‘گرگ و میش’ بازیگر گرگوری Tyree بویس علت مرگ نشان داد

نزدیک به سه هفته پس از خود را غیر منتظره و ناگهانی عبور گرگوری Tyree بویس علت مرگ بوده است.

کلارک شهرستان, دفتر پزشکی قانونی نشان داد که یک اتفاقی مواد مخدر مصرف بیش از حد کشته شدن بازیگر آمریکایی و همچنین 27 ساله دوست دختر, ناتالی Adepoju به گفته خبرنگار هالیوود (THR).

بویس و Adepoju بودند مرده در مارس 13 بعد از بدن خود را داشت و در اتاق خواب خود را به اشتراک گذاشته لاس وگاس, Nev. صفحه اصلی.

پزشکی قانونی جان Fudenberg گفت: THR که بویس بود که 30 و Adepoju تا به حال مصرف نه تنها به کوکائین اما فنتانیل بیش از حد مواد مخدر مربوط به ده ها هزار نفر غیر قانونی استفاده و مصرف بیش از حد مرگ و میر در آمریکای شمالی سالانه با توجه به CDC.

American actor Gregory Tyree Boyce, left, and his girlfriend Natalie Adepoju. The couple was pronounced dead on May 13, 2020, after being found in their shared Las Vegas home.
بازیگر آمریکایی گرگوری Tyree Boyce, سمت چپ, و دوست دخترش ناتالی Adepoju. این زن و شوهر بود مرده در روز 13 مه سال 2020 پس از خود را به اشتراک گذاشته لاس وگاس صفحه اصلی. @mr_alwaysgrindn (گریگوری Tyree Boyce)/Instagram

بویس بهترین و شناخته شده برای نقش خود به عنوان تایلر کراولی در ابتدا خود با عنوان گرگ و میش فیلم.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در سال 2008 نوجوان, درام, Boyce شخصیت ویژه تقریبا تصادفات اتومبیل خود را به شخصیت اصلی بلا سوان (به تصویر کشیده شده توسط کریستن استوارت) قبل از ادوارد کالن (رابرت پتینسون) نه-تا-راز خون آشام, توقف خودرو با دست برهنه خود را.

ادامه مطلب: خاموشی پنج شنبه: موسیقی صنعت ‘مکث’ در همبستگی با جوامع

پس از محل اجساد مقامات محلی گزارش همچنین نشان داد یک پودر سفید رنگ در یک کمد در اتاق خواب با توجه به THR. آنها گفتند: هیچ نشانه ای از بازی ناپاک است.

فنتانيل به طور معمول به فروش می رسد از طریق غیر قانونی مواد مخدر و بازارهای آن هروئین-مانند اثر به عنوان گزارش شده توسط CDC.

این سازمان اشاره کرد که آن محبوب مخلوط با هم هروئین, کوکائین و یا هر دو — با و یا بدون اطلاع کاربر — در نهایت افزایش آن “سرخوشی” اثر است.

پلیس مسئله هشدار در گردش قدرتمند مخدر

پلیس مسئله هشدار در گردش قدرتمند مخدر

بین ماه های ژانویه 2016 و سپتامبر سال 2019 بیش از 14,700 مخدر مربوط به مرگ و میر گزارش شده در کانادا با توجه به این دولت کانادا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بیش از 2900 از این حوادث صورت گرفت در سال 2019 با 94 درصد از آنها بازگردانده شدن تصادفی.

اگر تعداد کسانی که همچنان به افزایش در مناطق دیگر — انتاریو به ویژه غربی کانادا باقی مانده است و بسیاری نهفته منطقه از کشور, این گزارش می افزاید:.

ادامه مطلب: John Cusack سهام اعتراض ویدئو, ادعای پلیس شیکاگو آمد’ در او را با باتوم

بویس متولد شد و در دسامبر. 5, 1989 در کالیفرنیا. او جان سالم به در برد توسط مادرش لیزا Wayne, برادر کریس Wayne و 10 ساله دختر Alaya بویس.

Adepoju است جان سالم به در برد و توسط پدرش دو برادر و یک خواهر و کودک پسر و مصر با توجه به GoFundMe جمع آوری کمک راه اندازی شد به نام او ماه گذشته.

[email protected]
Follow @adamrwallis

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>