انتاریو بیمار بازرس بررسی تجارب در دراز مدت مراقبت از خانه با شیوع کروناویروس

انتاریو بیمار بازرس اعلام کرده است که رسیدگی به تجارب ساکنان و کارکنان در تمام دراز مدت مراقبت از خانه در این استان وجود دارد که در آن بوده است شیوع کروناویروس.

“ما احساس می کنیم که این بررسی کمک خواهد کرد که در دراز مدت مراقبت از خانه و آماده شدن برای آینده شیوع بیماری های عفونی از جمله COVID-19” کریگ تامسون مدیر اجرایی برای بیمار بازرس دفتر در بیانیه ای گفت: صبح روز سه شنبه.

تامپسون دفتر گزارش دریافت بیش از 150 شکایت در مورد مراقبت دراز مدت خانه پس از یک دادگاه تجدید نظر در ماه آوریل برای ایمنی شکایات مربوط به اضافه کردن تعداد زیادی از مردم در حال آمدن به جلو در حال رشد است.

ادامه مطلب: گزارش های بازرسی در بر داشت ماوس مدفوع غفلت سوء استفاده در انتاریو در دراز مدت مراقبت از خانه قبل از COVID-19

“ما می خواهم برای تشکر از هر ساکن مراقب کارکنان و فرد در دراز مدت مراقبت خانگی برای داشتن شجاعت به جلو آمده و با شکایت” تامپسون در بیانیه ای گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما متعهد به حل و فصل این شکایات و تقویت صدای ساکنان و مراقبان که ما یادگیری از تجربیات خود.”

ادامه مطلب: انتاریو بازرس راه اندازی دراز مدت مراقبت از تحقیق های زیر نظامی گزارش

به عنوان بخشی از تامپسون تحقیقات دفتر خود گفت: آنها دنبال خواهد شد و در مسائل مربوط به نیروی انسانی در سطوح عفونت پیشگیری و کنترل اقدامات محدودیت در ملاقاتها اطلاعات و ارتباطات است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

اعلام می آید یک روز پس از انتاریو بازرس پل Dube اعلام کرد رسیدگی به همه گیر نظارت استان را در دراز مدت مراقبت از خانه پس از خواندن یک گزارش نظامی کانادا ترسیم شرایط در پنج امکانات.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>