کیچنر بیمارستان قرار داده و مسئول خانه سالمندان با 51 COVID-19 مرگ و میر ناشی از

پس از دو ماه از تحت شیوع و 51 و میر, دولت انتاریو قرار داده St. mary’s بیمارستان عمومی در شارژ از جنگل ارتفاعات بلند مدت مراقبت در منزل در کیچنر.

“ایمنی و رفاه ساکنان و کارکنان در دراز مدت مراقبت از همیشه شده است و ادامه خواهد داد به ما شماره یک اولویت” مراقبت طولانی مدت وزیر Merrilee فولرتون در بیانیه ای گفت. “من مطمئن هستم که کارکنان با استعداد در سنت مری بیمارستان عمومی و ارتفاعات جنگل را با هم کار کنند شامل COVID-19 و ایجاد ثبات در خانه است.”

ادامه مطلب: Coronavirus: $50M کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام برنامه ها را در برابر مراقبت طولانی مدت صفحه اصلی اپراتور

بیمارستان را مدیریت خانه از Revera زندگی, یکی از بزرگترین کانادا در دراز مدت مراقبت از اپراتورهای.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

این استان می گوید: “با وجود دریافت بيمارستان پشتیبانی برای هفته ها در جنگل ارتفاعات شده است قادر به مهار گسترش COVID-19.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

صدها نفر از انتاریو COVID-19 موارد گزارش نشده برو بعد از ‘mix-up’ بین دو بيمارستان

صدها نفر از انتاریو COVID-19 موارد گزارش نشده برو بعد از ‘mix-up’ بین دو بيمارستان

“تاثیر COVID-19 شده است و فوق العاده به چالش کشیدن و قلب شکستن برای ساکنان و خانواده ها و کارکنان از جنگل ارتفاعات” سنت مری بیمارستان عمومی رئیس جمهور لی Fairclough در بیانیه ای گفت. “ما متعهد به همکاری نزدیک با آنها برای حمایت و مدیریت به طور موثر پاسخ به شیوع است که ثابت کرده است بسیار پیچیده و دشوار است برای کنترل است.”

بیمارستان را در ابتدا مدیریت جنگل ارتفاعات برای 90 روز اما این استان می گوید که می تواند تمدید برای یکی دیگر از دوره 90 روزه در صورت لزوم.

ادامه مطلب: 8 مثبت آزمایشات coronavirus در واترلو منطقه تعداد کل موارد می رسد 1,113

بیش از آخر هفته واترلو بهداشت عمومی اعلام کرد که 51 ساکنان این خانه تا به حال دچار COVID-19-مربوط به مرگ و در روز دوشنبه بیشتر کارکنان و ساکنان در حال آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. در مجموع 175 نفر و 69 کارکنان باید آزمایش مثبت در خانه است که تحت شیوع وضعیت از آوریل 1.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اخبار جهانی رسیده است به Revera زندگی برای اظهار نظر در مورد وضعیت.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>