قاتل به اعدام محکوم شده Ugo Fredette ارائه خطر ابتلا به امنیت عمومی و اصلاح اسناد و مدارک نشان می دهد

یک کبک مرد را به جرم دو قتل به شمار خطر برای امنیت عمومی و همچنین به عنوان یک خطر از فرار مقامات اصلاح اسناد ثبت شده در صدور حکم شنیدن شنبه نشان می دهد.

Ugo Fredette, 44, به اعدام محکوم شد در ماه اکتبر گذشته از قتل درجه اول در مرگ و میر ناشی از همسر سابق ورونیک Barbe, 41 و Yvon Lacasse, 71, یک مرد او را کشته و در یک استراحت توقف به سرقت وسیله نقلیه خود را در همان روز در سپتامبر 2017.

Fredette است به دادگاه تجدید نظر حکم است و به دنبال یک محاکمه جدید.

یک قتل درجه اول اعتقاد می آید با یک خودکار حبس ابد بدون امکان آزادی مشروط برای 25 سال اما تاج به دنبال داشته است که رد صلاحیت دو برابر به 50 سال است.

ادامه مطلب: صدور حکم استدلال شروع برای قاتل به اعدام محکوم شده Ugo Fredette

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این قانون اجازه می دهد تا واجد شرایط آزادی مشروط به انباشته می شود برای قتل های متعدد.

Fredette وکیل شده است در تلاش برای متقاعد کردن عدالت Myriam Lachance که تحمیل یک جوان 25 ساله ای دوره حق انتخاب اشاره کرد که با 50 سال دوره Fredette خواهد بود در حدود 90 سال قبل از مجاز بودن به دنبال انتشار.

اداره خدمات تادیبی کانادا اسناد و مدارک و شهادت های تولید شده در روز دوم از Fredette را صدور حکم شنیدن تصویر او را به عنوان عدم قبول مسئولیت کامل برای جنایات خود و در ادامه به یک خطر برای مردم است.

Fredette را تادیبی طرح ایجاد شده در ماه ژانویه گفت که او طول می کشد یک “کم” سطح از مسئولیت. در حالی که اعتراف به قتل Barbe و Lacasse او گفته مقامات تحریک در هر دو slayings.

ادامه مطلب: Ugo Fredette اتهام قتل درجه اول در قتل همسر سابق غریبه

او همچنین به نظر نمی رسد به درک جاذبه و میزان عواقب اقدامات خود را در بستگان و خانواده های قربانیان خود را سند متحده است.

یکی دیگر از ارزیابی تاریخ ژانویه 2020 به Fredette یک امتیاز از “بالا” که آن را به خطر فرار داده شده است که او در فرار از صحنه Barbe این قتل در خانه اش در خیابان-اوستاش, Que., قبل از کشتن Lacasse برای ادامه بر روی لام با احتیاط بیشتر.

همان گزارش همچنین آمده Fredette شمار یک “بالا” خطر برای جمعیت عمومی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این موضوع نشان داده است که او قادر است باعث مرگ بیش از یک فرد در شیوه های خشونت آمیز” این گزارش می خواند و اشاره کرد برای اولین بار کشتن یک مورد خشونت خانگی در حالی که دوم شد در یک متن کاملا متفاوت.

ادامه مطلب: Ugo Fredette برنامه ای برای تجدید نظر در محکومیت قتل همسر سابق غریبه

اما در این سند آمده است که Fredette تطبیق خوبی به زندان و بعد فورا رفت واز به مشکل با اصلاحات مقامات و باز بود به مصاحبه برای تکمیل این گزارش.

Fredette پدر و مادر نامه ای از طرف او به Lachance که گفت متوالی جملات را به مقدار حکم اعدام برای او التماس او را به انتخاب کمتر حکم حتی اگر او یکی از “منفور ترین افراد در جامعه است.”

Claudette Blouin و میشل Fredette به دنبال کمک برای پسر خود را پشت میله های زندان, توصیف او را به عنوان یک مودب و عاطفی و حساس فرد است.

اما آنها اضافه شده و آنها می دانستند چقدر وحشتناک و دردناک باید آن را برای خانواده های قربانیان.

“وجود دارد عمل می کند که مرتکب شده Ugo و وجود Ugo به عنوان یک فرد که دو چیز بسیار متفاوت” آنها نوشت. “شناخت کیفیت و زیبا کسی که Ugo است به این معنا نیست excusing اعمالی را که مرتکب شده اند.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>