خاموشی پنج شنبه: اعتراض جورج فلوید مرگ گسترش فراتر از موسیقی – CNET


protester

در ژوئن 1, یک قاره در فیلادلفیا پیاده روی با پوشیدن یک ماسک خواندن “من نمی توانم نفس بکشم.”

علامت Makela/گتی ایماژ

“خاموشی شنبه” آغاز شد به عنوان یک صنعت موسیقی در اعتراض به جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس است که منجر به تظاهرات در سراسر جهان است. اما ابتکار عمل به گسترش فراتر از برچسب رکورد و, نوازندگان, با, بازیگران, تیم های ورزشی و حتی رئیس جمهور دختر تیفانی تهمت پیوستن به در.

موسیقی مدیران Jamila Thomas and Brianna Agyemang پیشگام تلاش ایجاد یک وب سایت اصرار حامیان به “نگاهی به ضرب و شتم به صورت صادقانه منعکس کننده و سازنده گفتگو در مورد آنچه اقدامات ما نیاز به جمعی را برای حمایت از جامعه سیاه و سفید.”

بزرگ متعدد برچسب موسیقی و همچنین یاد نوازندگان مانند پیتر گابریل و میک Jagger پیوست طرح های پیام در رسانه های اجتماعی با هشتگ #TheShowMustBePaused.

“دلخراش است برای دیدن امریکا پاره خود را دوباره از هم جدا بیش از مسائل از نژاد” خواننده گروه رولینگ استونز Jagger توییتی دوشنبه. “فردا من ایستاده با هنرمندان همکار و رعایت خاموشی شنبه برای مبارزه با تبعیض نژادی و بی عدالتی اجتماعی.”

The Rolling Stones’ رسمی گروه حساب توییتر نیز توییتی در مورد این رویداد. “میک, کیت, چارلی و رونی ایستاده با همه کسانی که در اعتراض به نژادپرستی و خشونت و یا تعصب” یک صدای جیر جیر ارسال جمعه بخوانید.

جنبش گسترش رسانه های اجتماعی با بسیاری از ارسال مربع های سیاه و سفید خود را در Instagram و Facebook حساب برای نشان دادن حمایت. افراد مشهور مانند ستاره NBA LeBron James بازیگر John Boyega و خواننده کتی پری در میان کسانی که در پیوست آیا به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دختر تیفانی. ریحانا خواننده نوشته شده است که او Fenty زیبایی امپراتوری نمی توان انجام هر کسب و کار در روز سه شنبه. و طرفدار فوتبال بحث گزارش داد که خرس شیکاگو لغو کرده بود همه بازیکن و تیم جلسات به مناسبت روز است.

فعالان خواست هواداران به استفاده از #BlackLivesMatter و #پل هشتگهای با این پست تا کسانی که هشتگهای می تواند همچنان مورد استفاده قرار گیرد برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات است.

سیل از رسانه های اجتماعی پست های گذشته ممکن است فقط در روز, اما سازمان توماس و Agyemang می گویند در سایت خود که “این فقط یک 24 ساعته ابتکار. ما خواهد شد و در این مبارزه برای مسافت های طولانی. یک طرح اقدام خواهد شد.”

“این چیزی است که همبستگی به نظر می رسد مانند” نوشت نوازنده بیلی برگ. “یک روز را به تأمل در آنچه اقدامات ما نیاز به جمعی را برای حمایت از جامعه سیاه و سفید.”

کمپانی کلمبیا اشاره کرد در یک صدای جیر جیر که “این یک روز خاموش” و اضافه کرد که “به جای این که یک روز به منعکس کننده و کشف کردن راه برای حرکت رو به جلو در همبستگی.”

یک صدای جیر جیر از interscope Records اشاره کرد که این برچسب را ندارد و انتشار موسیقی های جدید در روز سه شنبه و به جای کمک به “سازمان هایی که کمک به قید وثیقه از معترضان اعمال حق خود را به صلح و دوستی جمع آوری کمک های وکلا برای سیستماتیک تغییر و ارائه کمک به سازمان های خیریه متمرکز بر ایجاد توانمندسازی اقتصادی در جامعه است.”

ویدئو های پلت فرم Infinite نیز مشاهده شده در این روز اعلام می شود وجود ندارد لیست پخش و یا مبارزات بر Infinite برای تلفن های موبایل صفحه در روز سه شنبه.

“آن را سخت بدانید که چه می گویند که من در برخورد با نژادپرستی تمام عمر من” مشهور تولید کننده کوئینسی جونز توییتی. “که گفت: آن را پرورش آن سر زشت در حال حاضر و خدا از آن زمان به مقابله با آن را یک بار و برای همه است. تیم من و من ایستاده برای عدالت است. Convos خواهد بود و عمل خواهد شد.”

فلوید 46 ساله غیرمسلح آمریکایی درگذشت, on May 25, سابق, مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین دستگیر شد در فیلم فشار دادن زانو خود را در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه به عنوان فلوید بارها و بارها گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.” تظاهرات پس از آن هم تدارک دیده شده در سراسر جهان با برخی از فوران خشونت.

روز دوشنبه تعدادی از ViacomCBS شبکه های, از جمله شرط, CBS Sports, شبکه Nickelodeon رفت تیره در سراسر سیستم عامل خود را به مدت 8 دقیقه و 46 ثانیه طول زمان چوین دوخته فلوید با زانو خود را. (افشای: ViacomCBS است CNET شرکت مادر.)

Spotify در اضافه شده است آهنگ خاموش به برخی از لیست های پخش و پادکست ها در خاموشی روز سه شنبه. “انتخاب شرکت پخش و پادکست ها شامل 8 دقیقه 46-مسیر دوم از سکوت به عنوان جدی اذعان طول مدت زمانی که جورج فلوید بود خفه” این شرکت گفت: در یک پست وبلاگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>