فولکس واگن می سازد رسمی سرمایه گذاری در آرگو هوش مصنوعی را به اشتراک گذاری با هزینه های فورد – Roadshow


بودجه های بیشتر برای آرگو AI مشترک هزینه های بین فورد و VW. هر کس برنده است.

آرگو AI

فورد و فولکس واگن و آرگو AI رسمی ساخته شده در روز سه شنبه. VW ساخته شده است که سرمایه گذاری در خود رانندگی شرکت فن آوری که نمودار یک دوره به صورت مشترک هزینه های توسعه برای هر خودمختار خودرو فن آوری های به آمده است.

معلوم نیست چقدر عمیق VW رسیده به آن wallet اما یک گزارش قبلی ثابت یک آینده سرمایه گذاری در 1.7 میلیارد. در آن زمان آرگو AI شد بنا به گزارش ها به ارزش 4 میلیارد دلار است که قرار VW سرمایه گذاری در نزدیک به 50 درصد از ارزش خود را. VW قبلا گفت: این برنامه ریزی در مجموع $2.6 میلیارد دلار ارزش سرمایه گذاری در آرگو AI و همچنین در حالی که فورد در حال حاضر متعهد 4 میلیارد دلار از طریق 2023 و گفت: قریب به اتفاق بخشی از مبلغ را به سمت خود رانندگی سیستم را توسعه می دهد.

در حالی که ما اصلا یک مقدار دلار برای امروز اعلام, سرمایه گذاری یک پل بزرگ ساخته شده برای رشد VW و فورد داد.

در تابستان گذشته هم خودروسازان اعلام کرد, آنها می خواهم کار با آرگو هوش مصنوعی برای توسعه self-driving car tech در هر دو ایالات متحده و اروپا است. VW سرمایه گذاری می دهد آرگو هوش مصنوعی بسیار مقیاس گسترده و شرکت به درستی اشاره می کند آن را تنها با تجاری در برنامه با این نسخهها کار برای هر دو ایالات متحده و اروپا است. آرگو AI می گوید: مقیاس خود را برای شرکت بسیار مهم است به عنوان آن را با این نسخهها کار به منظور توسعه یک صرفه جویی در هزینه های خود سیستم رانندگی.

چه معامله به این معنا نیست که کل همکاری. فورد تأکید کرد که آن را “به شدت رقابتی” در ساختمان خود را خود خدمات رانندگی و به اشتراک گذاری هر برنامه ای با VW. و با این خودروساز آلمانی در هیئت مدیره برای به اشتراک گذاشتن هزینه های بیضی آبی می نقل و سرمایه در جای دیگر بدون کاهش سرمایه گذاری در فن آوری های مستقل.

گذشته از آرگو AI همکاری, VW و فورد را گره خورده است گره در دیگر احترام. فورد خواهد ساخت وانت جدید کامیون برای هر دو خود و VW سال 2022 و خودروساز آلمانی خواهد به من قرض بدهید فورد کلید به آن MEB ماشین الکتریکی پلت فرم. فورد خواهد شد و سپس خود را توسعه برق خودرو در VW پلت فرم. ساخت اتومبیل ارزان نیست و همکاری بیشتر برای کاهش هزینه ها است نام این بازی این روز است.

همانطور که خواهیم دید یک self-driving خدمات از فورد آن را به تاخیر افتاده است. خودروساز گفت: در این سال برنامه ریزی شده robotaxi خدمات را اولین بار در سال 2022 و سرزنش coronavirus بیماری همه گیر. تا به امروز هیچ شرکت راه اندازی کرده است واقعا عمومی سوار-نقطه خدمات با self-driving cars.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: به ما بپیوندید برای سوار شدن در فورد از نمونه اولیه ماشین خود رانندگی


5:57

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>