حقوق مدنی رهبران اسلم زوکربرگ برای تنظیم “سنت خطرناک” در پاسخ به تهمت پست می گوید گزارش – CNET


gettyimages-1182969985

گتی

یک گروه از رهبران حقوق مدني صادر داغدار بیانیه ای در روز دوشنبه در مورد Facebook در پی یک جلسه با شبکه های اجتماعی, مدیر عامل شرکت, مارک زوکربرگ و دیگر مدیران ارشد با توجه به گزارش های Axios. در این جلسه تعیین شد تا به بحث در مورد Facebook تصمیم به ترک یک پست توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که حقوق مدنی رهبران می گویند تحریک به خشونت است.

“او [زوکربرگ] را نشان می دهد درک تاریخی و یا مدرن روز رای دهندگان سرکوب و او حاضر به اذعان چگونه Facebook را تسهیل تهمت تماس برای خشونت علیه معترضان را” سران رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر, NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق و رنگ تغییر گفت: در یک بیانیه مشترک. “علامت تنظیم یک سابقه بسیار خطرناک برای صدای دیگر که می گویند شبیه چیزهای مضر در Facebook.”

در این جلسه که برگزار شد و سه شنبه شب بیش از تماس تصویری پس از آمد Facebook کارکنان برگزار نادر اعتراض در قالب مجازی اعتصاب برای ابراز خشم خود را در برابر زوکربرگ پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن. آن را نیز به دنبال توییتر را به پنهان کردن همان پست با مغلوب ساختن پیشی جستن در پشت یک هشدار است که می گوید: صدای جیر جیر نقض این سایت قوانین برابر “ستایش خشونت است.”

“ما سپاسگزار است که رهبران در حقوق مدنی جامعه در زمان زمان برای به اشتراک گذاشتن وب کم انتقادات و پیشنهادات صادقانه با علامت و شریل [سندبرگ]” یک Facebook سخنگوی شرکت گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای در روز سه شنبه. “این لحظه ای مهم برای گوش دادن و ما مشتاقانه منتظر ادامه این گفتگو.”

پنجشنبه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در رسانه های اجتماعی پست در Twitter, Facebook و Instagram “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود:” پس از معترضان را به آتش کشیدند یک ساختمان در مینه سوتا در خشم بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای بیش از هشت دقیقه است.

عبارت بود یک بار استفاده شده توسط segregationist گرجستان رژیم صهیونیستی است. جورج والاس و به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک تایید از خشونت پلیس علیه معترضان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>