بوریس جانسون ‘گفت: جمهوری ایتالیا’ او می خواست ‘گله ایمنی’ به شکست coronavirus تلویزیون مستند نشان می دهد

بوریس جانسون گفت: جمهوری ایتالیا او با هدف “گله ایمنی” به شکست coronavirus مواد منفجره تلویزیون مستند نشان داده است با وجود 10 هیچ انکار است که تا کنون سیاست.

ایتالیایی وزیر بهداشت به تضعیف دولت را تکرار انکار با بازگویی یک گفتگو بین رهبران دو کشور در 13 مارس به عنوان همه گیر یافتند اوج آن است.

“من با صحبت [جوزپه] کونته برای گفتن رئیس جمهور کونته که من می خواهم آزمایش مثبت [برای coronavirus].” Pierpaolo Sileri گفت: کانال 4 اعزام.

“و او به من گفت که او می خواهم صحبت با بوریس جانسون و آنها همچنین می خواهم به صحبت در مورد وضعیت در ایتالیا. من به یاد داشته باشید او گفت: “او به من گفت که او می خواهد گله ایمنی’.

“من به یاد داشته باشید که پس از حلق آویز کردن من به خودم گفتم که من امیدوارم که بوریس جانسون می رود برای یک مستند.”

نظرات به نظر می رسد به اژدر دولت انکار شد که در حال حاضر به شدت مورد مناقشه پس از مشاور ارشد علمی پاتریک blue palace hotel صحبت در مورد آن آشکارا در مصاحبه.

این استراتژی تنها رها نفع مستند هفته پس از آقای جانسون صحبت با آقای کونته که از امپریال کالج مطالعه هشدار داد که می تواند منجر به از 250 ، 000 مرگ و میر.

اعزام نیز به نقل از یک عضو دولت علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (Sage) محکوم وزرای خوشنودی در ماه فوریه است.

“ما در حال حاضر می دانستند که این ویروس قرار بود به علت موارد بسیاری از مرگ و ناتوانی و نیاز خیلی افتضاح از بیمه خدمات درمانی منابع,” پروفسور گراهام Medley می گوید برنامه است.

“پس آن را با برخی از ترس که ما فیلم ارشد سیاستمداران رفتار در راه است که نشان می دهد که این چیزی نیست که بیش از حد جدی است.”

پروفسور Medley همچنین تایید کرد که گزارش دولت گفته شد در اواخر فوریه – قبل از امپریال کالج مطالعه – که یک و نیم میلیون نفر می میرند در انگلستان بدون یک مستند.

این اعتقاد بر این است که بینی شکل اگر هیچ محدودیتی معرفی شدند که حدود دو برابر مرگ و میر زیر “کاهش” استراتژی تنها جایگزین کامل مستند در 23 مارس.

“ما شده بود و گفت آن حکیم … از پایان ماه فوریه گفت:” پروفسور Medley در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری است.

“این یک درک عمومی که چیزی تغییر در 16 مارس, اما هیچ چیز تغییر درون SPI-M [علمی آنفولانزای گروه مدل سازی] و یا در گلی دیگر از لمس امداد است که این دیده شدن به عنوان یک رویداد جدی است.”

این آیات به احتمال زیاد به شکل یک بخش حیاتی از هر پرس و جو عمومی به Covid-19 پاسخ اگر چه آقای جانسون حاضر به تایید یک برگزار خواهد شد.

یک خیابان داونینگ بازخوانی از 13 مارس تماس با رم بخوانید: “رهبران دو کشور در مورد اهمیت مصرف شفاف و علم رهبری رویکرد در پاسخ به این ویروس.

“آنها همچنین توافق کردند که نیاز به هماهنگی های بین المللی از جمله از طریق G7 و آنها توافق کردند که تماس بین G7 رهبران خواهد بود یک فرصت خوب برای انجام این کار است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>