انگلستان آماده به استفاده از حق وتو برای جلوگیری از روسیه بستری مجدد به G7 پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواست به دعوت پوتین

انگلستان را در مخالفت با هر گونه پیشنهاد برای readmit روسیه به G7, خیابان داونینگ گفت: پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شناور گسترش گروه های عمده بین المللی ،

اما شماره 10 گفت: این موضوع برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان این سال میزبان اگر او می خواهد به دعوت رئیس جمهور روسیه, ولادیمیر پوتین, به جمع آوری به عنوان یک مهمان.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه گفت که او برنامه ریزی شده برای به تعویق انداختن نشست سالانه رهبران جهان تا سپتامبر و او می خواست به دعوت روسیه در کنار کره جنوبی و استرالیا و هند به عنوان بخشی از یک اتحاد به بحث در مورد آینده روابط با چین است.

رئیس جمهور ایالات متحده قبلا در مواجهه با مقاومت از دیگر G7 اعضا از جمله انگلستان – همه آنها را نگه دارید وتو در تغییرات پیشنهادی برای عضویت در بدن – به بستری مجدد روسیه که اخراج شد از چه شد و سپس به G8 در سال 2014 بیش از آن غیر قانونی الحاق کریمه به روسیه.

اما او توضیح داده سپتامبر را جمع آوری – به تعویق افتاده از هفته آینده به دلیل coronavirus – به عنوان به طور بالقوه یک “G10 یا G11” بالا بردن چشم انداز گسترش رسمی از عضویت.

آقای ترامپ مشخص G7, که همچنین شامل کانادا و ژاپن و آلمان و ایتالیا و فرانسه به عنوان “بسیار قدیمی کشور است” و افزود: “من احساس نمی کنم که به عنوان یک G7 آن را به درستی نشان دهنده آنچه در جریان است در جهان.”

علاوه بر این از دیگران خواهد ایجاد “یک گروه خوب از کشورها” به او پیشنهاد شده است.

پرسید: در مورد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات بوریس جانسون رسمی سخنگوی چپ بدون شک در روزانه وست رسانه نشست خبری که بریتانیا آماده بود به خوب بکار بردن حق وتو خود برای جلوگیری از بستری مجدد روسیه است.

این سخنگو گفت: “تصمیم گیری در G7 عضویت باید به اتفاق آرا.

“روسیه حذف شد از G7 گروه در پی الحاق کریمه و ما هنوز برای دیدن شواهدی از آن تغییر رفتار است که توجیه readmittance.

“ما نمی خواهد از آن حمایت شدن مجدد به عنوان یک عضو از گروه مگر اینکه آن را متوقف تهاجمی و بی ثباتی فعالیت است که تهدید امنیت شهروندان بریتانیا و جمعی امنیت متحدان ما.

“در شرایط دعوت نامه صادر شده توسط کشور میزبان است که یک موضوع برای آنها. در اخیر G7s کشور میزبان دعوت شده از کشورهای خارج از گروه. آن را تاسیس اصل است که این چیزی است که کشور میزبان می تواند انجام دهد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>