چین در تلاش برای استفاده از هواوی به رانندگی یک گوه بین ایالات متحده و انگلستان سناتور می گوید نمایندگان مجلس

چین است که “تلاش برای رانندگی گوه” بین انگلستان و ایالات متحده ارشد سناتور جمهوری خواه هشدار داد که نگرانی بیش از مشارکت شرکت چینی هواوی در بریتانیا 5G شبکه.

تام پنبه که نشسته در سنای آمریکا به کمیته خدمات مسلح گفت: دفاع مجلس کمیته که نیروهای آمریکایی مستقر در بریتانیا را در معرض خطر جدی اگر دولت ادامه داد: اجازه می دهد تا شرکت های فناوری به کار بر روی این پروژه است.

این سناتور همچنین با استفاده از استدلال Huawei در ارتباطات از راه دور سیستم بود که “با تکیه بر خصمانه کشورها در دوران جنگ سرد به ما ساخت زیردریایی و تانک”.

هشدار او به عنوان بریتانیا در شورای امنیت ملی (NSC) راه اندازی شد به دیدار تنها برای دومین بار پس از شروع coronavirus بحران به بحث در مورد چین است.

امنیت ملی راه اندازی شد به بررسی نقش Huawei گزارش زیر که بوریس جانسون, نخست وزیر, می خواستم به آن را کاهش می دهد دخالت در انگلستان زیرساخت به حداقل توسط 2023.

با وجود مخالفت آمریکا و از اعضای حزب محافظه کار آقای جانسون قبلا به این شرکت چراغ سبز برای ساخت “غیر هسته ای” بخش هایی از بریتانیا 5G شبکه در ماه ژانویه است.

شورای امنیت ملی نیز انتظار می رود به بحث در مورد چین تصمیم به تحمیل یک بحث امنیتی جدید قانون در هنگ کنگ که طرفدار دموکراسی گروه هشدار داده اند خواهد شد و نوار دور این سرزمین خودمختاری.

آقای پنبه وجود دارد گفت: در حال حاضر نگرانی در واشنگتن در مورد نگه داشتن هواپیمای آمریکایی در بریتانیا به عنوان ما تمرکز بر رشد رویارویی با پکن در اقیانوس آرام با برخی از مقامات اشاره به این که استقرار آنها را در جای دیگر ممکن است این گزینه امن تر.

این سناتور که توسط شاهین در چین است که در میان گروهی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره که در معرفی قوانین است که می تواند به جلوگیری از استقرار F-35A هواپیما به انگلستان است.

حرکت مجموعه به “منع استقرار هواپیماهای جدید در پایگاه های خود در کشور میزبان را با خطر فروشندگان در خود 5G یا 6G شبکه”.

نوشته لیزا Nandy کار سایه وزیر امور خارجه را متهم به محافظه کاران از “ساده لوحانه” رویکرد به چین در طول دهه گذشته است.

“صادق حقیقت این است که دلیل انگلستان دارای یک مشکل با شبکه 5G دلیل است که ما از دست ما وطنی صنعت چند وقت پیش و ما فقط نمی سرمایه گذاری در اینجا” Ms Nandy گفت: مستقل.

“من فکر می کنم Huawei در معرض خطرات ناشی از آن به دلیل آن را به شما برگ در رحمت از یک جنگ تجاری بین دو ابرقدرت جهانی برای عدم هر گونه گزینه های دیگر.”

در ماه فوریه شورای امنیت ملی تعیین شده Huawei به عنوان یک “خطر بالا فروشنده” با توجه به نگرانی های امنیتی اما توافق می تواند پیشنهاد برای “non-core عناصر” از 5G شبکه که در آن انگلستان سازمان معتقدند خطرات را می توان کاهش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>