Facebook ویژگی به شما امکان بایگانی و یا سطل زباله و یا embarassing پست – CNET


manage-activity-multiscreen.png

Facebook جدید “مدیریت فعالیت” ویژگی اجازه می دهد تا کاربران بایگانی و یا سطل زباله پست های قدیمی.


Facebook

یک ویژگی جدید به شما اجازه Facebook کاربران معاون کشیش بخش پروفایل خود آنها اجازه مخفی کردن پست های قدیمی که کاربران دیگر ممکن است به اشتراک گذاری راحت با ارتباطات آنلاین خود را. به نام “مدیریت فعالیت های” جدید ابزار ایده آل برای دوران گذار مانند ورود به بازار کار و یا ترک یک رابطه قدیمی است.

“ما می خواهیم به آن را آسان برای شما به معاون کشیش بخش حضور خود را در Facebook به دقت منعکس کننده که شما امروز” Facebook گفت: در اعلام روز سه شنبه.

کاربران می توانند قبلا پست را حذف کنید و یا تنظیمات را تغییر دهید به طوری که برخی از پست ها تنها قابل رویت برای خود. از ویژگی های جدید خواهد شد که کار از ورود به سیستم فعالیت در Facebook و با هدف ساده کردن فرآیند. کاربران می توانند زباله و یا بایگانی نوشته ها به صورت فله و یا به صورت جداگانه. پست های منتقل شده به زباله وجود دارد خواهد ماند برای 30 روز در مورد کاربران تغییر ذهن خود را. بایگانی ماده قابل مشاهده به کاربر اما نه به Facebook دوستان و یا عمومی است. از ویژگی های جدید است که در حال حاضر تنها در دسترس در Facebook نرم افزار موبایل.

از ویژگی های می آید به عنوان Facebook پاسخ به سال نگرانی بیش از آن شیوه های حفظ حریم خصوصی. مدیریت فعالیت ویژگی را کنترل نمی کند و چه اطلاعاتی Facebook کرده است اما در عوض چیزی که مخاطبین شما می توانند یاد بگیرند که در مورد شما از Facebook.

حذف پست ها از Facebook همیشه بدان معنا نیست که شرکت حذف پست ها از سرور خود را. برخی از داده ها تنها می تواند حذف شود هنگامی که کاربران به طور دائم حذف حساب های خود را. اگر کاربران شروع به حساب های جدید پس از حذف آنهایی که قدیمی خود را نمی طولانی برای این شرکت به متراکم کردن داده های جدید برای کمک به هدف قرار دادن تبلیغات.

Facebook موجب صرفه جویی در محیطی دیگر اطلاعات در مورد شما نیز مانند سایت های بازدید می کنید که شامل تکنولوژی ردیابی از شرکت. شما می توانید این به اصطلاح “خاموش-Facebook فعالیت” در یکی دیگر از ویژگی های این شرکت را فراهم می کند. همچنین جمع آوری اطلاعات از کاربران و لیست تماساضافه کردن اضافی و شماره تلفن و آدرس ایمیل خود را کش داده های کاربر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>