Coronavirus: مت Hancock متهم به “خالی شعارهای’ پس از اقلیت های قومی و میر گزارش شامل هیچ توصیه

مت Hancock متهم شده است “خالی شعارهای” پس از یک مطالعه رسمی تایید بالاتر اقلیت های قومی و میر ناشی از کوروناویروس – اما موفق به تنظیم کردن چگونه وزیران خواهد جلوگیری از آنها را.

نمایندگان کنگره در مورد وزیر بهداشت در ویکیانبار پس از مدتها در انتظار گزارش به این نتیجه رسیدند “نرخ مرگ و بالاترین در میان مردم از سیاه و آسیایی, گروه های قومی”.

آقای Hancock ducked یک تماس به شماره تازه ارشاد بلافاصله به بیمارستان محلی برای حفاظت از اقلیت های قومی کارکنان – به جای پرسیدن عدالت وزیر لیز خرپا به در نظر گرفتن گام های بعدی.

کار جاناتان Ashworth توصیف بهداشت عمومی انگلستان و تحلیل به عنوان “فراخوانی برای اقدام” گفتن وزیر بهداشت او باید عمل داشتن “دیده می شود یافته”.

“چه اقدام خواهد شد برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به سیاه و آسیایی و اقلیت های قومی مردم ؟” او می خواست به دانستن در زبان عوام.

و لاله Siddiq یک کار MP را محکوم کرد “خالی شعارهای” هنگامی که “مراحل بتن” مورد نیاز “بنابراین هیچ بیشتر مردم از جامعه من را به زندگی از دست داده”.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>