فروشگاه پلی استیشن فروش: 9 تخفیف بازی PS4 به خرید در حال حاضر – CNET


sony-playstation-4-pro-101.jpg

انتخاب کنید تا خود را چوب.

سارا تو/CNET

سونی برخی از معاملات خوب در آن فروشگاه پلی استیشن در حال حاضر — و برخی از بزرگ معاملات اگر شما یک پلی استیشن پلاس عضو. این دو تخفیف فروش رفتن که در آن کاربران پلی استیشن پلاس دو تخفیف داده شده به هر کس دیگری. اما نگران نباشید اگر شما بدون یک به علاوه اشتراک وجود دارد یک دسته از معاملات جامد برای شما بیش از حد از جمله چندین زیر 20 دلار است.

در زیر میدارد ما را برای بهترین بازی ها و معاملات با تخفیف در Sony PlayStation Store در حال حاضر. توجه داشته باشید که بسیاری از آنها خوب تا ژوئن 11, به جز برای معامله هفته در حال حاضر Dragon Ball Z: Kakarot که طول می کشد تا 4 ژوئن.

Atlus

آن زمان برای رفتن به مدرسه. Persona 5 منتشر شد در سال 2017 به تحسین منتقدان است گوشتی JRPG است که به شما بهترین بنگ برای جفتک انداختن خود را از هر بازی در این لیست است. یک سال در زندگی یک دانش آموز دبیرستانی موسوم Joker آن حدود 100 ساعت (بیشتر) سرگرم کننده است. آن 14 دلار تا ماه ژوئن یا 8 دلار اگر شما یک پلی استیشن پلاس عضو.

Warner Bros.

Batman: Arkham Knight نبود که توسط منتقدان به عنوان دو پیشینیان Arkham Asylum و Arkham City, اما آن را هنوز هم یک بازی بزرگ است. آن را به تمسخر آن Batmobile بخش که کمی غلط انداز و دست و پا چلفتی اما هر چیز دیگری از این داستان به شخصیت های این شهر به فضای فوق العاده است.

یوبی سافت

Assassin’s Creed به زودی راه vikings با AC: Valhalla اعلام کرد برای سال 2020 است. اما آن را هنوز هم ارزش غواصی به مصر باستان به عنوان 2017 Assassin’s Creed Origins: Deluxe Edition در فروش در 75% خاموش — شما می توانید ده ها ساعت گیم پلی برای بیش از ده دلار.

یوبی سافت

اگر شما اشتیاق برای یک Assassin’s Creed تجربه و در حال حاضر بازی Origins همچنین توجه داشته باشید که Assassin’s Creed III است که با 30 درصد تخفیف (60 ٪ تخفیف برای اعضای پلی استیشن پلاس).

کونامی

یک فرصت خوب وجود دارد شما در حال حاضر بازی Metal Gear Solid V a 2015 فیلمهای بود که به شدت به خوبی دریافت شده توسط منتقدان. اما اگر شما آن را 4 دلار در حال حاضر است.

Bandai Namco

اژدها توپ Z: Kakarot یکی از بلند پروازانه ترین DBZ بازی در سال. این بیشتر از یک RPG یک بازی مبارزه و آن را غیر معمول به همین دلیل به تنهایی. این فروشگاه پلی استیشن را مقابله هفته: با وجود اینکه در ماه ژانویه منتشر شد آن 40% تا 4 ژوئن.

Ubsioft

در اینجا دو-به صورت-یکی برای تو: تقسیم و عاقبت آن کار خلاقانه با عنوان بخش 2, در فروش برای $16.50. به عنوان در یک $16.50 پرداخت برای هر دو بازی. آن را به خصوص یک معامله خوب با توجه به تقسیم 2 است فقط بیش از یک سال و یک گل فوق العاده 9/10 حق نگهدارتان.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Resident Evil 2 نقد و بررسی: ترور برای دوران مدرن


3:23

یوبی سافت

جنوبی پارک: شکسته اما در کل یک نوع نادر از مجوز بازی — که در آن در واقع خوب است. این Gold Edition که شامل همه اصلی DLC بازی است که هنوز هم $51 بعد از 35% تخفیف. اگر شما یک عضو پلی استیشن پلاس, شما اضافی دریافت کنید %35 ، اما برای که قیمت شما طولانی خنده دار بازی در شکسته اما کل. باید بازی برای طرفداران نشان می دهد.

کپکام

آن را تقریبا شده است یک سال پس از Spider-Man: دور از خانه و در عین حال بیوه سیاه ما دوز بعدی مارول سینمایی خوبی است که تنها آینده در ماه نوامبر. اگر شما اشتیاق برای برخی از ابرقهرمان اقدام 2017 را مارول در مقابل کپکام: بی نهایت از کوره در رفته است, دیدنی و سرگرم کننده-و آن را تنها $10 تا 11 ژوئن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>