می خواهید برای حمایت از مردم سیاه و سفید? شروع به گوش دادن

خشونت و نژادپرستی نسبت به جوامع سیاه در کانادا و ایالات متحده است که هیچ چیز جدید است. و این جوامع همواره صوتی در مورد ضد سیاه نژادپرستی آنها تجربه در روزانه.

اما غیر از مردم سیاه و سفید نیست و همیشه آوازی به اندازه کافی در اطراف برگزاری دیگران موسسات و خود را پاسخگو می آید به مقابله با ظلم و ستم کارشناسان و طرفداران می گویند. این مرگ و میر خشونت آمیز جورج فلوید Ahmaud Arbery و Breonna تیلور تمدید تماس برای مبارزه با نژاد پرستی و آسیب رساندن به مردم سیاه جرقه تظاهرات علیه خشونت پلیس.

برای متحدان اقدامات چه ماده در این لحظات — و نه فقط با استفاده از هشتگ #BlackLivesMatter در رسانه های اجتماعی می گوید: Alicia Cox Thompson, تورنتو مبتنی بر نویسنده ای که نوشته است در مورد چگونه به یک دوست بهتر است به زنان برای شعله ور شدن مجله.

ادامه مطلب: محلات سیاه و سفید در تورنتو هستند و در سخت ترین ضربه COVID-19 — و آن را “لنگر در نژاد پرستی’

“در حالی که من درک احساسات… چه چیز دیگری شما انجام می دهند ؟ چگونه شما به طور فعال در زندگی یک ضد نژادپرستانه زندگی ؟ من لازم نیست شما به من بگویید که فقط در آن زندگی می کنند هر روز,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

حمایت از مردم سیاه و سفید در راه معنی دار مهم است و وجود دارد راه برای انجام این کار بدون مزاحمت آنها و یا درخواست آنها را برای آموزش شما در نژادپرستی و سفید امتیاز کاکس تامسون گفت.

در اینجا برخی از راه های در مورد چگونه به بهترین پشتیبانی سیاه و سفید جامعه نه تنها در طول این مهم اجتماعی-سیاسی زمان اما همیشه.

گوش دادن و صحبت می کنند کمتر

اگر شما بخشی از جامعه سیاه پوستان مهم است که به گوش دادن به صدای اولین و مهمترین. هر گروه از مردم باید در تعیین سرنوشت وقتی که می آید به تعریف یک جنبش اجتماعی و پاسخ به بی عدالتی گفت: Lisa M. Stulberg استادیار جامعه شناسی آموزش و پرورش در دانشگاه نیویورک Steinhardt دانشکده فرهنگ و آموزش و پرورش و توسعه انسانی.

غیر از پدر و مادر سیاه: پنج نکته برای چگونه به صحبت کردن با کودکان خود در مورد مسابقه

غیر از پدر و مادر سیاه: پنج نکته برای چگونه به صحبت کردن با کودکان خود در مورد مسابقه

“مردم سیاه و سفید زندگی کرده اند تجربیات خود را با مسابقه های متنوع و بسیار متفاوت از سفید تجارب با مسابقه” Stulberg گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Stulberg که تحقیقات با تمرکز بر سیاست های مسابقه و آموزش و پرورش می گوید: “متحدان برای هر جنبش همیشه باید توجه به زمانی که آن را در زمان مناسب به صحبت می کنند و هنگامی که آن را زمان مناسب برای گوش دادن یاد بگیرید و دنبال کنید.”

رنه ریموند ثبت شده روان مستقر در تورنتو گفت: در یک زمان مثل این سیاه و سفید غیر کانادایی ممکن است بدانید که چگونه برای حمایت از سیاه و سفید خود را دوستان ، اعضای خانواده و یا همکاران. زندگی با این تجربیات و دیدن این تجربیات دو چیز کاملا متفاوت او قبلا گفته اخبار جهانی است.

“ما فقط می توانیم کسی را درک داستان تا این حد که شامل درک نکنه و تروما است که جامعه با آن مواجه است,” او گفت:.

بیشتر بخوانید: چگونه به عنوان یک متحد: Winnipeggers پیشنهادات برای نشان دادن حمایت برای جامعه سیاه و سفید

“اگر شما در حال صحبت کردن به شما همکاران و دوستان و همسران گوش دادن به آنچه آنها می گویند به جای مقدماتی خود را بر اساس تجربه خود را.”

تحصیل

این کار از گروه های به حاشیه رانده شده به آموزش غیر حاشیه رانده شده مردم در تاریخ و یا تجارب خود را.

بزرگترین اشتباه شما می توانید به درخواست مردم سیاه و سفید برای انجام این کار از آموزش شما در مورد آنچه که آنها در حال تجربه و چگونه باید رفتار کاکس تامسون گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“آیا از من بپرسید که چگونه برای کمک به شما در یادگیری; انجام تحقیقات خود را. دیگر اشتباه است نمایشی allyship افرادی که پست هشتگهای ، برای تقویت تصویر خود را برای دوست و به شرح زیر است. فقط گوش دادن یاد بگیرید و هرگز متوقف,” او گفت:.

دانشگاه تورنتو پزشکی می پذیرد رکورد بالا تعدادی از دانش آموزان به برنامه

دانشگاه تورنتو پزشکی می پذیرد رکورد بالا تعدادی از دانش آموزان به برنامه

مطالعه در مورد تاریخ سیاه و تجربه حیاتی است Stulberg گفت و سفید مردم باید به عنوان خوانده شده به طور گسترده و مصرف رسانه/هنر تولید شده توسط مردم سیاه و سفید.

تورنتو-بر اساس کتابفروشی های مختلف واژه ها متخصص در ادبیات چند فرهنگی و مونترال Librairie Racines به فروش می رساند عناوین تقریبا به طور کامل نوشته شده توسط سیاه و سفید و یا racialized نویسندگان.

بی پایان وجود دارد منابع آنلاین در مورد allyship و مهم خواندن مسائل از جمله ضد سیاه نژادپرستی و نحوه حمایت نژادی عدالت است. کل گوگل درایو از تاریخ ادبیات سازمان فعال چارلز پرستون در دسترس عموم است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بیشتر بخوانید: چگونه به صحبت کردن با فرزند خود در مورد مرگ جورج فلوید ضد نژادپرستی سیاه

فیونا مک دونالد یک استادیار در دانشگاه Fraser Valley است که دارای تخصص در جنس سیاست و فمینیسم گفت allyship نیاز به درک که بهترین راه برای متحد “است که به خواندن و گوش دادن و تعامل با کار گسترده است که در حال حاضر در دسترس است” و با اشاره به یک مقاله توسط کورتنی آریل با عنوان “برای ما سفید دوستان تمایل به متحدان.”

“از زمانی که شما نمی دانید — اما انجام این کار برای اولین بار. این است ظریف. برخی از به حاشیه رانده شده/محروم مردمی را به شما بگویم و نه از آنها بخواهید هر چیزی را نمی توان جرم که” آریل نوشت.

“مردمی خسته و قابل فهم است به دلیل آن است که طاقت فرسا به حاشیه رانده شده فرد در این جهان است.”

صحبت کردن در برابر نژاد پرستی

این مهم است به صحبت کردن در برابر نژادپرستی در مکالمات خود را در زندگی روزمره خود را با خانواده و دوستان و همکاران. اگر شما به سفید شما امتیاز است که مردم از رنگ لازم نیست Stulberg گفت و دسترسی به “سفید دیگر مردم در راه است که مردم از رنگ به طور کلی نیست.”

جورج فلوید مرگ: Rev. Al Sharpton, اریک گارنر, مادر تماس برای ممنوعیت پلیس chokeholds

جورج فلوید مرگ: Rev. Al Sharpton, اریک گارنر, مادر تماس برای ممنوعیت پلیس chokeholds

صادق متحد هر چند Stulberg گفت: ایستادن در برابر نژادپرستی است “یک تعهد مادام العمر برای مردم سفید” و شما نمی تواند انتخابی زمانی که شما انتخاب می کنید به صحبت کردن.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“بسیاری از سفید نژادپرستی در حال حاضر — به ویژه در میان افرادی که در حال حاضر فکر می کنم از خود را به عنوان نژادی لیبرال یا ترقی خواهان — بسیار ظریف و یا بیشتر نهادی و جاسازی شده تر از آن است که صریح و روشن” او گفت:.

“ما مردم سفید باید مسئولیت استفاده از ما امتیاز — و ما نهادی موقعیت به خصوص اگر ما نگه داشتن نقش رهبری و یا در غیر این صورت در واقع به تفاوت در موسسات — به شکل از چگونه به کار در برابر این نوع از نژادپرستی بیش از حد.”

اعتراض ها در سراسر جهان و تصاویر خشونت علیه مردم سیاه سیل اخبار ریموند می گوید غیر سیاه مردم نیز باید صادقانه مکالمات در اطراف این واقعه زمانی که سیاه و سفید کانادایی در حال صحبت کردن در مورد آن.

ادامه مطلب: Regis Korchinski-Paquet مرگ تقویت نیاز به صورت عمده سلامت روان پلیس اصلاحات: طرفداران

غیر سیاه مردم باید پاسخ با دلسوزی و عمل به آنها هستند انتگرال متحدان در مبارزه با نژاد پرستی, او گفت:.

“به عنوان ضد نژادپرستانه فعال جین الیوت پرسید:” شما خواهد بود خوشحال به دریافت درمان همان است که ما شهروندان را در این جامعه؟'” ریموند گفت.

“اگر پاسخ خود را است, سپس آن را ممکن است زمان به تأمل در این که آیا شما در حال کمک/کمک برای تغییر آن است.”

این مهم است به مقابله با خود امتیازات و در نهایت ارتکاب هر روز به نقش خود به عنوان یک متحد گفت: Cox تامسون.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“برای همه به طور فعال ضد نژادپرستانه. صحبت کردن برای دوستان, همکاران و کارکنان است.”

کمک به سازمان های جامعه

اگر شما می توانید در این زمان دادن پول به باعث می شود که حمایت از جوامع سیاه مفید است.

کانادا فرهنگ پاپ خبرنامه جمعه همه چیز در مورد چگونه به یک متحد خوب برای دوستان لیست سازمان ها برای کمک به, از جمله سیاه و سلامت داد و بهداشت روانی مسائل صندوق.

وکیل نشان دهنده در حوادث ضد سیاه نژادپرستی و خشونت پلیس در تورنتو

وکیل نشان دهنده در حوادث ضد سیاه نژادپرستی و خشونت پلیس در تورنتو

“اگر شما قادر اهدا به علل مانند سیاه و سفید زندگی می کند ماده تورنتو” Cox تامسون گفت.

“انجام تحقیقات به دنبال سیاه سازمان های خیریه و حمایت از سیستم های که نیاز به کمک در منطقه شما. مصرف رسانه ای ایجاد شده توسط مردم سیاه و سفید — به دنبال نویسندگان و هنرمندان و نوازندگان است که به شما جدید هستند.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

خود به اشتباهات خود

اگر شما سیاه و سفید شما هرگز درک تجربه از یک فرد سیاه و سفید و این مهم است به یاد داشته باشید که. هنگامی که شما به اشتباه مایل به دریافت نام در آن و عذرخواهی می کنیم. از آن یاد بگیرند و انجام بهتر Stulberg گفت.

“صحبت کردن در مورد نژاد پرستی سفید برتری و امتیاز سفید طول می کشد عمل به خصوص در مخلوط نژاد گروه و به خصوص برای مردم است. پس تمرین!” او گفت:.

“و همین حالا همه چیز را همه چیز در مورد شما است.”

[email protected]

[email protected]

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>