در میان جورج فلوید اعتراضات رسانه های اجتماعی است weaponizing اطلاعات غلط – CNET


patrick-underwood-2

یک یادبود موقت راه اندازی شده است که در آن پاتریک آندروود کشته شد در یک درایو توسط تیراندازی.

دارا کر/CNET

دسته گل از گل های رنگی روشن و نماز شمع استراحت در درب کوچک پنجره گارد غرفه در مرکز شهر اوکلند, کالیفرنیا. یک روبان با یک پرچم آمریکا موتیف امواج از دستگیره در. دو گلوله سوراخ pockmark غرفه ویندوز.

این است که در آن دیو پاتریک Underwood, 53 بود به ضرب گلوله در اطراف 9:45 p. m. روز جمعه در حالی که کار به عنوان قرارداد افسر امنیتی برای وزارت امنیت داخلی, با توجه به دفتر تحقیقات فدرال.

تیراندازی که همچنین به طور جدی مجروح دیگر DHS قرارداد گارد امنیتی صورت گرفت چند بلوک از جایی که هزاران نفر از معترضان جمع شده بودند در اعتراض به کشتار جورج فلوید. 46 ساله غیر مسلح سیاه, مرد درگذشت و پس از یک افسر پلیس این ماجرا یک زانو بر روی گردن خود را برای حدود 9 دقیقه است. افسر متهم شده است با قتل است. مانند فلوید آندروود شد آفریقایی آمریکایی.

اولیه گزارش های خبری از آندروود تیراندازی مرتبط با این حادثه به اعتراضات. همانطور که اغلب مورد حدس در توییتر و دیگر سایت های رسانه های اجتماعی فرار از تغییر حقایق را بر روی زمین. به عنوان اوایل به عنوان شب جمعه اوکلند اداره پلیس فرستاده هشدار به خبرنگاران گفت: تیراندازی نمی به نظر می رسد مربوط به آن شب تظاهرات. و اف بی آی هرگز ارتباط این دو در آن اظهارات را فشار دهید. آن را تایید کرد به CNET که آندروود درگذشت در یک درایو توسط تیراندازی است اما به نظر بیشتر به دلیل بررسی آن در حال انجام است.

برای توییتر FBI گزارش به نظر می رسد بیش از حد دیر است. هشتگهای مانند #PatrickUnderwood و #JusticeForPatrickUnderwood در حال حاضر آغاز شده و روند رو به با حسابهایی که اعلام آندروود بود “قتل عام” توسط معترضان و “تظاهر.” ارتباط با اوکلند را معترضان درست است یا نه در حال حاضر گسترش — رفتن تا آنجا که به کاخ سفید است.

اطلاعات غلط در رسانه های اجتماعی این است که هیچ چیز جدید است. روسی عوامل سعی در نوسان 2016 آمریکا انتخابات ریاست جمهوری با تفرقه توییتهایی و Facebook posts. هیئت مدیره پیام پچ پچ در مورد “Pizzagate” یک تئوری توطئه که به دروغ متهم هیلاری کلینتون و دیگران از عامل یک کودک جنس حلقه از یک رستوران منجر به تیراندازی در واشنگتن مضر اغلب مبدل به عنوان مشروع اخبار را تا حد زیادی گسترش یافته و سریع با تشکر از سایت های رسانه های اجتماعی مانند Facebook و Twitter و همچنین 4chan, 8kun و ناشناس دیگر تابلوهای پیام.

اما رسانه های اجتماعی ناتوانی شامل انفجار اطلاعات غلط در فوریت جدید به عنوان مسالمت آمیز معترضان نبرد درک است که تمام تظاهرات را تفویض به غارت و خشونت است. توییتر نقش مهمی در گسترش اخبار در زمان واقعی و بدون هر گونه چک باعث می شود آن را به خصوص در معرض دستکاری. طی چند روز گذشته به همراه توییتهایی دربارهی معترضان مسئول آندروود مرگ دیگر نادرست نظریه ساخته شده اند دور از جمله اینترنت قطع برق در واشنگتن و چپ های افراطی و نظامی antifa ارسال معترضان به علت ناآرامی در شهرستانها در سراسر ایالات متحده. و هنگامی که چیزی بازدید Facebook با بیش از 2.6 میلیارد کاربر فعال ماهانه آن را سخت برای مقابله با.

“این بسیار مهم است برای هر دو از این سیستم عامل به حق آن را دریافت کند نه فقط یکی یا دیگری گفت:” جنیفر Grygiel دستیار استاد ارتباطات در دانشگاه سیراکوس. “ما نیاز به هر دو.”

در یک سخنرانی در روز دوشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ملت “است گریبانگیر شده توسط حرفه ای و آنارشیست ها و خشونت اوباش های انجام غارتگران مجرمان مهاجم, antifa و دیگران” نقاشی یک تصویر تیره و تار از بیشتر تظاهرات مسالمت آمیز که دارای عقاید به بیش از 140 شهر در سراسر کشور است. مغلوب ساختن پیشی جستن آورده آندروود.

“یک افسر فدرال در کالیفرنیا یک آمریکایی آفریقایی تبار اجرای قهرمان ضرب گلوله کشته شد,” او گفت:. “این اعمال اعتراض مسالمت آمیز. این اقدامات داخلی و ترور است.”

george-floyd-protest-2

حدود 15000 معترضان مسالمت آمیز راهپیمایی از طریق اوکلند روز دوشنبه خواستار عدالت برای جورج فلوید.

دارا کر/CNET

حتی به عنوان اطلاعات غلط شکوفا شده است در رسانه های اجتماعی اجازه می دهد منتقدان این تظاهرات به هنر و صنعت خود را روایت یکی از این تظاهرات این سیستم عامل همچنان در خدمت هدف دیگری. سازمان نیز باید با تکیه بر سایت های — به خصوص توییتر-به منظور هماهنگی تظاهرات و به اشتراک گذاری به روز رسانی های مهم بر روی زمین است. روزنامه نگاران با استفاده از این گزارش به تحولات و شهروندان به دنبال همراه به یاد بگیرند که چه چیزی اتفاق می افتد در شهرستانها است. اما برخی از مردم گرفته اند استفاده از استفاده گسترده از رسانه های اجتماعی برای ایجاد سردرگمی در میان معترضین.

توییتر می گوید آن را در تلاش برای رسیدگی به این مشکل است.

“ما در حال اقدام فعالانه در هر هماهنگ تلاش برای اخلال در مکالمه عمومی در اطراف این موضوع” توییتر سخنگوی گفت. “برای مثال ما به طور جدی بررسی و با هشتگ #dcblackout و در طول این روند در حال حاضر به حالت تعلیق در صدها spammy حساب توییتی که با استفاده از هشتگ.”

این نماینده همچنین گفت: توییتر “ممکن است” جلوگیری از محتوای خاص-مانند موضوعاتی که برانگیختن نفرت را بر اساس نژاد-از روند.

Facebook برای آن در بیانیه ای گفت که آن تیم “کار کرده اند برای پیدا کردن و حذف نقض فعالیت های پس از تظاهرات آغاز شده است. ما با استفاده از خودکار سیستم های تشخیص واقعیت-بررسی کاهش توزیع محتوا و از بین بردن محتوایی که ناقض سیاست های ما.”

Facebook می پردازد ارتش از واقعیت-چکرز به منظور بررسی به طور بالقوه مشکل ساز پست اما توییتر ندارد که مرتب کردن بر اساس از نیروی انسانی است. این امر منجر به تکیه بر روی ماشین هر چند انسان گام در تصمیمات بزرگ. و در حالی که آن را گاهی اوقات با کف دست زدن یک برچسب هشدار دهنده بر روی یک صدای جیر جیر آن را به عنوان به تازگی به چندین پست از مغلوب ساختن پیشی جستن مقدار زیادی از اطلاعات غلط به سادگی جریان از طریق سایت دست نخورده.

“این واقعا مهم نیست که چه کسی و یا جایی که آن را در آینده از” گفت: Maddy Webb یک تحقیقی محقق در اولین پیش نویس یک سازمان است که آهنگ و مبارزه آنلاین اطلاعات غلط. “وجود چنین فرسایش اعتماد است که ما واقعا نابود این پلت فرم است که فوق العاده با ارزش برای سازماندهی.”

اطلاعات غلط را گسترش

در اوایل صبح روز دوشنبه هشتگ #DCblackout آغاز شده بود در گردش در سراسر توییتر. آن را اشاره به یک داستان جعلی که گفت: هیچ رسانه های اجتماعی در دسترس خواهد بود در این شهر با توجه به ناآرامی های مدنی. به عنوان هشتگ گسترش این ادعا در پشت آن شد وایلدر-که تلفن های همراه و سایر وسایل ارتباطی بود که مسدود شده و پلیس به جای گلوله های لاستیکی با باروت ،

این #dcblackout هشتگ رو نزدیک به 1 میلیون ذکر شده در دوشنبه.

تصویر توسط CNET

توسط دوشنبه بعد از ظهر هشتگ تا به حال نزدیک به 1 میلیون نفر ذکر شده با توجه به NPR.

Netblocks یک گروه است که آهنگ اختلالات اینترنت و خاموش شدن ناگهانی به دنبال توییت درباره #DCblackout و نظارت ترافیک شبکه در زمان واقعی است. آن را دیدم هرگز بی ثباتی در این ارتباط نشان می دهد این شایعه درست نیست.

“واقعیت بررسی” NetBlocks توییتی در روز دوشنبه. “واشنگتن ندارد یک شهر گسترده خاموشی.”

در سریع ء بازی به طور مداوم در حال تحول و محیط زیست تظاهرات در اطراف فلوید مرگ اطلاعات نادرست می تواند پایمال توییتر. روز یکشنبه تنهایی, سیاه و سفید زندگی می کند ماده فلوید و اعتراضات در مورد مرگ او ذکر شد 21.2 میلیون بار در سراسر همه انواع رسانه ها از جمله توییتر با توجه به Zignal Labs. پس از 25 مه وجود داشته است بیش از 101 میلیون اشاره, رسانه های هوش شرکت اعلام کرد. برخی از این اطلاعات است که weaponized به تناسب افراد سیاسی در دستور کار است.

یک جعل كردن به طور گسترده ای است که antifa است که در پشت این کشور به خشونت و از آن شده است busing معترضان به عمدتا سفید مناطق شهرستانها به غارت خانه ها و کسب و کار.

کاتلین Carley علوم کامپیوتر استاد در دانشگاه کارنگی ملون گفت: مطالعه توییتهایی اطراف این تظاهرات نشان می دهد که اساسا هیچ انسان شده اند با استفاده از antifa برچسب. به جای آن تا حد زیادی رباتها با توجه به اطلاعات crunched توسط Carley و تیم او از مارس 25 از طریق پنج شنبه. او تخمین می زند که 30 درصد به 49 درصد از کاربران ارسال اعتراضات به احتمال زیاد ماشین هستند نه انسان. این معنا نیست که همه آنها در حال ارسال اطلاعات نادرست اما آنها در حال کمک به ایجاد سردرگمی او گفت:. (توییتر ندارد گفت: چگونه بسیاری از رباتها هستند درگیر در توییت های اخیر اما برخی از کارشناسان رسانه های اجتماعی باید مورد مناقشه برگه.)

فقط بستن تمام رباتها نیست جواب او گفت:. بسیاری از گسترش مفید اخبار زلزله هشدار.

“دروغ است واقعا سخت به تشخیص گاهی” Carley گفت. “بر اساس هشتگهای [بت ها] بیشتر [اغلب] ساخت تظاهرات سیاسی در مورد چیزهای دیگر از Black Lives Matter یا دیگر از جورج فلوید.”

در حالی که تهمت نشده است با استفاده از antifa هشتگهای او شده است به tweeting در مورد فعالان برچسب زدن به آنها را یک سازمان تروریستی و سرزنش آنها را برای این کشور تظاهرات. طی هفته گذشته مردم ارسال شده احساسات مشابه در Facebook بیش از 6000 بار با توجه به نیویورک تایمز. و کسانی که پست ها شمارش بیش از 1.3 میلیون نفر را دوست دارد و سهام, مقاله روز دوشنبه گفت:.

گسترده موشکافی و هرج و مرج در رسانه های اجتماعی باعث شده است هر دو Twitter و Facebook به واکنش نشان می دهند.

رسانه های اجتماعی پاسخ

هفته گذشته توییتر چیزی است که هرگز قبل از دیده می شود را در سایت خود: آن را با قرار دادن یک برچسب در دو توییت از رئیس جمهور تهمتهشدار آنها موجود “به طور بالقوه اطلاعات گمراه کننده در مورد رای گیری فرآیندهای.” چند روز بعد, توییتر نیز پنهان می کردند یک شبه جیر از مغلوب ساختن پیشی جستن در پشت برچسب و گفت: این تجاوز شرکت قوانین در مورد “ستایش خشونت است.”

“هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,” مغلوب ساختن پیشی جستن به حال توییتی با استفاده از یک عبارت از یک میامی رئیس پلیس در دهه 1960 است که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک خشونت آمیز علیه معترضان.

Facebook در ضمن در زمان بیشتر دست کردن روش. این غول شبکه های اجتماعی که باعث می شود مقدار زیادی از پول از تبلیغات سیاسی (چیزی ممنوعیت توییتر در سایت خود) سمت چپ بالا یک پست مشابه از مغلوب ساختن پیشی جستن. در پاسخ Facebook کارکنان برگزار نادر اعتراضو چندین گفت: آنها ترک کار برای این شرکت است. درمان آنلاین شرکت Talkspace نیز به پایان رسید آن مشارکت بحث با Facebook زیرا هنگام راه اندازی “را پشتیبانی نمی کند یک پلت فرم که تحریک به خشونت و نژاد پرستی و دروغ” در کلام بنیانگذار آن Oren فرانک.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: مغلوب ساختن پیشی جستن مسائل جلوگیری به اتهام ‘قدرت بدون کنترل’…


2:03

برای تهمت زده بازگشت. در روز پنج شنبه او یک فرمان اجرایی را امضا که به نام تفسیر مجدد از بخش 230 قانون ارتباطات نجابت از سال 1996. این قانون که تضمین آزادی بیان در تکنولوژی, سیستم عامل, تعیین شرکت های آنلاین مانند Facebook و توییتر به عنوان “توزیع کنندگان” نه “ناشران” از محتوا است. که آنها را مانع از شکایت برای هر بررسی منفی یا نظر ارسال شده در سایت های خود را. بسیاری از کارشناسان می گویند تهمت را تا حد زیادی نمادین و غیرقابل اجرا ،

“هنگامی که بخش 230 بود گردد هیچ کس به فکر کردن در مورد نیاز به سعی کنید به وزش رئیس جمهور ایالات متحده” سیراکیوز را Grygiel گفت. “آنها هنوز هم در حال دست و پنجه نرم کردن با این.”

به طور معمول, واقعیت چکرز تماس در رسانه های اجتماعی را به چند مرحله وقتی که می آید به مبارزه با اطلاعات غلط. آنها نشان می دهد تعدیل محتوا و همچنین خلاص شدن از رسانهها و دکمه های به اشتراک گذاری است که آن را سخت تر برای انتشار اطلاعات جعلی به سرعت.

گارد غرفه که در آن پاتریک آندروود کشته شد.

دارا کر/CNET

در مورد اعتراضات کسانی که استراتژی به احتمال زیاد کار نخواهد کرد می گوید: اولین پیش نویس را Webb. در حالی که retweeting و به اشتراک گذاری اطلاعات می تواند گسترش اطلاعات غلط به سرعت این ابزار نیز حیاتی برای معترضین به هماهنگی. و وجود دارد بیش از حد اطلاعات در جریان در جریان تظاهرات برای سایت های رسانه های اجتماعی به متوسط آنها را بدون صدمه زدن به آزادی بیان و به طور بالقوه برچسب اطلاعات دقیق به غلط. تنظیم عادلانه حذف سیاست می تواند روی حیله و تزویر, او گفت:.

“ما می دانیم که این نوع سیاست هدف قرار دادن افرادی که در حال حاضر لازم نیست که مقدار زیادی از فرصت به صحبت می کنند” روزنامه گفت.

اگر Twitter و Facebook می تواند به پیدا کردن راه به مورد مداقه قرار دادن خود در آن ممکن است تا کاربران خود را به دقت بیشتری در مورد آنچه که اطلاعات آنها و به اشتراک گذاری این باور است. که به معنای انجام کارهایی مانند تصویر معکوس جستجوها و انتظار قبل از اینکه بلافاصله retweeting چیزی به او اضافه شده است. و در نهایت این شرکت می تواند در صورت بیشتر مقررات دولتی.

به عنوان توییتر تلاش می کند به راه رفتن خط بین اجازه می دهد آزادی بیان و مهار اطلاعات غلط Underwood به نام هنوز هم در حال استفاده می شود به عنوان یک راه برای گرفتن یک روایت است. در ضمن دوستان و خانواده خود را در حال تلاش برای به یاد داشته باشید که زندگی خود را از دست در شب جمعه.

ساختمان فدرال که در آن آندروود مشغول به کار است که هنوز هم در محاصره پلیس با نوار. در یادبود موقت در گارد غرفه که در آن او یک تکه کاغذ با عکس و یک لینک به یک GoFundMe سایت برای کمک های مالی برای خانواده اش است. آندروود خواهر و پسر عموی نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

“دو نفر از ما فدرال قرارداد افسران کمین در یک عمل خشونت آمیز, نامردی,” جنیفر تانگ سرپرست برای آندروود و همکارش نوشت: در جمع آوری کمک های مردمی سایت. “من کار کرده اند و در کنار هم با هر دو مردان و نمی تواند توصیف درد ما به عنوان برادران خود را در آغوش احساس می کنم.”

CNET را آلفرد Ng, اندرو مورس و Queenie وانگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>