گوش دادن به همه چیز جادویی پیانو نسخه از بازی شیر یا خط یک سکه به شما Witcher – CNET


witcherbig

هنری Waters به عنوان Geralt در همه چیز.


Netflix

خود را فراموش ریمیکس و پوشش می دهد — رسمی پیانو ترتیب همه چیز را ویروسی آهنگ شیر یا خط یک سکه به شما همه چیز است. این earworm تا به حال جادویی قبل از نسخه اصلی آهنگ co-آهنگساز سونیا Belousova که به ارمغان می آورد تمام پیانو زیبا از امواج شما می تواند برای آرزو.

در حالی که آن را از دست رفته کسانی که یاد شعر مانند او محوری هر جن/دور برگشت در قفسه ترتیب متورم به فراگیر, فانتزی, موسیقی خور قاره قرون وسطی الهام گرفته از تنظیم برای Netflix بکشد نشان می دهد این آهنگ برای ایجاد شد.

گوش دادن به لحن منتشر شده در یوتیوب در اوایل این ماه و در دسترس در تمام سیستم عامل (Spotify موسیقی اپل) در حال حاضر.

بازیگر و نوازنده جوی Batey که نقش Jaskier بارد در این نمایش انجام شده آهنگ اصلی. Belousova و لیس زدن کون Ostinelli به ثمر رساند آن با شعر از جنی کلاین نوشت که این قسمت که معرفی Jaskier به Geralt از Rivia, بازی های برگزار شده توسط هنری Waters.

آهنگ خیلی محبوب ترغیب remixes در روز نشان می دهد آزادی که Netflix عجله به رها کردن موسیقی متن فیلم یک ماه پس از نشان دادن آمار پلت فرم.

Belousova توییتی خبر که او پیانو تنظیم این آهنگ را که او عرضه در طول یک استودیو کنسرت پیانو در دسترس است بر روی تمام سیستم عامل های حال حاضر است.

سازمان دیده بان یک قطعه از Belousova انجام این آهنگ.

این همه نیست — وینیل نسخه از موسیقی متن فیلم نیز ظاهرا در راه خود را.

The Witcher دوم فصل تا به حال شده است در جریان است در ماه مارس تا coronavirus نگرانی مجبور فیلمبرداری به رفتن نگه دارید. در حالی که قسمت های جدید بوده است میله میله برای انتشار مدتی در سال 2021 است وجود دارد هیچ کلمه ای رسمی که در آن همه چیز ایستاده در حال حاضر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>