زوکربرگ دفاع Facebook را دست کردن پاسخ به تهمت است بحث پست گزارش می گوید – CNET


facebook-f8-mark-zuckerberg-2018-0234

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل رویکرد به بیان سیاسی است رسم انتقاد از خود کارکنان است.

جیمز مارتین/CNET

Facebook مدیر عامل و موسس مارک زوکربرگ گزارش شده است که جایگاه این شرکت تصمیم به اقدام علیه پست توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که کارکنان می تواند در تحریک خشونت.

نیویورک تایمز که گوش دادن به صوتی داخلی جلسه گزارش روز شنبه که زوکربرگ گفت: کارکنان او ساخته شده یک “تصمیم دشوار” اما که آن را “بسیار کامل است.” وی این اظهارات را یک روز پس از صدها Facebook کارکنان برگزار مجازی اعتصاب در اعتراض به تصمیم این شرکت را که در تضاد با توییتر چگونه به کار گرفته شده همان محتوا است.

در رسانه های اجتماعی پست های به اشتراک گذاشته شده در توییتر و Facebook تهمت گفت: “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.” رییس جمهور این اظهارات را در پاسخ به خبری در مورد تظاهرات که فوران پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست در ایالت مینه سوتا که پس از یک افسر پلیس سفید دوخته گردن خود را با زانو خود را. این حادثه ثبت شده در فیلم و فلوید می گوید: در این فیلم است که او نمی تواند نفس جرقه تظاهرات در سراسر کشور.

توییتر قرار داده شده توجه بیش از رئيس جمهور را صدای جیر جیر برای نقض قوانین خود را در برابر ستایش خشونت اما هنوز اجازه به کاربران برای مشاهده و آن را به دلیل منافع عمومی. Facebook چپ مغلوب ساختن پیشی جستن را در پست بعد از این شرکت مشخص شد که رئيس جمهور در سخنان نمی نقض قوانین خود را در برابر به طور بالقوه باعث “خطر قریب الوقوع خاص مضرات یا خطرات.” Facebook اجازه می دهد تا برای بحث و گفتگو در سراسر کشور با استفاده از زور و زوکربرگ گفت: این شرکت در سمت چپ آن را از بالا به دلیل آن اشاره گارد ملی تا شبکه اجتماعی “خوانده شده آن را به عنوان یک هشدار در مورد عمل دولت است.”

محافظه کار کاربران این شرکت را متهم به سانسور سخنرانی خود را اگر چه شبکه های اجتماعی بارها و بارها رد این اتهامات. روز پنجشنبه امضا فرمان اجرایی در روز پنج شنبه در تلاش برای محدود کردن حمایت های حقوقی شبکه های رسانه های اجتماعی تحت قانون فدرال برای پست های ایجاد شده توسط کاربران آن است.

این داستان در حال توسعه است…

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>