توییتر تعلیق حساب سفید ملی, گروه نما به عنوان antifa – CNET


twitter-logo-american-flag-9764

توییتر به حالت تعلیق در حساب ادعا متعلق به یک antifa اما در واقع مرتبط سفید ملی, هویت گروه Evropa.

آنجلا Lang/CNET

یک حساب توییتر نما به عنوان یک antifa گروه و هل دادن خشونت در اعتراضات در سراسر آمریکا در ارتباط بود به سفید ملی, هویت گروه Evropa همانطور که قبلا گزارش شده توسط NBC. حساب به حالت تعلیق در آمد و پس از ارسال یک صدای جیر جیر تحریک به خشونت های میکروبلاگینگ سایت تایید به CNET.

“این حساب نقض پلت فرم ما دستکاری و دادن سیاست به طور خاص ایجاد حساب های جعلی” این سخنگو گفت: در یک ایمیل.

Antifa است و ضد فاشیست است یک شرح کلی از دور-گروههای چپ که مقابله با سفید supremacists و نئو نازی ها در تظاهرات و رویدادهای دیگر. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به گروهی که انتقاد و اعتراض خشونت در روز دوشنبه و در روز یکشنبه توییتی که ما را تعیین آن را به عنوان یک سازمان تروریستی با وجود آن عدم وحدت بدن. اما کارشناسان حقوقی باید اشاره کرد که antifa نیست واقعی سازمان.

در سراسر کشور تظاهرات به دنبال جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس در مه 25. با توجه به تصویری ارسال به Facebook, دیگر, فیلم و دادستان یک افسر پلیس پرس زانو خود را در Floyd گردن برای نزدیک به دو ساعت در حالی که فلوید که دستبند به دست روی زمین می گوید: بارها و بارها “من نمی توانم نفس بکشم.”

فلوید بود که 46 شده بود در یک آمبولانس و بعد مرده. مقامات روز جمعه به اتهام شرکت اخراج افسر درک چوین با سوم قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. سه دیگر ماموران درگیر شده بودند اخراج شدند و تحت بررسی هستند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>