Coronavirus: سه سابق PMs در میان رهبران جهان خواستار 2.5 تریلیون دلار اضطراری بسته برای کشورهای در حال توسعه

سه نخست وزیر سابق بریتانیا, را امضا مشترک درخواست توسط 225 رهبران جهان برای $2.5 تریلیون بسته حمایت از جامعه بین المللی برای کشورهای در حال توسعه تهدید سلامت اقتصادی و سوء تغذیه فاجعه ناشی از کوروناویروس.

گوردون براون تونی بلر و آقا جان عمده در میان برجسته فهرستی از روسای جمهور سابق و نخست وزیران و رهبران نهادهای بین المللی تماس برای مواقع اضطراری اجلاس G20 به توافق بهداشت جهانی و بهبود اقتصادی طرح که “ارسال یک پیام از امید به آینده”.

بدون فوری و اقدام هماهنگ در این نامه هشدار داده است که جهان در برابر یک رکود عمیق تهدید صدها میلیون نفر از فقیرترین و محروم ترین بیکاری ، فقر و گرسنگی همراه با موج دوم Covid-19 شیوع بیماری در جهان در حال توسعه فراگیر به reinfect غنی تر سازمان ملل که کردم این بیماری تحت کنترل است.

آقای براون هشدار داد از “خلاء رهبری جهانی” است که می تواند به تضعیف تلاش ها برای ریشه کن کردن بیماری و نمودار یک دوره از این بیماری همه گیر و نسبت به بهبود است.

نمایندگی صداها از همه قاره ها G20 بهتر بود فروم به “توافق جهانی در برنامه رشد و متحد تقسیم جهان” از G7 حتی در قالب گسترش مصرف در کشورهایی مانند کره جنوبی و استرالیا و هند پیشنهاد شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت:.

همچنین امضا شده توسط سابق دبیرکل سازمان ملل متحد بان کی مون سرمایه جورج سوروس سابق ایرلندی جمهور مری رابینسون نلسون ماندلا بیوه Graca راشل و سابق اسقف اعظم کانتربری روآن ویلیامز نامه ای هشدار داد که تنها یک “بخش” از 2.5 تریلیون دلار (£2trn) کمبود در کشورهای در حال توسعه ظرفیت برای پاسخ به Covid-19 شناسایی شده در مارس توسط صندوق بین المللی پول تا کنون شده است ملاقات کرد.

با 300 میلیون شغل از دست رفته با توجه به همه گیر 400 میلیون به علاوه مردم رو به فقر و 265 میلیون نفر در معرض خطر سوء تغذیه در این نامه به رهبران G20 – از جمله بوریس جانسون و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – گفت: آن را نمی ممکن است به صبر برای عمل تا زمانی که برنامه ریزی نوامبر اجلاس گروه پیشرو در اقتصاد که از میان آنها 85 درصد از اقتصاد جهانی است.

“بدون عمل از G20 رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر خواهد شد و تنها تعمیق صدمه زدن به تمام اقتصاد و جهان را بیشتر به حاشیه رانده و فقیرترین مردم و کشور بیشتر” 225 رهبران سابق گفت.

“نمایندگی آن را به عنوان نشانی از 85 درصد از جهان را در تولید ناخالص داخلی اسمی این G20 ظرفیت منجر به بسیج منابع در مقیاس مورد نیاز است. ما مصرانه از رهبران برای انجام این کار بلافاصله.

“Covid-19 یک شوکی به جامعه جهانی است. بهداشت جهانی و معماری مالی باید بیشتر تقویت شود و در بخش های دوباره طراحی شده به منظور افزایش ما آمادگی و ظرفیت را به عمل با سرعت و در مقیاس بزرگ برای مبارزه با بحران های آینده.

“ما باید با ارسال یک پیام از امید به آینده: که سازمان ملل متحد و دولت های G20 سازمان ملل و همه همکاران علاقه مند می تواند به نوبه خود این بحران را به یک فرصت برای ایجاد یک روش جدید و موثر تر multilateralism که بیشتر مناسب نشان دهنده زمان واقعیت های اقتصادی و سیاسی است و بهتر مجهز برای رسیدگی به چالش های قرن 21 است.”

رهبران به نام برای آنلاین اجلاس G20 به توافق برسند:

– این موضوع از $1 تریلیون دلار در جدید بین المللی پول از طریق یک مکانیسم شناخته شده به عنوان حقوق نقشه کشی ویژه (SDRs) به بازسازی اقتصاد جهانی.

– انتشار 76 کشورهای فقیر از 80 میلیارد دلار در بدهی-ارائه خدمات پرداخت.

– دو برابر شدن مقدار موجود به جهان بان کی مون به صورت اضطراری کمک های اقتصادی.

آنها همچنین در بیانیه خود از رهبران جهان بلافاصله به کمک $7.4 میلیارد دلار که در پی برای واکسن در حمایت کنفرانس که به میزبانی انگلستان در روز پنج شنبه با هدف immunising 300 میلیون کودک از انواع بیماری تا سال 2025.


آقای براون که به میزبانی G20 دوم-تا کنون اجلاس سران در لندن به ترش کردن یک واکنش جهانی به بحران مالی در سال 2009 گفت: “ما نامه ای کشورهای جهان است که در یک لحظه بحرانی.

“بدون رهبران G20” ملاقات های آنلاین به زودی و قطعا قبل از پایان ماه نوامبر یک خلاء در رهبری جهانی باز خواهد شد تا فقط در زمانی که ما نیاز به اقدام جهانی ترین – برای جلوگیری از موج دوم Covid بیرون آمدن از فقیرترین کشورها و به حرکت اقتصاد جهان از عملیات نجات به برنامه ریزی بهبود جهانی است.

“G20 متحده است ‘جهان premium اقتصادی فروم برای همکاری های بین المللی’. و پس از یک نشست G20 در حال حاضر که – بر خلاف رئیس جمهور تهمت پیشنهاد سپتامبر دعوت به تنها 10 کشور – شامل آفریقا و آمریکای لاتین و خاورمیانه و بسیاری از آسیا می تواند به توافق برسند یک رشد جهانی طرح و متحد تقسیم جهان است.”

رهبران جهان’ نامه ذکر شده سازمان ملل متحد هشدار از جهان-رکود اقتصادی گسترده ای معکوس سه دهه از بهبود استانداردهای زندگی و عمق بیش از 420 میلیون بیشتر مردم به فقر شدید.

و آن را اشاره به برآورد از برنامه جهانی غذا که 265 میلیون به احتمال زیاد به رنج می برند از بحران سطح گرسنگی – افزایش 130 میلیون بیش از پیش همه گیر سطوح.

در ضمن آن گفت که Covid ایجاد کرده بود “بزرگترین اضطراری آموزش و پرورش از عمر ما” با 1.5 میلیارد – 80 درصد از کودکان جهان – خارج از مدرسه بسیاری از آنها ممکن است هرگز بازگشت.

و آن به نقل از سازمان بین المللی کار برآورد یک 10.5 درصد کاهش در تعداد ساعت کار معادل از دست دادن بیش از 300 میلیون شغل تمام وقت.

یکی از این نامه را امضا کنندگان سابق نیوزیلند نخست وزیر هلن کلارک گفت: “صندوق بین المللی پول گفت: بازارهای نوظهور و کشورهای در حال توسعه نیاز به 2.5 تریلیون دلار برای غلبه بر بحران اما فقط بخشی از آن از 2.5 تریلیون دلار است که تا کنون اختصاص داده شده است.

“در حالی که ما از نیات خوب در قلب G20 پلان, بتن اقدامات باید فورا موافقت شود و اجرا شود ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>