهاد همکاری در بازگشایی مدرسه – در حالی که نخست وزیر ادعا کرد که حریف خود را کرده بود “به طور کامل تایید رویکرد ما” در تماس تلفنی.

هفته گذشته آقای جانسون بود و انتظار می رود به کاهش سطح هشدار از 4 به 3 که او به رفتن پیش برای گروه های 6 تا مخلوط در باغ ها و پارک ها و بازگشایی مدارس.

سپس آن پدید آمده که این حرکت بوده است را رد کرد و دولت مشترک امنیت زیستی مرکز (JBC) و کریس Ersin پزشکی افسر – بود که در آن رد.

این JBC یک بدن جدید قرار است برای نظارت بر Covid-19 عفونت است که در حال حاضر در دوم آن رهبر و در حال حاضر گیرند به بخش مراقبت های بهداشتی و اجتماعی آن پدید آمده است.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>