پلیس تعطیل تقریبا 90 شهرستان خطوط گسترش مواد مخدر و ضرب وشتم’ در سراسر انگلستان

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

پلیس را تعطیل تقریبا 90 “خطوط شهرستان” شماره تلفن استفاده می شد که برای مقابله با مواد مخدر از لندن در سراسر کشور ملی کشته و زخمی شدند.

افسران در حال هدف قرار دادن ارشد “کنترل” است که کار مارک خطوط تلفن به فروش محصول خود را و سپس سازماندهی توزیع هروئین و کراک کوکائین به شهرهای کوچکتر و روستاها.

کودکان و افراد آسیب پذیر هستند و اغلب استفاده می شود به عنوان پیک و مدل شده است مربوط به افزایش چاقو حمل و خشونت در سراسر بریتانیا است.

تحت عملیات Orochi است که در حال اجرا پس از آبان 87 شهرستان شماره تلفن خط تا کنون تعطیل – حدود یک دهم از 800 به 1100 خطوط تخمین زده می شود عامل در هر زمان.

یک سوم اعتقاد به سرچشمه در لندن که در آن پلیس به هدف را بیشتر از 210 عدد از عملیات.

شده اند وجود دارد 183 اتهام قاچاق مواد مخدر و از 18 مورد که باید به دادگاه رفته تا کنون همه متهمان مجرم و دریافت در مجموع بیش از 50 سال زندان محکوم شد.

Metropolitan Police commissioner Cressida سفید گفت که در حالی که قبلی عملیات متمرکز بود در سطح پایین تر نمایندگی که شامل کودکان و برده داری مدرن قربانیان پلیس بودند در حال حاضر هدف قرار دادن سران به طور دائم تعطیل پرکار خطوط.

“ما می خواهیم برای از بین بردن مدل کسب و کار” او گفت: از راه دور نشست خبری در روز سه شنبه. “ما شروع به نوبه خود از جداول.

“عملیات ما تبدیل شده اند به طور فزاینده ای موفق و جنایتکاران باید منصرف از در حال اجرا خطوط شهرستان به دلیل افزایش خطر افتاد.”

کدبانو Cressida گفت که خطوط شهرستان شد و نه مسئله ای است که پلیس می تواند حل کند به تنهایی.

“ما نیاز به کاهش تقاضا برای مواد مخدر و حمایت از کسانی که معتاد به این مواد کشنده. محلی و سازمان های خیریه همکاران و مدارس و والدین تمام نیاز ما برای کمک به محافظت از آسیب پذیر ترین در جوامع ما از حال بهره برداری توسط باندهای به مواد مخدر در حال اجرا در سراسر UK,” او اضافه شده است.

“در نهایت ما نیاز به طراحی کردن توانایی برای اجرای این خطوط است.”

حمله پلیس اموال استفاده شده توسط ‘خطوط شهرستان’ فروشندگان مواد مخدر

کدبانو Cressida گفت: رشد پایه شواهد نشان داد “نکته آشکار” الگوی استفاده از تلفن و دفتر خانه بود و در بحث و گفتگو با شرکت های مخابراتی.

معاون کمیسر گراهام McNulty گفت: خطوط شهرستان خرید و فروش مواد مخدر قبلا یک “کم خطر و پاداش سازمانی” به عنوان مقامات در تلاش برای درک این مدل جدید است.

“ما در حال تبدیل است که بر سر آن [با هدف قرار دادن کنترل کننده],” او اضافه شده است.

“این افرادی که اغلب به ندرت ترک لندن اجتناب از دست زدن به مواد مخدر خود را, اما آنها هماهنگی توزیع.

“بهره برداری از آنها کودکان و بزرگسالان در معرض و جمع آوری سود در پایان. آنها در سایه باقی می ماند اما مسئول یک دنباله از بدبختی و ضرب وشتم در سراسر انگلستان است.”

در لندن در ماه مارس از 1300 نفر مربوط به شهرستان خطوط متهم شدند 2,000 جرائم از جمله بیش از 20 قتل.

از افراد دستگیر شده به عنوان بخشی از عملیات Orochi, 61 درصد باید قبلی محکومیت خشونت و دو سوم برای حمل سلاح.

اما یکی از خط کنترل مرد بودند و تقریبا تمام شد با استفاده از ثبت نام پرداخت که شما برو “سوز” گوشی های.

بیست و خطوط در نظر گرفته شود تا کنون به پایان رسید در نورفولک محلی که در آن ماموران گفت: آنها تا به حال باعث افزایش چاقو حمل جدی خشونت و استثمار و ترس است.

Det Insp Robin Windsor-Waite از نورفولک پاسبانان گفت: یک گروه در حال اجرا چه بود, شناخته شده به عنوان “تامی خط” تا به حال حدود 300 مشتریان خرید کراک کوکائین و هروئین در Norwich منطقه است.

سوابق تلفن نشان داد که مارک شماره تلفن استفاده می شود تا به حال ارسال و دریافت تقریبا 24,000 تماس ها و متون در دو ماه.

تحقیقات آغاز شده در ماه نوامبر و در ژانویه خط کنترل دستگیر شد که در آن ماموران کشف و ضبط £12,000 از هروئین. او بعدها در زندان به مدت چهار سال و دو ماه.

“سنتی بود که ما نیاز به دستگیری تعداد زیادی از مردم به یک خط اما تجربه ما این است که اگر شما فرد مناسب شما می توانید خط بلافاصله و به طور دائم” آقای Windsor-Waite گفت.

او گفت که پس از تعطیلی کاربران منتقل شده بود به باقی مانده خطوط در منطقه عملیاتی که پلیس در حال حرکت بودند از “hitters بزرگ” به “میانه و پایین بازار”.

در طول coronavirus مستند, افزایش ظرفیت پلیس منجر شده است در سراسر کشور افزایش فعال در عملیات علیه قاچاقچیان و فروشندگان مواد مخدر.

پلیس متروپولیتن گفت که بین 16 مارس و 20 مارس قاچاق مواد مخدر بازداشت شده است با 55 درصد به 2,232 در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019 و اتهامات تا 143 درصد به 841.

افسران گفت که خیلی زود به می دانم که اگر این بیماری همه گیر را در دراز مدت تاثیر در شهرستان خطوط یا تقاضا برای مواد مخدر به ویژه از کاربران تفریحی.

آقای McNulty گفت: این مستند تا به حال ساخته شده است آن را مشکل تر برای پیک به دور بماند در قطار و مربیان باعث باندهای به استفاده بیشتر از خودرو.

“است که ارائه فرصت برای ما به تمرکز بر روی افراد از نظر هوش و شواهد,” او اضافه شده است.

“جوان دونده محروم از رانندگی وسایل نقلیه بنابراین ما شاید دیدن یک گروه درگیر در این لحظه است.”

محققان و موسسات خیریه را مطرح نگرانی هایی است که کودکان می تواند بیشتر در معرض جنایی بهره برداری به دلیل مستند و تعطیلی مدارس.

اما آقای McNulty گفت که گزارش های از دست رفته کودکان شناخته می شود در معرض خطر از خطوط شهرستان گروه تا به حال نصف شده پس از پایان ماه مارس و به طور کلی گزارش شد توسط 38 درصد است.

او هشدار داد که آن را دشوار است به درک که این ارقام حاکی از یک تغییر مثبت به دلیل کاهش در تماس با معلمان و مددکاران اجتماعی اضافه کرد: “ما نیاز به صبر برای آنها را به بازگشت به مدارس برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است.”

کودکان جامعه گفت که برخی از خط کنترل بود خود را به افراد جوان در حال بهره برداری و یا بزرگسالانی که قبلا مرتب شده است.

لندن مدیر خدمات ناتاشا چوپرا گفت: “این بسیار مهم است که کودکان در معرض خطر شناسایی و ارائه کمک های اولیه و کسانی که در حال حاضر به دام افتاده در چرخه بهره برداری هستند به رسمیت شناخته شده به عنوان قربانیان و ارائه پشتیبانی به جای criminalised.

“ما می خواهیم دولت برای معرفی یک استراتژی ملی برای مقابله با کودک جنایی, بهره برداری, پایان زمان کد پستی قرعه کشی وقتی که می آید برای حمایت از قربانیان جوان.”

ماه گذشته دفتر خانه اعلام اضافی £5m بودجه برای فعال کردن Metropolitan Police به ادامه کار در برابر خطوط شهرستان از جمله عملیات Orochi.

ملی خطوط شهرستان هماهنگی مرکز راه اندازی شد و در سال 2018 به بهبود هوش های و اقدام غير قانوني امور مالی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>