مت, Hancock, می گوید بریتانیا ‘برنده شدن در نبرد علیه coronavirus’ اما هشدار بیماری نیست و در عین حال مورد ضرب و شتم

مت Hancock گفت: انگلستان برنده مبارزه با کروناویروس به او گفت: هر کسی که با علائم آنها باید یک تست دریافت کنید.

فقط وجود دارد 1,570 جدید تایید موارد Covid-19 در انگلستان دیروز وزیر بهداشت اعلام کرد.

اما او هشدار داد به انجام دور پس امروز محدود کاهش مستند محدودیت اضافه کرد: “این بیماری است مورد ضرب و شتم نشده است.”

آقای Hancock led روزانه در خیابان داونینگ جلسه به عنوان برخی از کودکان شروع به بازگشت به مدرسه در انگلستان است.

اما نشانه های اولیه نشان می دهد که تعداد دانش آموزان در واقع در این درس به طور قابل توجهی متفاوت است بسته به شرایط محلی است.

شب گذشته ارشد و کارشناسان بهداشت عمومی ساخته شده در آخرین دقیقه برای تماس وزیران به تاخیر در لغو برخی از مستند قوانین هشدار آن را بیش از حد به زودی و کشور را در تلاش برای مقابله با هر گونه حاصل افزایش موارد است.

آقای Hancock گفت: “این اطلاعات نشان می دهد که ما در حال پیروزی در نبرد در برابر coronavirus.

“امروز ما هستند و بنابراین قادر به ایجاد برخی از محتاط تغییرات به مستند قوانین با دقت و با خیال راحت.”

اما او هشدار داد که “این بیماری انجام نشده است”.

“همه ما باید به یاد داشته باشید که در جنگ علیه این ویروس ما همه در همان سمت. ما آمده ایم تا کنون با هم ما می توانیم این مراحل را با هم.

“اما مرحله بیش از حد این بیماری انجام نشده است.

“ما نباید دور انداختن پیشرفت آن ساخته شده است.”

کاستن از محدودیت ها نیز همزمان با دولت جدید پیگیری و ردیابی برنامه.

این طرح طراحی شده است برای اطمینان از علل جدید شناسایی می شوند به سرعت و کسانی که در معرض خطر حمل عفونت مطلع است.

آقای Hancock شروع جلسه با یک درخواست تجدید نظر برای هر کسی که با علائم برای تست.

با وجود گزارش هایی که برخی از 25000 نفر استخدام به عنوان تماس با ردیاب داده شده است کمی برای انجام این وزیر بهداشت اصرار داشت این سیستم جدید شده بود “موفق” پس از رفتن به عملیات در انگلستان روز پنجشنبه گذشته.

او گفت که “اکثریت” از 9000 نفر که آزمایش مثبت از سیستم جدید شروع شده است تماس با ردیاب.

“بسیاری از آنها قادر به قرار دادن اطلاعات خود را در مبتنی بر وب پورتال به جای به طور مستقیم بر روی تلفن,” او گفت: Downing Street کنفرانس مطبوعاتی.

و او گفت: “این سیستم و در حال اجرا است آن را موفق. من بسیار خوشحالم که به گزارش کسانی که در خواست برای منزوی کردن توسط تماس با ردیاب ها ابراز تمایل به انجام این کار و در حال پیگیری است که با دقت بسیار.”

آقای Hancock گفت که تعداد مخاطبین و تقویم اقتصادی هر coronavirus بیمار بود کمتر شده بود مدل زمانی که سیستم آماده بودن بود احتمالا به دلیل کاهش در فعالیت های اجتماعی تحت مستند.

تست تزار جان نیوتن گفت که او “بسیار خوشحال با سطح کامل” از مخاطبین بودن گزارش هر چند نه او و نه آقای Hancock قادر به ارائه هر گونه آمار و ارقام.

در مورد تمدید سنبله از coronavirus عفونت آقای Hancock نکرد reimposition از مستند محدودیت های سراسر کشور ساخته شده اما روشن دولت ترجیح راه حل خواهد بود موضعی اقدامات مانند shutdown جدید پذیرش به A&E فردی در بیمارستان.

“ما در حال تلاش برای حرکت سیستم از این ملی پتو اقدامات به یک هدف بیشتر رویکرد – این است که چرا تست و ردیابی است که چنین بخش مهمی از آن است,” او گفت:.

“اما ما همیشه گفته ام که ما آماده ایم به معرفی اقدامات – که آیا آن است که در سراسر کشور و یا در پاسخ به یک موضعی شیوع – در صورتی که لازم است.”

آقای Hancock رد پیشنهادات است که 30 May تصمیم به استراحت “محافظ” برای حمایت از آسیب پذیر ترین مردم شده بود “عجله” و گفت: “ما اعلام کرد آن بود که آن را امن و آماده برای انجام این کار و من فکر می کنم شما می توانید از نمودار که ما قرار داده تا یکی از دلایلی است که ما می تواند ایجاد این تغییر این است که میزان بروز بیماری در حال حاضر به پایین به سطح است که آن را قبل از ما معرفی محافظ سیاست.”

او همچنین نشان داد که مشترک امنیت زیستی مرکز است که وظیفه ایجاد Covid سطح هشدار هنوز راه اندازی شده است.

بهبود استراتژی منتشر شده توسط بوریس جانسون در 11 مارس اعلام کرد که ایجاد مستقل JBC گرد هم آوردن جهان پیشرو اپیدمیولوژیک تخصص برای ارزیابی دولت از این بیماری همه گیر و توصیه ارشد پزشکی افسران در انگلستان موقعیت در پنج سطح سیستم هشدار اعم از سطح 5 که در آن شیوع این بیماری خطرات قریب به اتفاق بیمه خدمات درمانی به سطح 1 که در آن ویروس را ریشه کن شده است از این کشور است.

خیابان داونینگ امروز گفت که جزئی آرامش مستند محدودیت های ساخته شده ممکن است توسط این واقعیت است که در حالی که در حالت آماده باش باقی مانده در سطح 4 از آن است که “در حال حرکت به سمت” سطح 3.

اما در مورد JBC را وزیر بهداشت نشان داد که بدن هنوز “در حال پوست در لحظه”.

“ما در حال گرفتن آن ایستاده بود تا مطمئن شوید که تمام اطلاعات در جریان آمدن به آن پس از آن است که قادر به تجزیه و تحلیل آنها و مطمئن شوید که آن را به درستی تنظیم,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>