زوکربرگ دفاع Facebook را دست کردن پاسخ به تهمت است بحث پست گزارش می گوید – CNET


facebook-f8-mark-zuckerberg-2018-0234

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل رویکرد به بیان سیاسی است رسم انتقاد از خود کارکنان است.

جیمز مارتین/CNET

Facebook مدیر عامل و موسس مارک زوکربرگ گزارش شده است که جایگاه این شرکت تصمیم به اقدام علیه پست توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که کارکنان می تواند در تحریک خشونت.

نیویورک تایمز که گوش دادن به صوتی داخلی جلسه گزارش روز شنبه که زوکربرگ گفت: کارکنان او ساخته شده یک “تصمیم دشوار” اما که آن را “بسیار کامل است.” وی این اظهارات را یک روز پس از صدها Facebook کارکنان برگزار مجازی اعتصاب در اعتراض به تصمیم این شرکت را که در تضاد با توییتر چگونه به کار گرفته شده همان محتوا است.

در رسانه های اجتماعی پست های به اشتراک گذاشته شده در توییتر و Facebook تهمت گفت: “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.” رییس جمهور این اظهارات را در پاسخ به خبری در مورد تظاهرات که فوران پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست در ایالت مینه سوتا که پس از یک افسر پلیس سفید دوخته او را با قرار دادن زانو در Floyd گردن. این حادثه دستگیر شد در یک ویدیو که نشان می دهد فلوید بارها و بارها گفت که او نمی تواند نفس بکشد.

توییتر نمایش رئيس جمهور جیر با یک توجه کنید که می گوید این پست نقض قوانین خود را در برابر ستایش خشونت. اما از آنجا که رئیس جمهور کلمات مورد علاقه توییتر گفت: کاربران می توانند با کلیک بر روی یک دکمه نمایش در توجه به جلو بروید و خواندن توییت. Facebook چپ مغلوب ساختن پیشی جستن را در پست دست نخورده پس از شرکت در تعیین رئیس جمهور سخنان نمی نقض قوانین خود را در برابر ایجاد “خطر قریب الوقوع خاص مضرات یا خطرات.” Facebook اجازه می دهد تا برای بحث در اطراف دولت استفاده از زور و زوکربرگ گفت: این شرکت در سمت چپ مغلوب ساختن پیشی جستن پست به دلیل آن اشاره گارد ملی پس از شبکه اجتماعی “خوانده شده آن را به عنوان یک هشدار در مورد عمل دولت است.” او همچنین اشاره کرد که بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن روشن است که او نوشته بود و هشدار در مورد چگونه غارت می تواند منجر به خشونت است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: تکنولوژی غول تعهد صندوق به مبارزه نژادی و بی عدالتی Facebook…


1:40

محافظه کاران را متهم به Facebook و سایت های دیگر از سانسور سخنرانی خود را, اما این شرکت بارها و بارها رد این اتهامات. مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا شنبه در تلاش برای محدود کردن فدرال حمایت های حقوقی که شبکه های اجتماعی در توجه به پست های ایجاد شده توسط خود کاربران.

در تماس با کارکنان زوکربرگ گفت که Facebook اصول در اطراف آزادی بیان نشان می دهد که “عمل درست” برای این شرکت بود به ترک پست, نیویورک تایمز گزارش داد.

Facebook کارکنان گزارش تقسیم بر اینکه این شرکت انجام درست و با مغلوب ساختن پیشی جستن پست. شبکه های اجتماعی به طور معمول دارای یک دست کردن رویکرد به پست ها و آگهی های ارسال شده توسط سیاستمداران اما تساوی یک خط زمانی که محتوا می تواند “خطر قریب الوقوع خاص مضرات یا خطرات.” این شرکت مجموعه, بالاتر, بار, برای از بین بردن سیاسی سخنرانی کرد و اعلام کرد که مردم باید قادر خواهید بود برای دیدن آنچه که سیاستمداران می گویند که سخنرانی خود را در حال حاضر به شدت طلبه عمومی و رسانه ها.

یکی Facebook کارمند که نبود نام گفت: کسب و کار خودی که او فکر کرد که این شرکت از لحاظ فنی اعمال سیاست های خود را به درستی اما در مورد سوال که آیا قوانین شد “در نهایت پایدار است.”

دیگران ابراز ناامیدی خود را با جلسه علنی در توییتر. Facebook مهندس براندون Dail گفت: در یک صدای جیر جیر است که “آن را شفاف امروز که رهبری حاضر به ایستادن با ما.”

برخی از Facebook کارکنان را تهدید به استعفا و تعدادی به دنبال از طریق با این تصمیم. در روز سه شنبه, Facebook نرم افزار مهندس تیموتی Aveni گفت: در یک پست در شبکه های اجتماعی و در LinkedIn که او با ترک شغل خود را در ژوئن 12.

“مارک همیشه به ما گفت که او می رسم خط در سخنرانی که خواستار خشونت است. او به ما نشان داد در روز جمعه که این یک دروغ بود. Facebook را حفظ خواهد کرد در حال حرکت goalposts هر بار مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس, پیدا کردن بهانه ای پس از بهانه ای برای عمل به طور فزاینده ای خطرناک شعارهای” Aveni گفت: در Facebook post.

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از Facebook کارکنان استعفا در اعتراض. این شرکت با بیش از 48,200 بود کارگران در سراسر جهان. Facebook نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>