جامعه ستاره Joel McHale است با وسواس جمع آوری شراب و چاقو – CNET


joelheadshot-1

Joel McHale اولین بار است که مهمان در CNET جدید مصاحبه پادکست من خیلی وسواس.

NBC Universal,

این باید به عنوان جای تعجب نیست که Joel McHale خنده دار AF. او استادانه wrings طعنه از مکالمه مانند او را فشردن هر قطره از آب پرتقال. McHale طنز و گزارش روز شد بر روی صفحه نمایش کامل به عنوان اولین مهمان در CNET جدید مصاحبه پادکست من خیلی وسواس.

مانند بسیاری از مردم من برای اولین بار تبدیل به یک فن از McHale زمانی که او دانش آموز جف جناح در دن هارمون را نامتعارف کمدی جامعه به پایان رسید که در آن شش فصل اجرا در سال 2015. هنگامی که ما بحث در نسبت به جامعه, شما می توانید شنیدن چقدر نشان دادن آن بازیگران و خالق هارمون ميانگين به او حتی در حال حاضر.

“من نمی تماشای بسیاری از آن به دلیل خاطرات تقریبا خیلی زیبا و دردناک و من با نگاه کردن به آن با چنین علاقه,” McHale می گوید. “من می دانستم که دن به حال این چشم انداز است. استخوان و جهان او ایجاد شد که برای اولین بار در اسکریپت. من فقط می خواهم ” این مرد به وضوح می داند آنچه که او انجام می دهند. او راه دقیق تر از من و او راه شوخ از من و من را به دنبال خواهد داشت که مرد.'”

McHale یک تهدید سه گانه به عنوان یک بازیگر طنز و میزبان نشان می دهد. در طول بیماری همه گیر کوروناویروساو پیوست و نیروهای با همکار جامعه آلوم Ken Jeong به سابقه تاریک ترین گاهشمار پادکست. مه 18 قسمت برجسته بسیاری از جامعه بازیگران از جمله Donald Glover و ثبت شد فقط بعد از این گروه هم یک مطلب از یک جامعه قسمت برای جمع آوری پول برای جهان آشپزخانه مرکزی و خط مقدم و مواد غذایی سازمان های خیریه که تامین وعده های غذایی به اولین پاسخ دهندگان و آسیب پذیر جوامع در طول بیماری همه گیر.

پس از آن وجود دارد که ویروسی Twitter و Instagram تصویری از یک shirtless McHale پوشیدن Ikea حیوانات چاپ تشک بر روی شانه های او و جعلی از کلمه Netflix بکشد خود را در زیر beltline. او ترویج یک aftershow قسمت او میزبانی برای Netflix مجموعه مستند Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنونکه تحت سلطه فرهنگ پاپ و رسانه های اجتماعی در روزهای اولیه از پناه در محل.

ما در گسترده مکالمه McHale در مورد همه چیز از جنگ کره به بچه وسواس با Fortnite و چاقو خود را جمع آوری. و او تخم مرغ من برای تکمیل برخی از حماسی ترین مصاحبه موضوع segues من و ام تا به حال.

گوش دادن به تمام مکالمات با McHale و اشتراک من خیلی وسواس در پادکست های مورد علاقه خود را برنامه. در هر قسمت ما گرفتن با یک هنرمند بازیگر و یا خالق برای یادگیری در مورد کار خود حرفه ای و زمان وسواس.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چه جدید به جریان در آوریل سال 2020


4:31

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>