Brexit: ایرلند شمالی مجلس می گذرد حرکت فراخوانی برای دوره گذار فرمت

مجمع ایرلند شمالی را تصویب کرده است یک حرکت دعوت دولت بریتانیا به درخواست یک فرمت به Brexit دوره گذار در پی “چالش شدید” ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این می آید به عنوان بروکسل و لندن شرکت در چهارمین دور از مذاکرات در یک پست-Brexit معامله تجارت به عنوان رسمی مهلت برای گسترش 11 ماه دوره گذار روش در پایان این ماه است.

بوریس جانسون بارها رد تماس برای دولت به تمدید مذاکرات و خطر امکان انگلستان توفنده از بازار واحد در پایان سال 2020 در صورتی که هیچ تجارت و معامله با بلوک رسیده است.

غیر الزام آور حرکت در Stormont خواستار دولت بریتانیا “را به درخواست و اتحادیه اروپا به توافق, تمدید این زمان Brexit دوره گذار فراتر از 31 دسامبر 2020 به منظور کسب و کار که زمان کافی برای آماده شدن برای اجرای ترتیبات جدید”.

آن می افزاید: “این مجمع یادداشت های منحصر به فرد آن نقش به عنوان یک نام حزب به انگلستان و اتحادیه اروپا توافق های خروج و تاثیر منحصر به فرد از مبارزه با تروریسم در اروپا در ایرلند شمالی; بیشتر یادداشت های مداوم Covid-19 بحران و چالش های پیش روی کسب و کار و کارگران”.

پس از آن با تصویب شد 50-38 آرا روز یکشنبه به SDLP را متی اوتول که به پیشنهاد, حرکت گفت: “این آن است. NI مجمع تصویب کرده است یک حرکت خواستار انتقال تمدید تا زمانی که ما از طریق Covid بحران است. برای 3 سال گذشته دولت بریتانیا گفت که آن را می خواستم به گوش دادن به NI نمایندگان. ما صحبت کردم و به آنها.”

در بحث های سابق هیچ 10 مشاور نیز خواست اعضای “در نظر بگیرید که آیا ترکیبات آنها سزاوار عواقب ناشی از سقوط از انتقال در پایان این سال در وسط بزرگترین بهداشت جهانی بحران است که هر یک از ما را از طریق زندگی می کردند”.

او گفت: “برخی می گویند چه نقطه ای از این حرکت ؟ بوریس جانسون و باند خود را انجام خواهد داد هر آنچه که آنها می خواهند. Stormont بی ربط است’. جز این که آخرین بخش این است که درست نیست. در اصرار بوریس Johnston دولت مجمع ایرلند شمالی است که به نام حزب به توافق های خروج. که منحصر به فرد است. پارلمان اسکاتلند ذکر نشده است; ویلز مجمع ذکر شده است; زراعت ومالداری ولایت بادغیس Éireann ذکر نشده است; مجلس ذکر نشده است; اما ما هستند.”

در پاسخ به رای لیبرال دموکرات Brexit و امور خارجه سخنگوی Alistair کارمایکل گفت: “محافظه کاران’ پیشنهاد Brexit خواهد شد که تاثیر عمیقی بر مردم و کسب و کار از ایرلند شمالی است.”

وی افزود: “NI مجمع رای نشانه ای روشن است که بوریس جانسون باید تجدید نظر و انجام کار درست برای کسانی که در سراسر انگلستان است. به اندازه کافی پیشرفت در مذاکرات است و ما در حال حاضر خطرناکی به تمدید مهلت است.”

پیش از حرکت در حال بحث در Stormont اما DUP به وست MP سامی ویلسون در توصیف این حرکت به عنوان “بی ربط” و افزود: “این یک تصمیم ساخته شده در لندن است. نخست وزیر ساخته شده است آن را کاملا روشن است که 31 دسامبر است که هنوز مهلت”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>