“ما در حال استفاده می شود به سود حاصل از طول یک بیماری همه گیر’: هزاران نفر از لندن مستاجران حاضر به پرداخت اجاره بها در میان coronavirus بحران

بیش از 2000 لندن مستاجران که درآمد شده ضربه coronavirus بحران امتناع از پرداخت اجاره بها به عنوان بخشی از یک رشد اجاره اعتصاب جنبش است.

این “نمی توانم پرداخت کنم ؟ نمی خواهد پرداخت!” کمپین سازماندهی شده توسط لندن مستاجرها Unionc (LRU) می آید پس از صدها نفر از دانش آموزان در سراسر انگلستان آغاز شد خودداری اجاره خود را به دلیل بحران است.

این LRU می گویند 2,500 مردم متعهد آنلاین به خودداری و به اندازه کافی از اجاره خود را برای پاسخگویی به نیازهای اساسی خود از جمله غذا و لوایح در طول بیماری همه گیر.

می آید پس از این اقتصاد جدید بنیاد thinktank توصیه می شود که خصوصی اجاره باید به حالت تعلیق به مدت سه ماه از مارس برای کمک به حدود 1.2 میلیون نفر در مستاجرها در معرض خطر از دست دادن شغل خود در طول همه گیر است که می تواند در از دست دولت حمایت از طرح های.

فعالان اعتقاد قوی وجود دارد حمایت عمومی برای مبارزات انتخاباتی خود را به خودداری اجاره پس از یک نظرسنجی YouGov انجام شده از طرف LRU در ماه گذشته نشان داد که 45 درصد از مردم فکر ملزومات دیگر باید اولویت بیش اجاره پرداخت.

بیش از 20 درصد از پاسخدهندگان معتقد افرادی که “تلاش برای پایان می رسد دیدار با” باید برای پرداخت اجاره در تمام طول بیماری همه گیر.

Zara, 40, یک سازمان با LRU که تسهیل پدر و مادر دوره آموزشی یک مقام محلی می گوید که به دلیل مستند او به دست آورده است کمتر از نیمی از عادی درآمد. او واجد شرایط برای هر یک از این دولت حمایت از طرح های کمک به کارگران و یا جهانی اعتبار پیدا کرده است آن را غیر ممکن است به پرداخت اجاره.

“صاحبخانه ما در حال حاضر می خواستم به اخراج ما و در حال حاضر او در تلاش برای رسیدن به ما اعلام ورشکستگی” او گفت:. “من نمی خواهم بچه های من بود و نگران است که آنها ممکن است از دست دادن خانه خود را. من می خواهم برای محافظت از آنها را از این.

زارا گفت: دولت در حال حاضر “اولویت بندی صاحبخانه سود بیش از مستاجرها بقا”.

در ماه مارس دولت اعلام کرد در سه ماه تعلیق و اخراج برای محافظت از مستاجران که درآمد از دست رفته ناشی از کوروناویروس. صاحبخانه نیز قادر به درخواست برای سه ماه تعطیلات وام مسکن اگر مستاجران خود را تحت فشار مالی.

اما مسکن فعالان می گویند که این رفتن نیست به اندازه کافی دور و هشدار هزاران نفر از خصوصی اجاره می تواند خود را ببینید tenancies پایان به عنوان به زودی به عنوان اورژانس اخراج و تعلیق می کند و در 25 ژوئن.

ماه گذشته LRU بلوط مستاجرها اتحادیه و زندگی اجاره به طور مشترک با ارسال نامه ای به دولت درخواست آن را به حالت تعلیق تمام اجاره برای مدت زمان از بحران به لغو تمام بدهی در حال حاضر تعلق گرفت و به در محل قرار داده و حمایت قوی تر در برابر اخراج.

در این نامه اشاره کرد که هزاران نفر از مستاجرها باید پیوست مستاجر و جامعه کارگری پس از مستند آغاز شد. “ما ادامه خواهد داد به سازمان برای محافظت از خانه های ما و جوامع ما و ما در حال آماده به بیشتر اقدام جمعی اگر دولت نتواند به اندازه کافی آدرس رو به رشد coronavirus اجاره بحران” آن را بخوانید.


وزارت مسکن سخنگو گفت: دولت تا به حال در جای خود قرار داده “اقدامات بی سابقه برای حمایت از مستاجران در مواجهه با مشکلات مالی به دلیل کروناویروس”.

“قوانین اضطراری است که در حال حاضر در نیروی معنی صاحبخانه نمی تواند اخراج مستاجران برای سه ماه و ما را تحت بررسی” گفتند. “ما همچنین حمایت از کسب و کار برای محافظت از شغل و درآمد و همچنین تقویت رفاه خالص ایمنی با نزدیک به 7 میلیارد پوند افزایش و با افزایش محلی و کمک هزینه مسکن ،

“ما به دقت با توجه به گام های بعدی در مورد چگونه به بهترین پشتیبانی از هر دو مستاجر و صاحبخانه برای اطمینان از انصاف در بازار اجاره.”

اما شارلوت 29 ساله خبرنگار آزاد و عضو LRU گفت: تلاش بسیاری از مستاجرها در این بیماری همه گیر در حال نادیده گرفته شده توسط دولت است.

او شده است خودداری او برای اجاره بیش از سه ماه پس از از دست دادن 80 درصد از درآمد خود را پس از مستند آغاز شد و کشف است که او فاقد صلاحیت لازم را برای دولت خود اشتغالی درآمد حمایت از طرح.

“من صاحبخانه حاضر به قبول است که ما تا به حال هیچ پس انداز و فقط نمی تواند پرداخت اجاره است که ماه,” او گفت:. “آنها گفت: آنها در تلاش بودند به مهربان باشد اما پیشنهاد ما وام به پرداخت اجاره.

“آن احساس می کند مانند ما هنوز استفاده می شود برای به دست آوردن سود از در وسط یک بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>