کروناویروس و مواد غذایی بانک: داستان در پشت آمار

With بسته شدن کسب و کار شغل از دست داده و مدارس بستن coronavirus بحران قرار داده است فشار بی سابقه ای در بریتانیا بانک های مواد غذایی به خانواده ها سعی کنید به نگه داشتن سر خود را بالای آب.

آمار و ارقام جدید در روز چهارشنبه نشان می دهد که در ماه گذشته تقاضا بود بیشتر از همیشه – 89 درصد افزایش برای Trussell اعتماد بریتانیا بزرگترین بانک مواد غذایی, شبکه, در حالی که مستقل غذا کمک شبکه که حدود 350 بانک های مواد غذایی, دیدم 175 درصد افزایش درخواست برای اورژانس بسته.

اما برای هر یک از این ارقام وجود دارد یک فرد – یک مادر در تلاش برای تغذیه کودکان یک دستیار پرستاری که دیگر نمی توانیم برای قرار دادن غذا روی میز حرفه ای که تضعیف از طریق شبکه دولت اشتغال پشتیبانی می کند. اینها برخی از داستان پشت این آمار:

“من کار بسیار سخت و در عین حال من نمی توانیم اصول اولیه’: بیمه خدمات درمانی کارگر با حمایت از دولت

این Trussell اعتماد دیده است 89 درصد افزایش در تقاضا (SWNS)

تئو Manugerwa تلاش شد قبل از coronavirus بحران آغاز شد. این زن 47 ساله زندگی می کند که با دو دخترش در سن 12 و 10 در لستر است که کار در بیمه خدمات درمانی برای 11 سال اما وضعیت مهاجرت یعنی او بدون مراجعه به بودجه عمومی (NRPF) – به این معنی که او نمی تواند هر شکل حمایت دولت است. به عنوان یک نتیجه واحد مادر همواره مجبور به کار اضافه کاری به منظور پرداخت هزینه اجاره و ارائه برای کودکان خود.

پس از مستند آغاز تئو شده است قادر به کار ساعت اضافی.

فرزندان او هنوز هم برای رفتن به مدرسه او را به عنوان یک کلید کارگر اما بعد از مدرسه باشگاه های دیگر عامل و دوستان که استفاده از آنها را به نگاه در حالی که او در کار بود دیگر قادر به با توجه به مستند.

او می گوید: “آن تبدیل شده است بسیار سخت است. یک بار من را به من اجاره, من سمت چپ با هیچ چیز در همه. آن همواره دشوار است از روزی آنها را به من داد که NRPF وضعیت اما حداقل من می تواند فوق العاده شیفت در اینجا وجود دارد برای قرار دادن غذا روی میز برای کودکان.

“پول من در حال حاضر به اندازه کافی به تهیه کردن برای هر سه ما. ما بسته به موسسه خیریه. من همیشه بسیار افتخار می کنم. من نمی خواهم به در و کمک بخواهید. این احساس زمانی که شما راه رفتن را به یک بانک مواد غذایی بسیار دردناک است. من کار خیلی سخت و در عین حال من نمی توانیم اصول.”

تئو یک اوگاندا ملی که از نقل مکان به انگلستان 20 سال پیش است که با توجه به درخواست بعدی خود را تمدید ویزای ماه آینده در هزینه بیش از £2,000 و او می گوید: فکر می کردم از آن باعث می شود او احساس بیمار. دفتر خانه گفت: مستقل آن را کمک خواهد کرد تئو اعمال می شود برای به دست آوردن دسترسی به مزایای زیر معرفی اقدامات برای مقابله با این بیماری همه گیر. اما در حال حاضر او نیز کاهش یافته است به اجاره معوقه و ترس او در حال رفتن به ایجاد بدهی های جدی است.

“من فقط نیاز به برخی از پشتیبانی. من هیچ پشتیبانی در تمام. شما خسته از توجه به مردم است. شما نمی خواهید به نگه داشتن گفتن مردم مشکلات خود را. من احساس می کنم کم ارزش به عنوان یک کارگر بهداشت در طول این زمان.

“من احساس می کنم رها. من همیشه سخت کار می کرد برای ارائه برای کودکان, اما آن را می سازد من احساس می کنم مثل من اجازه دهید آنها را.”

سه هفته من تا به حال شکست’: پدر و مادر که وعده های غذایی پرش به تغذیه فرزندان

سیان ابوت تا به حال برای رسیدن به کلیسا او را برای پشتیبانی (سیان Abbot)

“این شده کابوس. هر دو از نظر مالی و روانی می گوید:” سیان ابوت. 28-خانواده هفت شروع به استفاده از مواد غذایی بانک ها حدود یک سال پیش هنگامی که همسرش را از دست داده و کار خود را به عنوان یک مرغدار – و او می گوید همه چیز را تبدیل به حتی سخت تر در طول Covid-19 بحران است.

سیان زندگی می کند که در Pembrokeshire و دارای پنج فرزند در سن بین 10 و سه می گوید: “سه هفته به همه گیر من تا به حال شکست. ما فرار کردن از مواد غذایی به دلیل بانک غذایی مردم نمی تواند به ما. من به پایان رسید تا رسیدن به کلیسا و آنها ما فرستاده اضطراری عرضه بسته است.

“آن را استرس زا به خصوص با تعطیلی مدارس. حداقل زمانی که بچه ها در مدرسه بودند آنها قادر به دریافت یک وعده غذایی. من و همسرم بدون وعده های غذایی گاهی اوقات به طوری که کودکان می تواند غذا خوردن.”

سیان که قبلا به عنوان یک تاکسی کنترل و مراقب اما تا به حال به متوقف کردن کار به دنبال پس از او پسر مبتلا به اوتیسم می گوید او متوجه خیلی بیشتر از افرادی که نمی قبلا با استفاده از مواد غذایی بانک ها در حال حاضر تبدیل به آنها اما نگرانی که عرضه وجود ندارد.

“در سوپر مارکت ها وجود دارد استفاده می شود چرخ دستی پر از کمک های مالی اما در حال حاضر وجود دارد به سختی یک. قیمت بالاتر هستند. هزینه پوشک باید نزدیک به دو برابر شده است که واقعا دشوار است برای ما,” او اضافه می کند.

“این خنده دار است زیرا هنگامی که ما برای اولین بار شنیده ام در مورد مواد غذایی بانک شش سال پیش ما بودند و کمک به آنها را – معمولا حدود £50 یا 60 پوندی در هفته – اما در حال حاضر ما نیاز به تکیه بر روی آنها خودمان است.”

‘ما هرگز شناخته شده مواد غذایی فقر تا coronavirus’: freelancer که کار خشک شده است

Zoe سبز و همسرش دیوید هستند “واقعا مبارزه مالی” برای اولین بار. زن و شوهر و چهار فرزند خود را – از سن دو تا 11 – در حال حاضر بستگی دارد هفتگی بسته از مواد غذایی بانک مستقر در مدرسه محلی در شمال لندن و یک پروژه با عرضه محصولات تازه توسط فلیکس پروژه خیریه.

Ms سبز 36 ساله و مترجم آزاد است که مشغول به کار در تلویزیون و مستند تولید شده است قادر به پیدا کردن هر گونه کار در طول چند ماه گذشته. او موفق به دریافت کمتر از 1000 پوند پوند برای یک دوره سه ماه پس از درخواست دولت خود اشتغالی درآمد حمایت از طرح.

هر چند 39 ساله آقای سبز هنوز هم می شود حدود 400 پوند در ماه در حالی که در کردند از خود پاره وقت خرده فروشی این زن و شوهر را پیدا کرده اند آنها یک کمبود حدود 300 پوند در ماه برای خانوار صورتحساب. این است که ملاقات با فیلم و تلویزیون در موسسه خیریه, اما نمی دانم چقدر اورژانس دستمزد خواهد داشت.

“آن را آسان زمان – ما هرگز شناخته شده مواد غذایی فقر تا coronavirus آمار,” او گفت:. “هنگامی که ما برای اولین بار بسته بندی مواد غذایی از فلیکس پروژه من به معنای واقعی کلمه بود گریه که من در زمان از تمام مواد غذایی تازه. کار آنها و دیگر سازمان های خیریه در حال انجام در حال حاضر است که واقعا قدردانی است. من هرگز فکر نمی کردم ما می خواهم به آن نیاز دارید.”

“من واقعا امید دولت به گسترش طرح خود اشتغالی. من همچنین به این امید که آنها ممکن است عامل از دوره من در مرخصی زایمان و نبود قادر به کسب حد, بنابراین من می توانید بالاتر از مقدار متوسط.”

‘مواد غذایی بانک ها شده اند یک نعمت غیر مترقبه’: خود اشتغالی مادر که نیست واجد شرایط برای حمایت از دولت

سوزان*, 45, گفت که او در بر داشت خودش را در دشواری های مالی در ماه های قبل از همه گیر پس از او fledging نوشیدنی سلامت کسب و کار فرو ریخت.

اگر چه او در مجموعه خودش را به عنوان یک آموزش خصوصی مدرس در فوریه سال 2020 او در بر داشت او را واجد شرایط برای درخواست دولت خود اشتغالی درآمد پشتیبانی طرح پس از مستند آغاز شد.

“من تلاش می شود قادر به خرید مواد غذایی در طول این مستند به عنوان من می خواهم درآمد از دست رفته و همچنین کاهش یافت و از طریق دولت net” گفت: غرب لندن. “این یک وضعیت دشوار است حتی سخت تر است.”

او و دو فرزند او در سن 10 و 12 در حال حاضر با تکیه بر یک هفتگی بانک مواد غذایی در Bollo بروک مرکز جوانان در south Acton و مستغلات. “کودکان در خانه دشوار است برای مدیریت. آن را استرس زا در تلاش برای نگه دارید تا با آن تمام و کمک به مدرسه کار خود را در حالی که نگرانی در مورد لوایح,” او گفت:.

“ما خوش شانس بوده است و دریافت کمک با مواد غذایی که ما هرگز قادر به خرید. آن بوده است نعمت غیر مترقبه به ما را از طریق این زمان تا زمانی که ما می تواند به بازسازی زندگی ما به حالت عادی بازگشت.”

“این یک نبرد برای نگه داشتن مردم رفتن’: مواد غذایی مدیر بانک تقاضا که تا ده برابر

بیلی McGranaghan بنیانگذار پدران خانه خیریه و بانک مواد غذایی (پدران خانه)

در اصل مجموعه به ارائه پشتیبانی برای تک پدران پدران خانه خیریه در حال حاضر اجرا می شود مواد غذایی بانک برای هر کسی که نیاز مالی در دو سایت در غرب و جنوب لندن است.

بنیانگذار بیلی McGranaghan گفت او و داوطلبان دیدم بین 30 تا 50 نفر برای کمک به دنبال هر روز قبل از همه گیر اما در چند ماه گذشته تقاضا برای مواد غذایی بسته است شات تا ده برابر به بین 300 تا 500 نفر در روز.

“این دلخراش برای دیدن صف های طولانی,” او گفت:. “حجم چیزی است که ما هرگز قبل از دیده می شود. این فقر مثل شما دیده ام هرگز. مردم به ما بگویید که آنها کردم £20 یا 30 پوند برای دریافت از طریق روز. برخی از ما گفتن آنها نیاز به فروش اموال و یا قرض گرفتن پول از وام کوسه.”


آقای McGranaghan افزود: “برخی از افراد تا به حال شده است در بسیار گاه به گاه کار قبل از بحران – نوار کارکنان دایه شوی. پس هیچ furloughing رفتن به آنها کمک کند. اما در بسیاری از موارد آنها نه لزوما خود اشتغالی یا به آنها وابسته است که دستمزد هفتگی. به طوری که آنها واجد شرایط برای دولت خود اشتغالی طرح است.”

غذا بنیانگذار بانک گفت: بسیاری از مردم برای استفاده از اعتبار جهانی, اما آنها مجبور هستند به صورت حداقل پنج ماه قبل از هر گونه پول به نظر می رسد در حساب بانکی خود را.

“من فقط به امید برخی از مردم قادر به عقب بر گردیم به کار هنگامی که مغازه ها دوباره باز در یک زن و شوهر از هفته,” او گفت:. “اما در حال حاضر آن را به یک نبرد برای مردم به رفتن نگه دارید.”

مستقل تشویق خوانندگان به کمک به گروه هایی که در حال تلاش برای خوراک گرسنه در طول بحران. پیدا کردن چگونه شما می توانید کمک به اینجا. به دنبال این لینک برای کمک به کمپین ما برای فلیکس پروژه در لندن در همکاری با Evening Standard.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>