بوریس جانسون دولت است و با توجه به آرامش 14 روز در قرنطینه قانون برای افراد پس از رسیدن در انگلستان و اجازه می دهد “پل هوایی” با کشورهای کم عفونت نرخ با توجه به گزارش.

این می آید به عنوان یک حزب محافظه وزیر شده است مجبور به انکار دولت “بازی احمقانه بازی ها” بیش از داده های سلامت. آن به شرح زیر وزیر بهداشت مت هنکاک ادعا می کنند که آزمون جدید و ردیابی سیستم “موفق” – اما موفق به ارائه هر گونه آمار و ارقام برای تعدادی از مردم در تماس گرفت.

به عنوان نمایندگان مجلس به بازگشت به پارلمان در روز سه شنبه هفت حزب محافظه کمیته صندلی خواستار دولت حفظ کنترل از راه دور شرکت در بحث و رای گیری برای جلوگیری از آسیب پذیر نمایندگان مجلس بودن “محروم”.

وزرای امور خارجه به آدرس نمایندگان مجلس در هنگ کنگ و Covid-19

دومینیک Raab وزیر امور خارجه بریتانیا را از دهان بیانیه ای خطاب به نمایندگان مجلس در مورد وضعیت در هنگ کنگ از حدود 11.30 هستم. آقای Raab استفاده از پتانسیل اجازه می دهد میلیون ها نفر از هنگ کنگ از ساکنان برای تبدیل شدن به شهروندان بریتانیا به عنوان وسیله ای برای هل دادن به عقب در پکن قصد دارد برای افزایش کنترل خود را بر شهر با جدید ضد فتنه قانونی است که مخالفان می گویند را محدود کردن آزادی است که باید تضمین شده تحت یک کشور و دو سیستم.

مت Hancock نیز بیانیه ای را زیر انتقاد است که ادعای او در مورد اثر آزمون و اثری که او در شب گذشته بویژه مختصر coronavirus جلسه بودند تا با حمایت هر از دسترس عموم شواهد.

تجزیه و تحلیل: آرام مستند شدن غیر ممکن است برای به اجرا درآوردن

دیروز, افسران پلیس, دریافت, جدید, راهنمایی در مورد نحوه اجرای کاسته coronavirus مستند در انگلستان می نویسد لیز Dearden.

آن گفت که آنها دیگر نمی تواند توبیخ مردم برای اینکه در خارج از آنجا که آنها می تواند خانه را ترک “به هر دلیلی به عنوان محدودیت در تجمعات و یک شب می ماند”.

‘جلوگیری از بهانه: انتشار نقد و بررسی’ می گوید: Keir Starmer

Keir Starmer به نام برای انتشار یک تاخیر در بررسی به تناسب تعداد, در اقلیت قومی (بام) مرگ و میر مربوط به Covid-19 – پس از اتهامات این است که برگزار می شود.

کار رهبر رهبری انتقاد که بسیار مهم تحقیق – که با تنظیم یک جدول زمانی از “یافته های اولیه” تا پایان مارس – برگزار شده است تا گفتن وزیران: “ما نیاز به یافته های این بررسی منتشر شده و اقدام صورت گرفته در حال حاضر. جلوگیری از بهانه: انتشار فایل را نقد کنید.”

اما وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی است اصرار یک گزارش که بررسی شده بود کنار گذاشته به دلیل ترس از آن خواهد استوک تنش های نژادی در میان خشم و انزجار بیش از مرگ جورج فلوید بود نادرست است.

“وزیران دریافت اولیه یافته های دیروز” سخنگوی گفت: مستقل.

ما معاون سیاسی ویرایشگر راب مریک جزئیات بیشتر در اینجا:

تبلیغات

دولت نه تشویق مردم به داشتن رابطه جنسی خارج از منزل می گوید وزیر

دولت در مواجهه گسترده مسخره بیش از coronavirus قوانین که ریخته شد توسط برخی از رسانه ها به عنوان یک “رابطه” بان کی مون – اما junior وزیر سیمون کلارک اصرار مقررات بودند با هدف نگه داشتن مردم بی خطر است.

تحت اصلاحات معرفی به قوانین در دوشنبه هیچ فرد ممکن است با شرکت در یک گردهمایی که می گیرد در یک مکان عمومی یا خصوصی در محل در داخل خانه و متشکل از دو یا بیشتر از دو نفر است.

“آنچه در این مورد این است که مطمئن شوید که هیچ یک از ما نیست که مردم دور ماندن از خانه در شب”, انگلیسی junior وزیر مسکن سیمون کلارک گفت LBC رادیو زمانی که سوال در مورد به اصطلاح “bonking بان کی مون”.

وقتی پرسیده شد که اگر قوانین اجازه, ارتباط جنسی, مقاربت جنسی, خارج از منزل, کلارک دست هایش را و گفت: “این منصفانه است که می گویند انتقال خطر ابتلا به کروناویروس بسیار پایین تر است در فضای باز در فضای داخلی اما بدیهی است که ما مردم را تشویق به انجام چیزی شبیه به آن را در خارج از این زمان و یا هر گونه دیگر است.”

وزیر اصرار دارد 14 روز در قرنطینه پیش خواهد رفت – و تکذیب دولت در حال بازی ‘بازی احمقانه’ با دیتا

وزیر مسکن سیمون کلارک است در دفاع از قرنطینه برنامه ریزی و گفت: این دوره دو هفته ای برای کسانی که تازه به انگلستان اجرا خواهد شد از 8 ژوئن به رغم برخی backbench مخالف است.

MP گفت BBC صبحانه: “این طور موقت محدود به زمان اندازه گیری به مطمئن شوید که ما برای جلوگیری از این خطر آشکار خود را.

“این بسیار روشن است که از روز دوشنبه 8 ژوئن یک دو هفته ای قرنطینه شده است و برای مردم از آمدن به انگلستان از خارج از کشور است که نیاز به درک بسیار واضح است.

“این بدیهی است که بستگی به پیشرفت و همه ما می خواهیم این محدودیت ها برداشته شود به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر به انجام این کار است.”

وزیر نیز محروم دولت “بازی احمقانه بازی ها” بیش از یک فقدان اطلاعات برای تعداد زیادی از مردم تست شده و یا ترسیم در coronavirus پاسخ.

یک شنبه وزیر بهداشت مت Hancock گفت: تماس با ما-سیستم ردیابی شد “کار خوبی” و “موفق” – ارائه شده اما هیچ داده ها در تعدادی از مردم در تماس و یا تماس های خود را پس از آن پیش بینی کرد.

کلارک گفت: “هیچ کس در اینجا این است که بازی احمقانه بازی با دیتا. آن را کاملا مورد اطمینان حاصل کنید که زمانی که ما انجام موضوع آن دقیق است.”

سابق PMs را مشترک درخواست برای طرح بازیابی

سه نخست وزیر سابق بریتانیا, را امضا مشترک درخواست توسط 225 رهبران جهان برای 2.5 تریلیون دلار (£2 تریلیون دلار) بسته حمایت از جامعه بین المللی برای کشورهای در حال توسعه تهدید سلامت اقتصادی و سوء تغذیه فاجعه ناشی از کوروناویروس.

گوردون براون تونی بلر و آقا جان عمده در میان برجسته فهرستی از روسای جمهور سابق و نخست وزیران و رهبران نهادهای بین المللی تماس برای مواقع اضطراری اجلاس G20 به توافق بهداشت جهانی و بهبود اقتصادی طرح که “ارسال یک پیام از امید به آینده”.

تبلیغات

سابق حزب محافظه وزیر می خواهد قرنطینه اوراق

محافظه واکنش به نظر می رسد ساختمان بیش از دولت قرنطینه برنامه است.

وزیر سابق حمل و نقل Stephen هموند است ادامه داد: فراخوان این طرح به قرنطینه همه مردم ورود از خارج از بریتانیا برای 14 روز – مجموعه به معرفی از 8 ژوئن – به گیریم.

این حزب محافظه کار MP گفت BBC Radio 4 امروز برنامه ای است که پل هوایی خواهد بود “معقول و هدفمند پاسخ” بین کم خطر کشور است.

“من فکر می کنم این ایده از پل هوایی در حال راه راست رو به جلو,” او اضافه شده است.

“من فکر می کنم ما به عنوان دیده می شود در سراسر جهان مردم با اقدامات خارج از این مستند و این رویکرد هدفمند خواهد بود یک مقدار معقول تر راه برای رفتار کنند.”

آن به شرح زیر اظهارات توسط حزب محافظه کار MP هنری اسمیت که گفت: “آن را واقعا احساس می کند مانند آن را محدود به نفع سلامت برای بسیاری از اقتصادی ،

‘ما نگاه مانند احمقانه مجلس شورای اسلامی در جهان’

وجود دارد یک شورش دم بر دولت اصرار که نمایندگان مجلس را برای رای دادن در فرد دوباره زیر اخیر هیبرید ترتیبات. هفت صندلی کمیته ها خواستار آن است که وزرای حفظ کنترل از راه دور مشارکت و رای گیری برای جلوگیری از آسیب پذیر نمایندگان مجلس بودن “محروم”.

حزب محافظه کار MP رابرت Halfon که فلج مغزی متهم کرده است دولت خود را به طور موثر “euthanising” آسیب پذیر نمایندگان مجلس قادر به شرکت در بحث.

کار MP کریس برایانت گفت: کیلومتر-صف های طولانی انتظار در عوام (بنابراین اجتماعی فاصله می تواند نگهداری می شود) خواهد بود “مانند آلتون برج … ما نگاه مانند احمقانه مجلس شورای اسلامی در جهان”.

دولت مطرح یک حرکت جلوگیری از سرگیری مجازی رای گیری اجازه داده است که نمایندگان مجلس به خود می گویند از دور در طول همه گیر اما احزاب مخالف به دنبال حفظ آن است.

هنکاک ادعا تست و ردیابی ‘موفق’ – ارائه می دهد اما هیچ داده ای

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: تماس با ما-سیستم ردیابی شد و در حال اجرا “کار خوبی” و “موفق” – ارائه شده اما هیچ داده ها در تعدادی از مردم در تماس و یا تماس های خود را پس از آن پیش بینی کرد.

وقتی پرسیده شد که آخرین کنفرانس مطبوعاتی چگونه بسیاری از 9000 یا پس از آلوده از زمان راه اندازی تا به حال شده است تماس, Hancock, گفت تنها او با اعتماد به نفس “اکثریت” خواهد شناسایی شده اند.

شده اند وجود دارد گزارش از مشکلات با سیستم فناوری و کارکنان گفت: آنها در حال پرداخت به £27.75 در هر ساعت برای انجام هیچ چیز.

خواسته در طول روزانه نشست خبری که چرا برخی از تماس با ردیاب تا به حال هیچ کار Hancock گفت: 25,000 استخدام شده بود و این چیز خوبی است که بسیاری وجود دارد.

او گفت: “این موفقیت من بسیار خوشحالم که به گزارش کسانی که در خواست برای منزوی کردن توسط تماس با ردیاب ها ابراز تمایل به انجام این کار و در حال پیگیری است که با دقت بسیار. این سطح از بروز بیماری است و بنابراین در واقع ما باید ظرفیت بیشتر از ما نیاز به این چیز خوبی است.

“من فکر می کنم به خطا در کنار داشتن بیش از حد بسیاری از تماس با ردیاب این است که سمت راست به خطا ، من می خواهم و نه بیش از حد بسیاری از افراد آموزش دیده و آماده برای رفتن.”

پروفسور جان نیوتن دولت تست co-ordinator گفت: این سیستم خوب کار شده اضافه کرد: “ما ظرفیت زیادی دارند.”

اما یک پرستار مشغول به کار به عنوان یک مخاطب تحقیقی گفت: PA خبرگزاری لازم سیستم “در محل نیست”.

تبلیغات

دولت با توجه به پل هواییتا پایان ماه

قرنطینه-سفر رایگان بین بریتانیا و برخی از کشورها می تواند به معرفی در پایان این ماه اگر عفونت نرخ در خانه و خارج از کشور هستند به اندازه کافی کم است.

دولت قابل درک است که با توجه به اصطلاح “پل هوایی” برای فعال کردن مردم برای سفر بدون نیاز به صرف دو هفته خود جدا خود بازگشت.

برنامه های فعلی به معنای تمام ورود بین المللی – جدا از مردم انجام تعداد محدودی از مشخص نقش – نیاز به قرنطینه برای 14 روز از دوشنبه. جزئیات بیشتر از قرنطینه پیشنهاد می شود انتظار می رود قبل از گذاشته پارلمان در روز سه شنبه.

این برنامه شده است به شدت انتقاد سفر و کسب و کار مهمان نوازی و وزرای درک می شود با توجه به معرفی پل هوایی زمانی که سیاست بررسی سه هفته پس از آن به اجرا در می آید.

با توجه به دیلی تلگرافبوریس جانسون “شخصا به نفع” از ایده.

در همین حال گاردین گزارش داد که قرنطینه مسافران خواهد بود قادر به رفتن به خرید مواد غذایی, تغییر محل اقامت و استفاده از حمل و نقل عمومی از فرودگاه.

اما یک منبع در دولت اصرار گفت: مردم انتظار می رود به اقامت در یک خانه با استفاده از حمل و نقل خصوصی و تنها سرمایه گذاری در خارج که در آن کاملا ضروری است.

صبح بخیر و خوش آمدید به مستقل‘s پوشش زنده رویدادها در وست مینستر و فراتر از آن به عنوان نمایندگان مجلس به بازگشت به عوام پس از دولت کاهش یافته و مجازی دادرسی – با وجود نگرانی که محافظ سیاستمداران خواهد بود قادر به شرکت در.

دولت مطرح یک حرکت جلوگیری از سرگیری مجازی رای گیری اجازه داده است که نمایندگان مجلس به خود می گویند از دور در طول همه گیر اما احزاب مخالف به دنبال حفظ آن است.