افسر پلیس, سکس عمومی و همکاران در حالی که در وظیفه شنوایی می یابد

یک بازرس پلیس متهم به سوء استفاده از موقعیت خود را به شرکت در فعالیت جنسی با اعضای عمومی و همکاران در حالی که در وظیفه منع شده است از کار به عنوان یک افسر.

بازرس بیلی Bulloch که پیش از این تقدیر را برای حرفه ای خود را تحت فشار استعفا از پست خود در دورست پلیس پس از بررسی توسط خود نیروی ناخالص سوء.

افسران Dorset, پلیس مبارزه با فساد واحد یافت می شود که به عنوان به خوبی به عنوان شکست در وظیفه خود برای محافظت از مردم و رهبری به عنوان مثال بازرس به حال مورد آزار قرار گرفته و موقعیت خود را برای مقاصد جنسی و گمراه محققان به دنبال این موضوع است.

آقای Bulloch گفته شده است توسط یک دادگاه که او را حذف شده اند از موقعیت خود او باقی مانده بخشی از Dorset پلیس پس از مواجهه با اتهام سوء استفاده از موقعیت خود برای یک جنسی هدف درگیر شدن در فعالیت جنسی با اعضای عمومی و اعضای نیروی در حالی که در وظیفه به دنبال دیگران برای فعالیت جنسی در حالی که در وظیفه و نادرستی.

“عمومی انتظار و شایسته به اعتماد و اعتماد به نفس در خود پلیس” معاون رئیس پاسبان David Lewis, Dorset, پلیس منجر حرفه ای برای استانداردهای گفت: پس از شنیدن.

وی افزود: “بازرس سابق Bulloch اجازه همکارانش و پایین با رفتار خود که به نمایندگی اساسی خیانت عمومی و ارزش ها که خدمات پلیس می ایستد. افسران پلیس در خدمت به حفاظت از مردم و در موقعیت قابل توجهی از اعتماد.

“در حالی که اکثریت قریب به اتفاق تمام اعضای Dorset پلیس بسیار حرفه ای و اختصاصی ما در مبارزه با فساد واحد را به طور کامل بررسی نگرانی در رابطه با هر یک از اعضای سازمان که ادعا شده است که موفق به حفظ بالاترین استانداردها و رفتار به عنوان نشان داده شده توسط این صورت”.

آقای Bulloch قبلا فرمان توسط همان نیروی خود را برای آرام کردن و به شیوه ای حرفه ای و تحت فشار در طول یک 2013 اختلاف داخلی.

آموزش مذاکره و پس گروهبان Bulloch موفق به صحبت کردن با یک مرد بود که برگزاری یک چاقو به یک زن وقتی ماموران وارد – کشیدن او را به ایمنی هنگامی که او تا به حال منتشر شده است در حالی که یک افسر دیگر مستقر تیزر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>