Coronavirus: عمومی ‘وظیفه’ تست کنید زمانی که آنها را نشانه می گوید: مت Hancock

وزیر بهداشت مت Hancock اتحاد و گفت: باید یک “وظیفه جدید” تست کنید در صورتی که علائم کروناویروس.

آقای هنکاک اعلام شد فقط یک روز پس از او ترغیب کسانی که با علائم است که آنها “باید” آزمایش نشان می دهد وزرای نگران هستند این پیام است نه از طریق گرفتن.

دولت را پیگیری و ردیابی طرح طراحی شده برای پیدا کردن هر کسی که در تماس با فرد آلوده در نهایت در جریان این هفته است.

اما موفقیت آن بستگی به دانستن که آلوده است و نیاز به کسانی که از ترس آنها علائم را به آزمون.

ساخت یک بیانیه در مجلس عوام آقای Hancock گفت: “یک وظیفه است و یک وظیفه است که ما در حال حاضر درخواست و انتظار از مردم است.

“اگر شما علائم – که یک تب جدید به طور مداوم سرفه a تغییر در حس خود را از طعم و مزه و یا بوی – اگر شما یکی از این علائم شما باید یک تست دریافت کنید.

“ما بیش از ظرفیت به اندازه کافی برای ارائه یک آزمون برای هر کسی که نیاز به یک, و ما بیش از ظرفیت کافی برای ردیابی تمام مخاطبین خود را.”

آقای Hancock گفت که بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی بود “کار خوبی” که هزاران نفر از مردم در حال حاضر در تماس بوده و اطلاعات تماس خود را پیش بینی کرد.

او همچنین متعهد به انتشار اطلاعات در برنامه.

اما او پیشنهاد کرد که نمی خواهد قریب الوقوع و گفت: این مهم بود که وزرای کردم چهره “حق”.

آقای Hancock گفت: سرعت در که نتایج آزمون در حال بازگشت به حال بهبود قابل ملاحظه ای در هفته های اخیر.

کارشناسان هشدار می دهند که تاخیر در دریافت آزمايش مثبت را نیز تحت تاثیر قرار چگونه به سرعت وزیران می تواند ردیابی فرد مبتلا در تماس با ما.

در حال حاضر 83 درصد از نتایج حاصل از آزمایشات انجام شده در درایو را از طریق مراکز در حال حاضر بازگشت و در عرض 24 ساعت به او گفت: نمایندگان مجلس است.

آقای Hancock همچنین اصرار داشت که وزیران را تحریم بازگشایی مدارس در این هفته اگر آنها فکر نمی کنم آن را بی خطر است.

او افزود که وزیران می خواستم به افزایش “جزئیات” را دریافت می کنند در R, نرخ که در آن گسترش بیماری در نقاط مختلف انگلستان است.

و او در دفاع از “دو متر در’ قانون اجتماعی فاصله.

چند از نمایندگان مجلس از جمله سابق محیط زیست, وزیر ترزا ویللیرس به نام به حال برای این فاصله را کاهش داد یک متر به آن را در خط با برخی از کشورهای دیگر ” قوانین و کمک به اقتصاد است.

آقای Hancock گفت: وزرای تا به حال بررسی شواهد علمی در پشت این دو متری قانون است.

“چالش این است که بیشتر از هم جدا می شوند کمتر احتمال انتقال این ویروس گفت:” نمایندگان مجلس است.

او افزود که دولت “این را تحت بررسی” اما.

او نیز در مواجهه انتقاد از کار نمایندگان مجلس بیش از دومینیک کامینگز نخست وزیر مشاور ارشد که همچنان در پست با وجود آشکار نقض این مستند قوانین.

کار MP کریس برایانت گفت: بازخورد او دریافت کرده بود از او تشکیل شد و یکی از “مطلق خشم. مردم فکر می کنم آن است که یک حکومت برای دولت و دوستان خود و یک قانون برای هر کس دیگری”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>