هیچ شواهدی از coronavirus تبدیل شدن به کمتر شدید: که کارشناسان می گویند

سازمان بهداشت جهانی کارشناسان و طیف وسیعی از دیگر دانشمندان روز دوشنبه گفت: هیچ مدرکی برای حمایت از یک ادعای بالا مشخصات دکتر که coronavirus باعث COVID-19 همه گیر شده است از دست دادن قدرت.

پروفسور آلبرتو Zangrillo سر از مراقبت های ویژه در ایتالیا San Raffaele بیمارستان در لومباردی که با مته سوراخ کردن فشار از ایتالیا اپیدمی در روز یکشنبه گفته تلویزیون دولتی که جدید کروناویروس “بالینی دیگر وجود ندارد.”

اما چه کسی اپیدمیولوژی ماریا ون Kerkhove و چند تن دیگر از کارشناسان بر ویروس ها و بیماری های عفونی گفت: Zangrillo نظرات نمی شد پشتیبانی شده توسط شواهد علمی.

ادامه مطلب: کانادا می بیند کمترین روزانه coronavirus مرگ و میر در 2 ماه با 759 موارد جدید

وجود دارد هیچ داده ای برای نمایش جدید کروناویروس در حال تغییر است به طور قابل توجهی چه در آن صورت انتقال و یا در شدت بیماری باعث می شود آنها گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“از نظر توانايی انتقال که تغییر نکرده از نظر شدت تغییر نکرده است” ون Kerkhove به خبرنگاران گفت:.

آن را غیر معمول نیست برای ویروس ها به تغییر و انطباق با آنها گسترش یافته است. این بیماری همه گیر است که تا کنون به کشته شدن بیش از 370,000 مردم و آلوده بیش از 6 میلیون نفر است.

مارتین Hibberd استاد از ظهور بیماری های عفونی در دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری گفت: عمده مطالعات به دنبال تغییرات ژنتیکی در SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 پشتیبانی نمی کند این ایده که آن را تبدیل شدن به کمتر قوی یا ضعیف در هر راه.

شیوع کروناویروس: چه کسی می گوید این خواسته آمریکا کمک به بهداشت جهانی ادامه خواهد داد

شیوع کروناویروس: چه کسی می گوید این خواسته آمریکا کمک به بهداشت جهانی ادامه خواهد داد

“با داده ها از بیش از 35,000 کل ژنوم ویروس وجود دارد در حال حاضر هیچ شواهدی که وجود دارد این است که هر گونه تفاوت معنی داری مربوط به شدت او گفت:” در ایمیل و نظر.

Zangrillo شناخته شده در ایتالیا به عنوان پزشک شخصی نخست وزیر سابق سیلویو برلوسکونی گفت: نظرات او بودند تا حمایت یک مطالعه انجام شده توسط یک شخص دانشمند ماسیمو Clementi که Zangrillo خواهد گفت هفته ی آینده منتشر شود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Zangrillo به رویترز گفت: “ما هرگز گفت که این ویروس تغییر کرده است ما گفت که تعامل بین ویروس و میزبان قطعا تغییر کرده است.”

ادامه مطلب: Coronavirus شروع به گسترش در ایالات متحده در اواسط ژانویه: CDC مطالعه

او گفت: این را می توان یا با توجه به ویژگی های مختلف از این ویروس که او گفت: آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده و یا ویژگی های مختلف در آن آلوده.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

این مطالعه توسط Clementi که مدیر میکروب شناسی و ویروس شناسی آزمایشگاه San Raffaele در مقایسه با نمونه ویروس ها از COVID-19 بيمار در میلان مستقر در بیمارستان در ماه مارس با نمونه از بیماران مبتلا به این بیماری است.

“نتیجه بدون ابهام بود: بسیار تفاوت معنی داری بین بار ویروسی در بیماران بستری شده در ماه مارس در مقایسه با” پذیرفته شدگان در ماه گذشته Zangrillo گفت.

اسکار مک لین از دانشگاه گلاسکو مرکز ویروس تحقیقات گفت: پیشنهاد شده که این ویروس بود تضعیف شد “پشتیبانی نمی شود هر چیزی که در ادبیات علمی و همچنین به نظر می رسد نسبتا محتمل ژنتیکی زمینه.”

کروناویروس جدید مه 31

کروناویروس جدید مه 31

کارشناسان و نمایندگان دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه ویک فارست باپتیست مرکز پزشکی دانشگاه جورج واشنگتن و Northwell بهداشت همچنین گفت: آنها آگاه از شواهد نشان می دهد که این ویروس تغییر کرده بود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این پیشنهاد توسط دکتر بالقوه خطرناک است به عنوان آن را می دهد نادرست اطمینان مبتنی بر شواهد” گفت: Leana ون پزشک اورژانس و بهداشت عمومی استاد دانشگاه جورج واشنگتن. “هیچ شواهد علمی برای وجود داشتن یک تغییر در coronavirus. آن را بسیار سرايت و بسیار مسری بیماری است. ما باید به عنوان گارد مثل همیشه.”

(گزارش شده توسط امیلیو Parodi در میلان و کیت Kelland در لندن; گزارش های اضافی توسط کارل o’donnell در نیویورک; ویرایش توسط Josephine ماسون, پیتر Graff و اعطای McCool)

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>