جورج فلوید تظاهرات: بریتانیا احزاب مخالف اصرار بوریس جانسون را به حالت تعلیق صادرات اسلحه و ضد شورش به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ما

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

فشار نصب بر روی بوریس جانسون به تعلیق صادرات از اسلحه و ضد شورش به ایالات متحده آمریکا پس از مخالفت احزاب حمایت یک تماس از گروه های حقوق بشر به دخالت.

کار سایه تجارت بین المللی, منشی, Emily Thornberry گفت: این امر می تواند یک “رسوایی” برای انگلستان در حفظ و تامین امنیت آمریکا نیروهای “در زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال آماده سازی خود برای استفاده از ارتش ایالات متحده برای سرکوب تظاهرات مشروع در حال وقوع در سراسر آمریکا بیش قتل سیاه شهروندان”.

در نامه ای دیده می شود مستقل به دولت همتای لیز خرپا Ms Thornberry گفت: “اگر این شد دیگر رهبر در هر کشور دیگری در جهان, تعلیق هر گونه صادرات است و حداقل انتظار داریم از دولت بریتانیا در واکنش به اقدامات خود و تاریخی ما اتحاد با ایالات متحده هیچ دلیلی به شانه خالی کردن از این مسئولیت در حال حاضر.”

احزاب دیگر نیز حمایت فراخوان برای تحریم تسلیحاتی و تحقیقات با لیبرال دموکرات گفت: این حرکت لازم بود “با توجه به شواهدی که [که اسلحه] استفاده می شود برای هدف قرار دادن شهروندان غیر مسلح”. حزب سبز گفت: مجوزهای مورد نیاز برای معلق “به فوریت”.

دولت سوابق نشان می دهد بریتانیا کمک های مالی صادرات مجوز به ارزش میلیون ها پوند برای فروش گاز اشک آور شورش سپر به اصطلاح “گلوله های لاستیکی” و دیگر سلاح های کوچک به ما. دولت بریتانیا قوانین خود را می گویند از جمله صادرات باید پیش بروید جایی که آنها به احتمال زیاد مورد استفاده قرار گیرد برای “سرکوب داخلی”.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط کمیسیون مستقلحقوق بشر گروه عفو بین المللی به رهبری خواستار تعلیق مجوز در کنار کمپین علیه تجارت اسلحه. همانطور که از سه شنبه شب دادخواهان در حال حاضر جمع آوری هزاران امضا کردند که خواستار تحریم با نامه نوشتن کمپین به اعضای پارلمان نیز سازمان یافته در رسانه های اجتماعی.

ایالات متحده شده است را عصبانی تظاهرات برای نزدیک به یک هفته پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که شفاعت برای تهویه در حالی که یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن خود برای هشت دقیقه است.

پاسخ پلیس دیده می شود نیروهای امنیتی رمنج جمعیت با استقرار گاز و باتوم دور در برابر تظاهرات مسالمت آمیز و دستگیری و تیراندازی در داخلی و بین المللی روزنامه نگاران پوشش حوادث. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن افزایش تنش بیشتر در دوشنبه شب پس از او گفت که او خواهد ارسال در ارتش آمریکا به سرکوب تظاهرات اگر مقامات محلی نیست استفاده از نیروی کافی.

یک سخنگوی وزارت تجارت بین المللی که تنظیم فروش سلاح گفت: مستقل است که دولت “نمی خواهد اعطای مجوز صادرات اگر به انجام این کار خواهد بود مغایر با تثبیت معیارهای”.

آنها اضافه شده است: “تثبیت معیارهای ارائه یک ارزیابی ریسک کامل چارچوب – آنها به ما نیاز به فکر می کنم سخت در مورد تاثیر احتمالی ارائه تجهیزات و قابلیت های آن است. این تصمیمات ما را به آرامی.”

بوریس جانسون هنوز برای اظهار نظر علنی در این موضوع اما در گذشته دولت بوده است ساکت به صلیب آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل آن است که به دنبال یک موافقتنامه تجارت آزاد با آمریکا به جای مطلوب از نظر تجاری با اروپا از دست داد و پس از بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا است.

در نامه اش کار امیلی Thornberry گفت: “در زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال آماده سازی خود برای استفاده از ارتش ایالات متحده برای سرکوب تظاهرات مشروع در حال وقوع در سراسر آمریکا بیش قتل سیاه و شهروندان آن خواهد بود یک ننگ برای انگلستان به عرضه او را با اسلحه و تجهیزات او استفاده خواهد کرد برای انجام این کار است.

“اگر این شد دیگر رهبر در هر کشور دیگری در جهان, تعلیق هر گونه صادرات است و حداقل انتظار داریم از دولت بریتانیا در واکنش به اقدامات خود و تاریخی ما اتحاد با ایالات متحده هیچ دلیلی به شانه خالی کردن از این مسئولیت در حال حاضر.

“در واقع از آنجا که اتحاد ما است و بالاتر از همه بر اساس ارزش های ما به اشتراک گذاری با مردم آمریکا که بیشتر از همه همین دلیل ما باید تامین سلاح و تجهیزات است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مایل به استفاده از برای حمله به مردم خود در مجموع خلاف آن ارزش.

“انگلیسی عمومی سزاوار بدانید که چگونه سلاح های صادر شده توسط این کشور در حال استفاده در سراسر جهان و مردم آمریکا شایسته حق اعتراض مسالمت آمیز و بدون تهدید به خشونت سرکوب است.”

لیبرال دموکرات امور خارجه سخنگوی Alistair کارمایکل گفت: “امروز ما رئیس جمهور را تهدید به استفاده از زور علیه خود شهروندان است. به عنوان چیزهایی که موضع ما در وزارت امور خارجه و نخست وزیر باید ایستاده بود و سکوت. خود را به سکوت شرم آور است.

“نخست وزیر باید روشن که” رابطه ویژه ” با آمریکا نمی خواهد زنده ماندن آشکار نقض حقوق بشر.

“لیبرال دموکرات ها در حال حمایت از تماس از سازمان عفو بین الملل به بررسی صادرات تجهیزات امنیتی از جمله گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور به ایالات متحده آمریکا با توجه به شواهدی که آنها در حال استفاده می شود به هدف قرار دادن شهروندان غیر مسلح.”

حزب سبز co-رهبر Jonathan Bartley گفت: در خود نامه ای به Ms, خرپا: “از سال 2011 دولت تا به حال در جای خود یک مکانیسم اجازه می دهد تا فوری تعلیق مجوز به کشورهای دچار تیز رو به وخامت در امنیت یا ثبات.
 
“من به شما نوشتن به عنوان رئیس مرجع صدور مجوز برای استراتژیک صادرات به درخواست شما به فوریت تعلیق همه پلیس و تجهیزات امنیتی مجوز صادرات به آمریکا و بررسی اینکه آیا, انگلستان, صادرات اسلحه استفاده می شود به نقض حقوق بشر و به عنوان بخشی از سرکوب داخلی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>