کلگری رئیس پلیس اتحادیه تماس قتل جورج فلوید ‘روده غم انگیز و دلخراش’

کلگری پلیس بالا به نام کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس در هفته گذشته “روده غم انگیز” در روز سه شنبه.

رئیس پلیس علامت Neufeld این اظهارات را در حالی که صحبت کردن در کلگری امروز با جو مک فارلند در 770 CHQR.

“همانطور که ما به تماشای در کلگری فیلم از افسر جورج Floyd — هیچ سوالی وجود دارد که چیزی که قابل پیشگیری بود آن قابل اجتناب و من تعجب نیست او متهم شده بود,” او گفت:.

ادامه مطلب: جورج Floyd: آنچه ما می دانیم در مورد دستگیری تصویری و تحقیقات

Neufeld گفت: زمانی که او را تماشا این ویدئو او خود را پرسید چه درس هایی می تواند او را از آن اشاره کرد اما او فکر نمی کند چیزی شبیه به این اتفاق می افتد در اینجا.

“من تاکتیک وجود دارد که ما نمی استفاده کنید. شما باید از مردم در خیابان ها بیش از حد و آقا خودش گفت که او تنفس می کند و مردم اشاره کرد که از” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“مردمی ما در اینجا خواهد بود تعویض به صرفه جویی در زندگی اقدامات و این نوع از چیزی و من نمی بینم که وجود دارد یا نه.”

ادامه مطلب: جورج فلوید معترضان مخالف حکومت در سراسر ایالات متحده در میان تهمت نظامی تهدید

Neufeld اعتراف کرد که پلیس کلگری خدمات کامل نیست اما گفت: ماموران در کار حفظ روابط با جامعه.

“ما روابط با جوامع ما و ما از آنها یاد بگیرند و ما مشغول جلوتر از زمان تا زمانی که چیزهای بد اتفاق می افتد — و آنها در اینجا اتفاق می افتد به عنوان خوبی است اما ما در واقع نه معرفی خودمان را در آن نقطه,” او گفت:.

“ما روابط است که ما تکیه می کنند و ما می توانیم از طریق آن همه چیز با هم.”

ادامه مطلب: ادمونتون رئیس پلیس تماس مرگ جورج فلوید ‘جنایتکار’

او گفت: بدون توجه به جایی که حوادث مانند این اتفاق می افتد در جهان CPS تلاش می کند تا ببینید که چه درس های می توانید آن را از آن.

“این یک یادآوری است که شما مرتب کردن بر اساس یکی از بد حادثه به دور از داشتن یک تاثیر منفی بر میزان اعتماد و اعتماد به نفس است که شما فراهم,” او گفت:.

ادامه مطلب: ادمونتون پلیس محکوم به قتل جورج Floyd: ‘غیر قابل قبول’

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در طول مصاحبه Neufeld خواسته شد تا به طور خاص در مورد ماموران که دیده می شد در روز دوشنبه اعتراض در کلگری گرفتن زانو در کنار معترضان.

“من پایین بود خودم. من فقط فکر می کردم که در جامعه انجام یک کار بزرگ در اینجا در کلگری به عنوان آنها انجام,” او گفت CPS حضور حدود 600 تظاهرات در هر سال است.

“شما را دیدم افرادی که با هم به پایین وجود دارد. من فکر نمی کنم کسی را خوشحال در مورد آنچه اتفاق افتاده است. من فکر نمی کنم هر کسی پشتیبانی از نژادپرستی یا مفهوم خشونت پلیس. اعضای ما نیست و بنابراین من فکر نمی کنم حتی پایین وجود دارد دیروز ما خیلی دور از هم.”

ادامه مطلب: بیش از 1500 Calgarians پر کردن خیابان ها در 2nd اعتراض در پی جورج فلوید مرگ

Police association وزن در

کلگری Police Association رئیس جمهور جان Orr تکرار بسیاری از Neufeld نظرات در یک مصاحبه جداگانه در کلگری امروز.

Orr گفت: آن را “دلخراش” برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد در جنوب مرز اما اشاره او افتخار بود تا ببینید که چگونه Calgarians و CPS واکنش نشان داد.

او گفت: همیشه وجود دارد رفتن به اتهامات — یا در برخی موارد واقعی پلیس سوء — اما اشاره کرد که در کلگری آن موارد هستند و چند دور بین.

مشاهده link”

Orr گفت که هنوز هم بیش از حد اغلب در نظر او.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“هیچ کس دوست نداشتن یک پلیس بد بیش از یک پلیس خوب و درست است که ما در کلگری Police Association نیز هست. هر نمونه از رفتار پلیس غیر قابل قبول” او گفت:.

او بر این واقعیت است که, آلبرتا است نظارت دقیق فرایند برای پلیس.

“ما [آلبرتا جدی Incident Response Team] به بررسی مسائل جنایی و یا مسائل که بسیار حساس هستند ما باید پلیس عمل می کنند تحقیقات وجود دارد [در حال] مرگ و میر سوالات وجود دارد دادخواهی مدنی [و] وجود دارد [در حال] همه از این انجمن برای برگزاری افسران پلیس پاسخگو,” او گفت:.

ادامه مطلب: Lethbridge رئیس پلیس تماس مرگ جورج فلوید یک یادآوری جدی’

او گفت: کانادا بسیار متفاوت و پویا بین پلیس و شهروندان است.

“من فکر می کنم که به دلیل سال از ایجاد روابط مثبت با جامعه” او گفت:.

“چرا که ما باید بسیار دقیق در فرایند استخدام. ما همچنین آموزش عالی. ما افسران که پوشیدن بدن فرسوده دوربین در همه جا آنها بروید. من فکر می کنم ما ساخته شده است یک سطح اعتماد با جامعه.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Orr گفت: او به رسمیت می شناسد که اعتماد آزمایش می تواند در هر زمان اما گفت: ماموران پلیس همواره در تلاش برای حفظ ارتباط با شهروندان است.

مشاهده link”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>