جرمی Corbyn کست شک در ناظر بیطرفی بررسی کار یهودستیزی ادعا

جرمی Corbyn است تردید در بی طرفی از watchdog بررسی اینکه آیا کار بود که تحت رهبری او پیش از آن مهم گزارش.

وزرای تا به حال با کمبود بودجه روبرو برابری و کمیسیون حقوق بشر (EHRC) “را به دور آن وضعیت مستقل و آن را بخشی از دستگاه دولت” سابق و رهبر حزب ادعا کرد.

پرسید که آیا او معتقد است که عدم استقلال را تحت تاثیر قرار EHRC آینده گزارش کار یهودستیزی آقای Corbyn پاسخ داد: “بیایید ببینید چه اتفاقی می افتد.”

مصاحبه با شرق میانه چشمشد و به شدت مورد انتقاد قرار گرفت توسط سازمان کارگری در مقابل یهودستیزی که توصیف آن به عنوان “غیر قابل قبول”.

“ظاهرا ظاهر می شود به اختراع عجیب و غریب تئوری توطئه در مورد محافظه کار underfunding از این مستقل و بسیار مورد احترام بدن آقای Corbyn بار دیگر به ارمغان آورد و حزب کارگر به بی احترامی” گفت: Euan Philipps, خود را سخنگو.

گروه “خواست Keir Starmer به صدور بیانیه ای تکرار حمایت خود را از EHRC و یافته های تحقیقات خود را”.

آن است که بیش از یک سال از EHRC آغاز رسمی تحقیقات به چه کار کرده است “غیرقانونی تبعیض مورد آزار و اذیت و یا victimised مردم” از جامعه یهودی.

اختلاف گل نشسته Mr Corbyn و تحمیل آسیب بزرگ در طول سال گذشته فاجعه انتخابات که باعث استعفای خود را.

در این مصاحبه او همچنین با رد این اتهام که او تا به حال تحمل یهودستیزی به عنوان “اشتباه و بسیار ناعادلانه” و ادعا اعتباری برای قرار دادن در محل قوی تر فرآیندهای برای مقابله با این مسئله است.

در EHRC او گفت: “من فکر می کنم آن را کاملا قابل توجه است که دولت محافظه کار است و با کمبود بودجه روبرو برابری و کمیسیون حقوق بشر.”

او اضافه کرد که “برای برخی از این دلیل است که من به طور کامل درک” آن را به حال “تصمیم به دور آن وضعیت مستقل و آن را بخشی از دستگاه دولت”.

جدید کار رهبر بود سریع رد این ادعا تاکید عزم خود را برای بازسازی اعتماد مردم یهودی در کار پس از آسیب های ساخته شده توسط این Corbyn سال است.

یک سخنگوی حزب کارگر گفت: “ما به طور کامل احترام به استقلال EHRC. Keir Starmer روشن ساخته است او را به طور کامل همکاری با کمیسیون تحقیق. ما پیاده سازی کامل هر توصیه های ساخته شده توسط EHRC.”

آقای Corbyn نظرات پس از بیش از 100 مسجد و 40 امام نامه نوشت متهم EHRC از یک “dereliction از مسئولیت” بیش از امتناع خود را برای بررسی اتهامات از اسلام هراسی در درون حزب محافظه کار.

این نامه تردید که آیا EHRC بود و بیش از حد نزدیک به حزب محافظه کار حزب اشاره کرد که دو تن از اعضای هیئت مدیره برگزار شد و موقعیت در یک شرکت حقوقی Pinsent فراماسون بوده که توصیه شده است دولت محافظه کار.

آقای Corbyn نیز خواسته شد در مورد به تازگی به بیرون درز گزارش کار را از دست داده و یهودستیزی شکایت که ادعا شده که ضد Corbyn کارکنان تضعیف کرده روند.

“من همیشه می دانستم که وجود دارد یک فرهنگ در حزب کارگر بود که یک سالم از تقریبا خود تداوم بوروکراسی. همه سازمانها باید یک درجه از خود تداوم بوروکراسی در مورد آنها,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>